Vhodné hračky pro batolata. Poraďte

kickina
1. únor 2011

Ahoj maminky snažím se najít nějaké vhodné hračky pro moji 10 měsíční holčičku,můžete mi poradit?mám pocit,že jí nic nebaví. ☹

gabrlinka
1. únor 2011

@kickina ahojky, asi moc neporadím,mám dva kluky a taky když už je nebaví hračky, tak musíme vymýšlet a měnit činnosti.... my třeba malého houpeme doma v houpačce, nebo lítá v chodítku, ale to prý není dobré, podle dr. ale malej je spokojenej a běhá jak blázen 😀
a co vaření? že bys ji třeba zkusila dát vařečku s kastrůlkem a různé nádobí(zas takové, aby si neublížila,že?) nebo takové ty knížečky umělé,co můžou i cumlat? někdy se tomík dívá i na pohádky, ale máme upc kabelovku, tak na ten program pro nejmenší (duck.tv)ale jen chvilku, tak 10-15min. dýl nevydrží.... ať už je to jaro,že? teploučko, pěkně na písek, houpačky 😉

aleachim
1. únor 2011

v tomhle věku Lucku nejvíc bavilo zkoumání bytu - prohledávala všechny šuplata, lezla do knihovny, ........ vše nebezpečné, vzácné, křehké se stěhovalo o několik pater výš😀. Hračky jako takové ji moc nezajímaly, max. chvilku a pak zase něco jiného.

kickina
autor
2. únor 2011

tak to je přesně náš problém 3 minuty maximálně a pak čau 😀 a když chce něco z bytu tak když toho dosáhne tak jí to baví jen pár sekund 😒 mno opravdu už at je hezky a můžem ven 🙂 asik už teda začnu vybírat houpačky a pískoviště .-) 😎

nanule
2. únor 2011

Nase mala u zadne hracky taky moc dlouho nevydrzi, ale co ji opravdu bavi, tak to je prohlizeni fotek. Taky celkem prohlizeni knizek, staveni kostek... Vetsinou ji u toho musim asistovat, ale porad lepsi nez aby mi knourala do ucha 🙂

mamkamarketa
2. únor 2011

jakou hracku neporadim,ale zkuste rozdelit vsechny hracky do 2 ''varek'' a kazdy tyden je menit. to je potom radosti,kdyz nektere hracky po tydnu zase objevi 🙂 verim,ze je budou zase bavit. alespon na chvilku 😅