Vhodné hračky pro děcko 6+. Jaké?

mikulka
5. dub 2009

Ahoj holky,

co je tak vhodné pro dětičky od půl roku a výše? Myslím mimo kousátek a chrastítek.

Uvažuju, že koupím: míčky, malé kyblíčky, aby do nich mohl vkládat věci, kroužky na tyči apod.
S čím si vaše děťátka ráda hrají či hrály v půl roce a později?

shaula
5. dub 2009

Prima jsou ty kostičky a hlavně kuličky od Fisher Price, doma je sice nemám, ale hrají si s nimi v mateřském centru. Jinak zkus mrknout do mé diskuze https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea..., tam taky najdeš inspiraci, i když se týká 8měsíčních dětí.

mikulka
autor
5. dub 2009

Prosím tě, a co jsou to ty kuličky?

shaula
5. dub 2009

http://www.fisher-price.com/cz/infanttoys/produ...
http://www.fisher-price.com/cz/infanttoys/produ...
Ty kuličky jsou podle mě lepší v tom, že dětem utíkají, takže je to motivuje k tomu, aby se za nimi snažily plazit. Prodávají se různé druhy jak kostiček, tak i kuliček (tzn. mají různý obsah uvnitř). Dají se sehnat i na Mimibazaru nebo Aukru.

krista
20. bře 2010

usounek25 (1 dítě) - 30. črc 2009 v 09:45
Ahoj, možná už tu toto téma je, ale nenašla jsem je. Můžete mi prosím poradit jaké hračky dáváte svým prckům, když už mají půl roku?? Náš malý má hraček hodně, samý takový ty gumový knížky, štěrchátka, medvídky apod., ale bohužel mám pocit, že už ho přestávají poslední dobou bavit . Některý hračky už si ani nechce brát do ruky anebo je za chviličku zahodí. Vím, že na našem trhu je hraček spousty, ale Adámek ještě nesedí, tak ten výběr je už zase trošku užší. Snažím se mu hračky každý den dávat jiný, aby neměl pořád ty stejný a nemá jich na hraní moc, třeba tak 5 až 6, tak prosím poraďte, díky moc.
Přidej odpověď

marselina (2 děti) - 30. črc 2009 v 11:58
ahojky žešíme stejný problém.ted jsme objednali mluvící hrnec od fisher price a ještě takového motýlka,učíme se říkanky,tak jak dorazí jsem zvědavá jaký budou mít uspěch.

andyalukasek2008 (1 dítě) - 30. črc 2009 ve 12:00
A co hrazdička? Malý s ní v půl roce pořádně řádil , ale byla plastová, tak se mu líbilo, jak to rachotí ..

smardik (2 děti) - 30. črc 2009 ve 12:01
ahoj tak u nás od půl roku vede hrnec fisher-price a pak kelímky a to co nesmí-ovladač,telefon apod

marselina (2 děti) - 30. črc 2009 ve 12:01
tak ta u nás osobně uspěch neměla ani ta plastová ani hrací deka

atreides (1 dítě) - 30. črc 2009 ve 12:03
NIny dostala mluvícího pejska od FP, ale úspěch slaví až teď. Nám se osvědčili "nehračky" cokoliv jen ne hračky za tisíce ale jinak se jí libil hrací panel, když do něho mlátila a on hrál, cokoli co připomíná mobil, a to do teď a taky jsem jí dala do lahvičky čočku a to byla něco, jak to rachotí

usounek25 (1 dítě) - 30. črc 2009 ve 13:03
Hrazdička už nás taky neláká. Líbí se mu plastový flašky, samozřejmě mobily apod. Teď jsme byli u kamošky a tá má takovýho toho mluvícího pejska, tak z toho byl malej úplně hin , takže přemýšlím o něm. A ten mluvící hrnec je ale asi lepší pro děti co už sedí ne?? Mě se od FP líbí taková ta housenka, myslím, že zpívá různý píšničky, říká říkanky, písmena apod., ale ta je až od roka.

muminek (1 dítě) - 30. črc 2009 ve 14:59
usounek kup jestli ti může poradit rači toho psa ten má víc písniček, melodii a mluví ta housenka jestli je to ta co myslím mě zachvíli lezla na nervy maji syn od švagrové

krista
20. bře 2010

eatygrenee (1 dítě) - 25. říj 2009 v 11:58
prosím poradte, co se u Vás osvěčilo Děkuju za tipy.
Přidej odpověď

musko (2 děti) - 25. říj 2009 ve 12:10
akékoľvek hračky do vody, makké loptičky a vkladačky, zvukové hračky

mayerka (1 dítě) - 25. říj 2009 ve 12:36
knížky látkové, do vody, leporela...

berenika39 (2 děti) - 25. říj 2009 ve 12:56
malá petka s těstovinama uvnitř, pevně zašroubovaná. velká 5l prázdná nádoba od vody, na té se naučil pérovat na kolínkách a lézt. kraice a krabičky, dával je do sebe. šuplík v kuchyni s nenebezpečnými věcmi, malý a velký balon, nafukovací balonky, bublifuk pod dohledem , prázdná peněženka z mojí kabelky, kdebyla fotka táty, košík plný ponožek.

Všechno bylo zajímavé, jenom hračky nějak pořád spinkaly v košíku. Už je vzal na milost

marselina (2 děti) - 25. říj 2009 v 16:45
u nás hodně letí od fisher price,mluvící hrnec a učíme se říkanky,ale trvalo asi měsíc než tomu přišel na chut.jinak miluje i nafouknutý balonek a z čeho teď nevíc učurává je hořící krb,to je srandy když tatínek předvádí jak to pálí..jinak jak píše berenika,krabičky,prázdné ale i plné pet láhve,stačí když je vidí v řadě u šup na ně aby ani jedna nezůstala stát,vařečka s miskou,do které se suprově bouchá atd.

xkacatkox
10. kvě 2010

my řešíme stejný problém, uvažuji o koupi pejska od Fishera, a pohyblivého červíka od Lamaze, a nějakého míčku, koukana jsem na sklídací od Lamaze, máte někdo zkušenosti?

kacamura
10. kvě 2010

já teda nevim asi jsem úplnej blbec ale na stránkách fisher price jsem nenašla, žádné ceny ani něco kde by se to dalo objednat... je tam odkaz na matela a kyž na to vjedu tak je to anglicky a tomu já nerozumim... nějaká rada???

xkacatkox
10. kvě 2010

nejsi blbec, také máme podobný problém
zkus:www.funkids.cz

kacamura
10. kvě 2010

mě se líběj ty míčky s těma autama a tak uvnitř, jenže se mi nechce dávat 100 za dopravu a dalších 34 Kč za dobírku... když to stojí 200,-... nedá se to koupit někde v obcodě normálně??? kvůli tomuhle prostě nerada nakupuju přez internet

momin
10. kvě 2010

kacamura a nemas trabe nejakou kamaradku s mimcem.. my to delame tak ze kdyz obednavame pres net domluvim se s co nejvic kamoskama a kdyz se to pak rozpocita neni to tak hrozne... jen takovy tip.. 🙂 😉

kacamura
10. kvě 2010

no ono by to bylo sice hezké... dobrej nápad to je, ale většina kamarádek ted bydlí někde někde a pak to rozvozit by taky bylo pěkně drahý.... no asi se mrknu po obchodech 🙂

temperance
10. kvě 2010

Fisher price kupuju v Pompu - maji stranky na netu i kamenny obchod...

xkacatkox
10. kvě 2010

to je pravda, ale některé cěci vyjdou o 100dráže, což ti dá při poštovné, myslím, že je dobré omrknout obchod a srovnat s netem a dle toho se rozhodnout

annettaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dadarka11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dadarka11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz