Vozík za kolo pro dvě děti. Máte zkušenost?

olik76
27. bře 2010

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s vozíkem pro 2 děti, které nejsou dvojčata? Rozdíl mezi nimi bude rok a půl, nevím, jestli se navzájem neruší, když mají každé´jiný režim a jestli to starší nemasakruje to mladší? Máme desetiměsíční dítě a na podzim budeme mít druhé, chceme koupit vozík, asi chariot, tak nevíme, jestli rovnou double nebo jestli jednoduchý a toho staršího příští rok neposadit do cyklosedačky..

hannah23
27. bře 2010

Ahoj já si myslím, že to bude v pohodě, my chcem taky koupit vozík za kolo taky asi chariot a i když ted máme skoro čtyřměsíčního syna, tak určo koupíme pro dvě děti do budoucna, ted jsme byli na veletrhu prodítě a tam to bylo, tak jsme si to prohlídli a jak se manžel vrátí v srpnu z USA, tak to promyslíme a koupíme, možná až na jaře příštího roku,a le určitě jo

xxksena
30. bře 2010

Ahoj, olik! My máme vozík za kolo pro jedno dítě, ale je opravdu hodně prostorný, vezli jsme v něm už dvě a úplně v poho. Koupili jsme no name z aukra a je velký. Podívej se v obchodě nebo nějakym bazaru klidně i na jednomístný. 😀

kratoco
15. dub 2010

Ahoj lidičky,

nemáte někdo zkušenosti s vozíkem zn. Jogger 2 v 1? Docela se nám líbí typ roku 2009,protože je odpružený, Budu ráda za Vaše názory.

jolana86
31. kvě 2010

taky bych potřebovala poradit v prosinci se mi narodí druhé dítě a doma mám skoro dvouleteho kluka ale nevím zda se do joggeru vleze autosedačka ta ve tvaru vajíčka a vedle muj syn.připadá mi to malé i ten pro dvě děti ..děkuji

j.kriv
26. čer 2010

@jolana86 my ho máme, sice jsme s ním ještě nejeli, chystám se vyrobit nějakou podložku ať je to pohodlnější, ale teda schválně jsem vzala pro dvě děti kdyby se zadařilo brzy druhé a mám smíšené pocity, no vajíčko se tam podle mě nedá, ta sedací plocha není moc hluboká, maximálně na ten zadeček... 😒 takže potom bych to viděla na croozer nebo chariot, i když to je jiná cenová kategorie...

vlastovka
2. zář 2010

@hannah23 Ahojky, my máme vozík pro dvě děti, mezi dětmi 2 a půl roku a úplně v pohodě 🙂. Zatím Gabriel jezdí v té miminkovské sedačce a Elen vedle něj v normálním sedátku. Máme Charriot CX2.

No, ale chtěla jsem se vás zeptat, zda by nechtěl jet někdo místo nás na sraz vozíků za kolo na Šumavu. Je to oficiální sraz od firmy dveplusdve a je to za dva týdny. My jsme bohužel už zaplatili zálohu a manžel nemůže odjet z práce ☹. Kdyžtak pošlu další detaily, kdyby měl někdo zájem. Tak prosím do IP.

numerenka
18. črc 2011

Ahojky holky, mám dvě holčičky ( 3roky a 1,5roku), obě jezdí ve vozíku Croozer pro dvě děti. Když se nám narodila malá Barunka, tak jsme do vozíku pořídili lehátko zn. WEBER. Obě děti si jízdu ve vozíku užívají a používám ho i jako kočárek, když jdeme někam dál.

kristi
18. črc 2011

ja jsem ted cetla, ze se s tim nesmi ani na nektere stezky, ze to neni bezpecne.....

anitram18
18. črc 2011

no hlavně když vás chytnou, tak můžete platit i pokutu 😕

smudlinka10
18. črc 2011

@kristi máš pravdu, dokonce to bylo i v telce, nesmí to prý na silnice a může to na úplně minimum cykl. stezek

maximka33
24. dub 2013

@numerenka prosím tě, co je to za lehátko Weber a od kolika měsíců se dá použít?

numerenka
25. dub 2013

@maximka33 : Jmenuje se to miminkovník Weber a jde dát do vozíčku za kolo Croozer - ten strarší typ - myslím do roku výroby 2010.. Používá se od narození do 10měsíců a stojí kolem 2000,-kč, ale z bazaru se dá sehnat od 900kč.