Vozík za kolo Qeridoo Sportrex, máte?

taniik
14. dub 2014

Holky máte některá vozík za kolo Qeridoo Sportrex?

arabrab
19. dub 2014

Ahoj, vozík jsme si koupili letos v březnu. Doporučili nám ho známi, který s ním jezdí již 2 roky a jsou velice spokojení. My jsme zatím vyzkoušeli 5x na kole a 1x na bruslích a úplná spokojenost 🙂 Jednou jsme byli na celodenní horské tůře a překvapilo nás, jak lehce se z vozíkem jelo.
http://www.klaris-shop.cz/www-klaris-cz/eshop/2... Určitě doporučuji zavolat, paní na tel. je velice ochotná a vše vysvětlí co a jak. Za nás zatím 100% doporučujeme 🙂

lenka1495
15. črc 2014

@arabrab ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli jste si koupili model vozítka pro rok 2014. Má vpředu menší otočné kolečko (oproti modelu z roku 2013 - ten má větší a pevné kolo), které lze zaaretovat. Proč se ptám? Je to hlavně kvůli bruslení. Píšeš, že jste zkoušeli i bruslit. Mam obavy z toho, že je kolečko moc malé. Díky za odpověď.

arabrab
22. črc 2014

Ahoj,
my máme model 2013, ale vozík jsme doporučili i našim kamarádům, kteří si letos pořídili model 2014.
Jinak co se týče bruslení, tak je potřeba si dokoupit přední kolo s brzdou, protože bez ní bys to neubrzdila 🙂
To je stejné jak u modelu 2013, tak i u modelu 2014.... Malé kolečko je spíše na procházky, nebo běh a jde taky v poho zaaretovat (zjišťovala jsem od kamaráda 🙂 ).
Škoda, že jsme si nepočkali na model 2014, je mnohem lepší 😉
Barča

lenkavackova
2. bře 2016

Dobrý den,
vozík Qeridoo Sportrex2 používáme pro dvě děti. Koupili jsme ho tady www.aktivnesdetmi.cz/voziky-za-kolo/ Jsme s tím, opravdu spokojeni. 🙂 Za tu cenu nás velmi překvapila úopveň vozíku. S manželem jsme se shodli, že kam se vozíky značek Croozer a Thule Chariot. Má odpružení, uvnitř vozíku je velký prostor, jsou tam kapsy na drobnosti, zadní ventilace vzduchu a já uvítám, že jde opěradlo trochu do záklonu na spaní, ne moc (asi cca 135 stupňů), ale dětem tolik nepadá hlavička. Teď jsme se dověděli, o novince (předním nafukovacím kolečku, my máme ještě plastové, tak zvažuji, že ho koupíme). Obchod Active Family fakt doporučuji. 🙂 Jsou tam ochotní a vše řeší, co jsem dodatečně potřebovala zjistit. Je vidět, že tomu opravdu rozumí.
Lenka