Vozíky za kolo. Máte zkušenost s Crooserem?

womann
29. dub 2007

Ahoj,mate nekdo zkusenosti s vozikem na kolo,napr. s Crooserem?

kackaj
9. bře 2010

No, plenka místo síťky je asi nejlepší na chytání prachu, ale co výhled?? Nevadí to děckám, že nevidí před sebe?
Holky, nutně bych potřebovala nějaký seznam cyklostezek (resp.pár tipů) a to stylem: Začátek tam a tam, přes to a to a konec tam a tam. Mapy netreba, najdu si to. Jen please kde je hezkyyyy???🙂

radushka
10. bře 2010

zabka: my to taky plánujem až tak na květen, červen.Tak to už bude teplo a ještě ji pěkně nabalíme. Ta značka vozíku je přímo fantastic? malý tam vypadá spokojený 🙂 .Tu síťku nebo něco proti prachu určitě pořídíme, jinak to má mimčo všechno v plících 😖 .

kackaj: ač jsem z jihu, tak fakt nevím.Přistěhovala jsem se tady před 3 rokama, takže sama ještě tápu 😅 😀

zabka82
10. bře 2010

Radushka jo jo vozík se jmenuje Fantastic nebo na MMB ho mají pod názvem JOGGER 3v1. Vyděla jsem už i novinku 2010. Ten vozík se dá, ale tak pro miminko které sedí v autosedačce. Nášeho syna si tam letos ale neumím představit vozit, protože tam ta sedačka je rovných 90stupnů a dítě v roce a čtvrt mi neusedí rovno třeba tři hodinky a ani si neumím představit že by tam pohodlně spinkal. Tak proto jsme ho prodali (ale byl super, zvládli jsme sním Jižní Moravu levou zadní) a koupili Croozera. Tak už se moc těším až vyrazíme.
No na velo fiala mají i popis jak si tu sítku udělat, ale nevím. Ta sítka stojí sama o sobě 800kč a uděláš z toho myslím 4ks sítěk, ale kdo to ušije? Hledala jsem levnější, ale nic jsem nenašla.
Fialinko, taky jsme dávali plínku, ale to byl náš syn malinkatý a nijak mu nevadila, ale myslím že letos bude akorát tak nervní, když mu jí tam dáme, tak proto přemýšlím jak to vyřešit co nejlíp.
Fialinko můžeš mi poslat odkaz kde přesně jste byli? nějaká mapa? nebo i ubytování? jsme z Ostravy, ale chystáme se zase letos na Jižní moravu, tak bychom tam mrkli. Díky

radushka
10. bře 2010

zabka: aha, tak vidím, že asi fakt nejlíp vychází ten croozer. no malá dostala nějaké penízky, tak ji za to koupíme vozík 😵 .
v tom cyklowordu to mají fakt relativně levné 😉 .
a tu síťku dokoupíme asi taky. šití není zrovna moje hobby 😅 😝

radushka
10. bře 2010

jo a ještě dotaz - do toho croozru jde dát autosedačka nebo musí být ta jejich vložka?

zabka82
10. bře 2010

Radushko nevím jestli jde dát Crozeru vajíčko, ale vím že do 2010 je nějaká jiná kojenecká vložka, než to bylo u minulých modelů. Na velo filala to najdeš. Maj tam snad vše.
Vyzkoušela bych jestli se tam vleze autosedačka, ale mám jí v autě a vozík zaparkovaný v pokjičku zatím.
Já už bych si ten levný vozík nekoupila. Myslím že croozzer bude rozhodně lepší a i po stránce vhledové a hlavně rozměrové.

zabka82
10. bře 2010

tady je cena ještě trochu nižší než v cykloworldu.

radushka
10. bře 2010

zabka: jé, ty jsi úplný detektiv na slevy 🙂 .super.
Teď jsem si to na velofiala četla.No kdyby tam šlo vajíčko, tak by to bylo fajn.Za vložku dát 1500 je zas docela nemilé.No ale když to bude třeba, tak pro bezpečí mimča to budem muset koupit 😉

croozer je moc pěkný 😉

hanulka190
10. bře 2010

Ahojky,my máme model 2007 a tam jsem to vajíčko dala,vložku jsme neměli,přišla mi moc drahá 🙂

zabka82
10. bře 2010

Radushka, jo jsem schopna sedět u netu i hodiny a hledat konkurenci kde to ma nejlevnější. skoro pokaždé najdu. Je třeba si akorát srovnat poštovné. Ale je to super cena.
Tak jsem skočila do auto pro autosedačku - máme chicco a do vozíku se nevejde. Tak nevím, třeba at holky poradí, pokud maj jiné autosedačky, zda se jim tam vleze.Ale my určo budeme investovat pak do toho mimikovníku, když bude druhé mimi -podle toho kdy se taky narodí. škoda no. Byli by ušetřené penízky.

zabka82
10. bře 2010

Hanulko a kolik máte rozměr u croozer - myslím když oděláš sítku, tak na šírku, jak tam autosedačku dáváš - my 35cm
a Chicco sedačka 45cm

radushka
10. bře 2010

my máme vajíčko a to tam prý jsde, ale musíme to vyzkoušet, to je jasné 🙂 . každopádně dík moc 😉

zabka82
10. bře 2010

My máme taky vajíčko právě, a teda jsem sama překvapena že se mi tame nevejde. nevím. Ale každopádně bych si ho tam vyzkoušela než bych to teda koupila - třeba v prodejně budou chytřejší a zkušenější 😉
A budete kupovat jedno nebo dvojmístný?

kackaj
10. bře 2010

Holky, my když jsme kupovali Croozera, tak se mi teď vybavilo, že jsem k tomu chtěla i tu síťku a boreček koukal, co to chci a že síťka je origoš na tom (to vím samozřejmě), ale víte někdo, jestli ta druhá protipylová se opravdu od té, co je na vozíku přišitá liší? Je hustší opravdu? Asi ji koupíme origoš, protože taky u nás nikdo nešije. Ale kdyby se do toho někomu chtělo a jednu nám prodal, tak bych se nezlobila. My teda máme dvoumístného cr.🙂 A na tom MMB je i blatník na croozera, nemáte ho někdo? Je to dobrá věc? A pro sedící dítě byste volili tu origoš vložku od 10 měsíců výš, nebo tu z MMB od té paní, nebo jste tam už někdo šupl jen něco jiného...polštář nebo cokoli? Dík🙂

radushka
11. bře 2010

zabka: no plánujeme dvě mimča, tak asi vezmem zrovna tu dvojmístnou.ale ještě to nemáme úplně rozhodlé. Vy budete kupovat který?

kackaj: já asi koupím origoč síťku i ten miminkovník.Pro jistotu, ať je malá v pohodlí 😉

zabka82
11. bře 2010

Čusík,
Kackaj no ta proti tomu prachu ta sítka je určo hustší, páč je to přímo sítka pro alergiky. Chceme se podívat v Hornbachu jestli tam je taky, myslím že to měl napsané i ten Fiala že se tam dá koupit. Tak uvdime, Kdyby nestála moc, tak se to pokusíme ušít - teda ségra - ta je na to šikovnější.
Jinak náš syn maj ted 12měsíců a chceme koupit ten polštář, nebo raději chceme ho ušít, ale nevíme z jaké látky, ušití už by neměl být problém. Oritgoš vložku od 10ti měsíců nechci kupovat - to je teda dost velká investice. Ten blatník chce můj manžel koupit, ale já bch spíš tu sítku, to by pak ten blatník nebyl potřeba.
No jinak Radushka my už máme vozík doma a máme jednomístný. Dvoumístný jsme nechtěli, protože náš mladéj je akční , tak mám strach aby pak miminku nechtěně neublížil. A pak už snad bude jezdit na svojem maličkém kole. Uvidíme.
Jinak ten mimikovník bych určo koupila.

radushka
11. bře 2010

zabka: takže myslíš, že třeba malý bude jezdit už od dvou let sám 😕 .Právě nevím, co s tím starším, když budem chtít vyjet.jesli pak pořídíme sedačku...?

zabka82
11. bře 2010

Radushka já nevím. Dítě zatím druhé neplanujeme, až za pár měsíců, a chtěli jsme vozík hlavně abych s ním vyjela i já sama a aby nebyl tak širokéj. Tak uvidíme, třeba u druhého poznáme že jsme udělali chybu s koupí jedno místného, a pořídíme dvoumístný. Manžel pro něj chce takové to kolo s tou tyčí co táhneš.

fiallinka
11. bře 2010

Žabko, no to máš pravdu, že teď mu už asi plínka bude vadit, vloni ještě ne.... tak to asi budeme muset řešit 🙂

Kačko: http://www.zajicvyjenamesic.com/?p=2666 to jsou fotky z té akce, info najdeš taky na www.neusiedlersee.com (asi teda) - přes to jsme zamlouvali i ubytování - a jinak fakt jsou to většinou cyklostezky bez aut, většinou asfalt, takže super. Akorát počítej s tím, že na to jezero, kolem kterého se jede, často nenarazíš 🙂, je zarostlé rákosem, tak ho vidíš jen někdy... na těch stránkách si můžeš napsat o prospekty, pošlou ti to domů zadarmo za dva dny, můžeš si vybrat i cyklomapu - je fakt dobrá a zadarmo. Řeknu ti, že kdybych byla od Brna, tak bych asi síť rakouských cyklostezek využívala častěji - u nás fakt na skoro žádnou opravdovou cyklostezku, která by byla trošku delší, nenarazíš - a mně se s croozerem po cestách moc jezdit nechce...

Jinak je krásná trasa Litovelským pomoravím, to taky nemáš daleko a je to bez aut

kackaj
11. bře 2010

Fialinko, díky moc🙂 Tak snad se zadaří a vyrazíme letos na nějaký super cyklovýlet, mrknu na ty odkazy...nemůžu se dočkat pěkného počasí a dnešní ráno, to fakt byla rána z čistého nebe🙂 Doufám, že už to ten příští týden sleze a začne krásné cyklojaro🙂 Díky a dobrou🙂

radushka
12. bře 2010

zabka: to není vůbec špatný nápad s tím druhým kolem.Budem to muset ještě pořádně promyslet 😀

zabka82
12. bře 2010

Jé Fialinko to vypadá dost dobře co jsi poslala. To musím ukázat manželovi. Už se na něco takového díval minulý rok, když jsme jeli na Jížní Moravu, ale byla s námi i ségra s děckama, a té se moc nechtělo tak daleko. Tak třeba to letos výjde.
Radushka, no můj manžel jak to vyděl kolik lidí to má tak je z toho unešený. A právě že jsme tak docela hodně potkali lidí, že měli vozík a druhé dítě už na tom kole. Dvojvozíky jsme právě moc ani nepotkali - ale jednomístně, těch bylo požehnaně. Už se nemůžu dočkat až vyjedeme. Jsem natěšená jak malé dítě 😀

radushka
12. bře 2010

žabka: asi je to fakt lepší.Manžel taky preferoval radši ten jednomístný, ale ještě jsme se o tom moc nebavili.My máme ještě menšího psa, tak jsem si říkala, že bych ji tam šupla k prckovi.Ale je fakt, že ta buď běží nebo mám vzadu košík, tak se veze.Takže my musíme být mobilní pro všechny členy domácnosti 😀

radushka
13. bře 2010

zabka: tak oni je na těch stránkách zdražili o 500,- šmejdi 😠 .Asi cítí ve vzducghu jaro, tak zvedají ceny.Budem muset rychle jednat 😉

radushka
15. bře 2010

tak už ho máme doma 😵 😀 .Včera jsme si pro něho jeli a už stojí v obýváku - koupili jsme nakonec ten jednomístný croozer.Sám prodavač říkal, že ten dvojmístný je spíš pro dvojčata, jinak se moc nevyplatí.
Akorát mě překvapilo, že to sezení není nijak moc vyvýšené oproti nohám, takže dítě tam má ty nožky vlastně narovnáné a né jakoby sedělo na židli. nevadí to? Je to pro ty děti příjemné?No ale asi je to v pořádku, když se tak prodává 😉.
Jo a ještě mám z nákupu perličku - prodávají i takzvanou clonu proti sluníčku - je to obšitý obdelník(cca 70x 40 cm) ze stejné látky jak potah croozru + 6 našitých suchýp zipů, na přichycení za konstrukci vepředu. Celková hodnota je opravdu jen toho kusu látky(nejspíš zbytek potahu), 6 zipů a trocha nitě a oni za to oficiálně chcou 599,- !!!
Sám prodavač říkal, že to asi neprodají, že to snad budou dávat zdarma.Tak jsem zkusila, jestli bysme nemohli být první 😀. No a on čaroval a čaroval a po slevě na 359,- (taky moc 🙄) to nějak slevnil ještě na 150,- . Tak to už jsme teda vzali, když se tak snažil 🙂. Za ty prachy to teda šlo(stejně bych to řešila nějakou plínkou, tak to je aspoň origoš), ale jinak fakt mazec 😨

mikulcena
15. bře 2010

Ahoj..se přidávám mezi "vozíčkáře"..loni jsme s ním najeli cca 700km..je to super..malej většinou prospal..
jsem si koupila i in-line jezdila za barákem..

mikulcena
15. bře 2010

jo jsem trochu pročetla..vajíčko určitě do vašeho croozru dáte.. jsme měli vozík pujčený, když bylo malýmu cca 2 měsíce a v pohodě se tam vajco vlezlo..

radushka
15. bře 2010

mikulcena: tak naše se tam zrovna nevešlo 😠 .Máme koupený ten nový model 2010 a ten je myslím o něco uzší.No ale hlavně my máme vajíčko takové nějaké moc vajíčkovité 😀 (bebe confort-creatis fix), tak se tam prostě nevešlo.Budem muset dokoupit tu vložku 😠

mikulcena
15. bře 2010

aha tak to je škoda..a kdy chcete s malou vyrazit???