Vozíky za kolo. Máte zkušenost s Crooserem?

womann
29. dub 2007

Ahoj,mate nekdo zkusenosti s vozikem na kolo,napr. s Crooserem?

marketka.27
12. srp 2010

@yana Jdu si sem pro radu ohledně pláštěnky a taková hrůza ... 😢 Snad si váš syneček už to špatné vybral a čekají ho jen samé dobré věci. Na ten horor to vlastně dobře dopadlo, buďte zdraví.

Prosím o radu, jakou si máme pořídit pláštěnku na Chariot Cougar 1. Existuje i něco univerzálního, nebo to musí být jen originál? A jaké máte zkušenosti s vozíkem za deště bez pláštěnky, promokne?

vlastovka
2. zář 2010

@yana četla jsem Tvůj příspěvek a běhá mi mráz po zádech... Ještě jsem něco takového neslyšela. Snad je váš klučík už v pořádku. My máme teda vozík pro dvě děti.

No, ale chtěla jsem se vás zeptat, zda by nechtěl jet někdo místo nás na sraz vozíků za kolo na Šumavu. Je to oficiální sraz od firmy dveplusdve a je to za dva týdny. My jsme bohužel už zaplatili zálohu a manžel nemůže odjet z práce ☹. Kdyžtak pošlu další detaily, kdyby měl někdo zájem. Tak prosím do IP.

vlastovka
2. zář 2010

@marketka.27 my žádnou pláštěnku nepoužíváme. Na vozíku máme igelit i zvrchu i z boku. Máme chariot CX2. je v tom nějaký rozdíl? už jsme několikrát zmokli opravdu dost a nic nepromoklo.

marketka.27
15. zář 2010

@vlastovka Díky za odpověď, není v tom rozdíl, taky je z boku slída napevno a zvrchu přes tu síťku se dá taky natáhnout další slída, jen jsem měla obavy, jestli to stačí. Ta origo pláštěnka se mi zdá hodně drahá na to, že vlastně nezakryje nic víc, než ta slída, ani tu zadní "tašku" ne.

vlastovka
19. zář 2010

@marketka.27 marketko, my z boku nemáme slídu napevno, máme ji taky na síťku. Ale stačí , nebo zatím vždy stačilo 😉

marketka.27
22. říj 2010

No tak to máme "budku" uzavřenou ještě líp, takže pláštěnku už neřeším 🙂

konsa
15. led 2011

Ahoj holky, nevíte někdo, kde si lze v Praze levně půjčit vozík s výbavou na lyže? Jedeme v únoru na týden na běžky, ale kupovat vozík nechceme. Našla jsem však jen ceny kolem 2,5 tis za týden, což je moc ☹

Případně nechcete si některá udělat "soukromou"půjčovnu , že bychom se dohodly na půjčení 😉

lucie.krajcarova
24. bře 2011

Halo halo, to nejsou jiné vozíky než croozer a ten ch.?

hobit
28. bře 2011

ahojte, poznate niekto tento vozik, prosim? http://www.sportmall.sk/vozik-za-kolo-westige-b...

radushka
31. bře 2011

@lucie.krajcarova samozřejmě že jsou, třeba Azub, ale tyhle dva jsou na trhu prostě nejlepší 😉

akdar1
17. led 2012

Ahoj. Najde se nějaký přiznivec, který používá lehátko do croozeru weber baby set - miminkovník - a vlastní i návod k jeho uvázaní do sedačky? Děkuji.

radushka
18. led 2012

@akdar1 A myslíš weber tenhle http://www.kocarky-zlin.cz/detail.php?idzbozi=2319
a nebo miminkovník http://www.dveplusdve.cz/vmchk/detske-voziky-pr... ?

My máme ten druhý 😉

akdar1
19. led 2012

@radushka Lehátko z polystyrénu a potahu...

radushka
21. led 2012

@akdar1 aha tak to neporadím 😒 Ale tak snad na to příjdete 😒

akdar1
23. led 2012

@radushka Díky, dohledala jsem na internetu 🙂

cabalkova
24. čer 2012

@consti Vida Zuzi, kde jsem narazila na tvuj prispevek... tak vozik je koupeny, zitra si ho jdu vyzvednout, tak uz se moooc tesim, az s Tondikem vyzkousime. 🙂

cabalkova
24. čer 2012

@miquel Ahoj, narazila jsem na tvuj prispevek, ve kterem pises, ze jsi detatko vozila ve voziku v autosedacce. Taky se na to chystam, tak se chci zeptat, jak se sedacka do Croozeru uchycuje a vubec na zkusenosti. Malemu je skoro 10 mesicu a zatim tedy nesedi, takze by to asi bylo na miminkovnik, ale priznam se, ze se mi ho na tech par mesicu nechce kupovat, tak jsem myslela, ze bychom vystacili s tou sedackou. Budu vdecna za jakoukoli radu.

cabalkova
24. čer 2012

@editah222 Ahoj, nemohla bys mi prosim popsat, jak jste pridelavali Tario do Croozera? Prave se chystam na totez. 🙂 DIky moc.

editah222
26. čer 2012

@cabalkova ahoj, uz jsem tam sedacku dlouho necpala, ale pamatuju si,ze jsem ji vzdy kol dokol obmotala tema gumkama s hackama a pridelala k pasum, pak jsem to jeste jistila paskem. Nekde mam foto,ale ted ho nemuzu najit :( .

eveluska
12. črc 2012

@cabalkova ahoj, ja to docela zjistovala a u novych typu tam pry ta autosedacka nejde, ze to slo snad jen do roku 2010, u novejsich uz ne....

cabalkova
12. črc 2012

@eveluska No ja koupila croozer z druhe roku, rok vyroby 2008, a sedacka tam jde, uspecne ji pouzivam... ale maly uz zacina sedet, tak myslim, ze se ji brzy zbavime. 🙂

ined77
18. led 2014

Dobrý den maminky 🙂 ,
do naší Wiki knihovničky byl přidán nový článek https://www.modrykonik.cz/vozik-za-kolo/.
Budu velice ráda, pokud najdete chviličku a podělíte se i s ostatními maminkami o Vaše zkušenosti s vozíkem za kolo. Třeba právě některá maminka zrovna uvažuje o jeho koupi a shání rady, tipy a recenze jaký vozík za kolo pořídit.
Své postřehy, tipy a rady můžete psát přímo pod článek do okénka " Moje zkušenosti s ...".

Mockrát děkuji, že pomáháte a přeji všem krásný víkend 🙂 .
D.
@cabalkova @eveluska @editah222 @akdar1 @lucie.krajcarova @konsa @hobit @vlastovka @marketka.27 ... a další 🙂