Zábavná stolní hra 🙂. Máte tip?

slecna_el
30. bře 2020

Zdravím, nenašel by se tu někdo kdo by mi poradil nějakou zábavnou stolní hru nejlépe pro 6 letou holčičku? Stolních her tu máme celkem dost, ale také dost hrajeme a proto by to chtělo něco nového, kord teď v době karanténské 😀 👍 . Nejlépe aby hra opravdu zabavila, či byla něčím specifická, takhle po internetu při takovém množství her jeden neví. Tak jestli mátě nějaký typ sem sním, předem děkuji 🙂 .

jaja01k
30. bře 2020

@slecna_el Moji kluci, 5 a 6 let, hrají nejradši Karak.

lucifux
30. bře 2020

@slecna_el dostihy a sázky, monopoly, activity, z pohádky do pohádky, takové ty žížaly a žebříky. Nebo si něco vyrobte, třeba domácí špejlové divadlo. My měli taky rádi mikado (špejle). Různé karetní hry, černý petr je super.

rnika
30. bře 2020

My máme Kvedlali z Kvedlinburgu, ale není to vyloženě pro malé, kluci to ale mají rádi, jen jim pomáháme dopočítávat. Zítra nám má přijít Jurassic Snack...tak jsem zvědavá. Jinak na fb.je skupinka.... deskovky pro tři bratry, tipů a recenzí je tam mnoho. Karak chci taky koupit jak vyjde dotisk

dzejn01
30. bře 2020

@slecna_el Doporučuju Aktivity 🙂 Moc se u toho nasmějete, jak dospělí, tak děti. 🙂

eva118
30. bře 2020

Pexeso, Dobble, Černý Petr, Ubongo, . Dcerka si teď i ráda navléká korálky, modeluje, plníme úkoly z Médi Pusíka.

karla2015
30. bře 2020

Hra Obchod od Albi

lenickamimi
31. bře 2020

Za mě člověče nezlob se už jako malá sem to hrála s babičkou

flabelina
31. bře 2020

Hry pro jednoho hráče od Smart,Diamantový les...piškvorky,dáma,mlýn,halma,lodě...

vanocni_stromecek
31. bře 2020

Labyrinth, doporučuju...🙂

prostenika85
31. bře 2020

Labyrinth je dobrý a teď u nás fičí PanicLab od Albi, můžu doporučit 🙂 Albi má vůbec dobré karetky, rychlé, zábavné. Dobrou zkušenost máme i se Šťastným candátem. PanicLab ale vede 🙂

shaun40
31. bře 2020

My se bavíme hrou jídlo. Dětičky si tam trénují i čtení.Myslím že je taky od Albi.

marketanova
8. dub 2020

Dobrý večer, někdy není špatné vyzkoušet nějakou společenskou hru se sexuálním námětem 🙂

jatonka
8. dub 2020

@marketanova s dětmi...? 🤐 Snad jste jen špatně pochopila dotaz 🙈

jatonka
8. dub 2020

Jinak za mě diamantový les a spící královny ;)