Používáme cookies. Více informací zde. OK

Zpívající Elsa, zpívá celou písničku?

trexx25
20. lis 2015
Maminky prosím mám dotaz na panenku Zpívající Elsa. Myslím tu menší, něco jako Barbie cca za 900,-. Dnes jsem ji v obchodě zkoušela a zaspívá jen 2x Najednou a tím to končí. Zajímá mě, jestli to je celé, nebo jestli je tam třeba jen nějaká pojistka a po vybalení zpívá písničku celou. Nevíte některá? Paní v obchodě mi tvrdila, že jen ty dvě slova ale ve 4 jazycích. Malá tu panenku chce jen kvůli té písničce, tak by byla i zklamaná, pokud ji nezpívá, tak nevím, zda ji mám koupit Emotikona frown Prosím, jestli někdo máte doma můžete mi říct jak to s ní je? Děkuji.
monini28
20. lis 2015
Ahoj, já ti teda úplně neporadím, taky sem na ní vloni v krámu koukala, a taky zpívala jen "najednou", podle paní v obchodě bych se moc neorientovala (ty většinou ví jen to, co je napsané na krabici nebo právě v tom otvoru na "try me").
Nicméně se koukni na http://panenky-barbie.heureka.cz/mattel-disney-... , je tam celkem dost recenzí, někde v těch spodních píší, že dle návodu se dá nastavit na delší ukázku (ale přímo celou asi teda ne 😞 ).
Jukni 😉
trexx25
autor
27. lis 2015
Děkuji. Nakonec jsem zjistila, že po nastavení tlačítkem na zadní části panenky hraje celý refrén písničky a kousek a nastavuje se tam i jazyk, takže už ji máme doma a zpívá krásně česky. Holky jsou nadšené 🙂 Díky.
kajaaaaaa
15. bře 2016
Ahojky, prosím o radu, jak panenku nastavit, ze dvou slov jsme zvládli nastavit refrén na turečtinu 😞
jana8
18. zář 2016
@trexx25 Mohla bych se zeptat,jestli máte doma přesně tu Elzu která je na obrázku? Chceme ji koupit malé na Vánoce,tak hledám jakou. Jen chci aby zpívala česky.

Sem začni psát odpověď...

Odešli