100% spokojenost s kočárky. Se kterými?

mishutka
22. říj 2009

Ahoj ,zajímaji mně kočárky se kterýmá je někdo 100% spokojen 😉
Nejlépe kombinace...

quinny
22. říj 2009

tak na tohle jsem fakt zvedava 😀 😅 😉

mishutka
autor
22. říj 2009

😀

martuli
22. říj 2009

Kazda ti asi pochvali ten svuj 😉
My mame Teutonii a spokojensot naprosta s kocarkem, autosedacak by mohla byt lehci

kubinkov
22. říj 2009

Sci-fi? 😀 😀 😀 To jsem taky celá žhavá!!! 😨

quinny
22. říj 2009

Martuli nezlob se ale myslim, ze 5 mesicu je jeste prilis malo na hodnoceni kocarku, navic kombinace 😉
a autosedacka je tezka pro bezpeci prcka i kdyz nevim co je to za znacku

kubinkov zatim to jako scifi vypada co 😀

kubinkov
22. říj 2009

quinny: jj

beponka
22. říj 2009

ahoj. tak my kočárem používáme něco přes 8 měsíců a jsem moc spokojená. na 100%
máme trojkombinaci Jané. korbička byla prostorná a ani jsme do ní nedorostli. sporťák ten nemá chybu. vše mi moc vyhovuje. a autosedačku stále používáme. jak jsme přešli na spkorťák tak je stále v autě, ale do té doby jsme jí dávali na podvozek a obráželi nákupy a tak. kočárek je hlavně lehký a vleice snadno se skládá a tak jako ženská jsem s ním neměla jediný problém. a v zimě jsou nafukovací gumy super. a taky do terénu. v létě jsme byli na horách a jezdili po dost divokých cestách a kokčárek vše vydžel. takže dle mého názoru doporučuji.

beruska2x
22. říj 2009

Implast Bolder 😉

quinny
22. říj 2009

aha tak najdou se, k tomu gratuluju, ale ono to spis nez o kociku bude vic o narocnosti maminky, co kdo pozaduje

takze misutka nejdriv si musis ty sama vymyslet co od kacarku ocekavas a pak vybirat, vybirat podle toho jak je kdo spokojen je nesmysl 😉

soanpe
22. říj 2009

quinny
naprostý souhlas 😉

kutcher
22. říj 2009

Pouzivame 15 mes. Inglesinu, je vychytana... skoda ze nejsou autosedacky od1 do 3 let, co by se daly pichnout na podvozek 🙂

ronie
22. říj 2009

Inglesina, nemá podle mě jedinou chybu-konkrétně ergo bike 🙂

kutcher
22. říj 2009

Pravda, my mame ergo bike i allum, dost to kombinuju a jsem fakt nesmirne spokojena!

michal_spuntik
22. říj 2009

Tohle téma je totální blbost. Dá se z něj vyčíst jedině to, že každá maminka prefertuje něco jiného.
Pokud Mishutko potřebuješ vybrat kočárek, tudy cesta nevede. Sepiš si co bys od kočárku chtěla, co kde musíš respektovat (třeba úzké dveře od výtahu, špatný terén kolem baráku kde budeš chodit naprocházky a podobně) a pak zajdi někam, kde tomu rozumí a budou ti umět poradit. Kdybys nikoho nenašla, napiš mi ÏP a já to zkusím alespoň takhle po webu.
Měj se hezky,
Michal

martuli
23. říj 2009

quinny - ja napsala ze jsem zatim spokojeni, tak v tom nevidim problem
A ze ja autosedacka tezka pro bezpeci ditete to vim
Typ na kocarek jsem dostaly od kamaradky, ktera ho pouziva uz na treti dite

vladuska101
23. říj 2009

roan kortina, lehkej, vanička prostorná, a i ve sněhu se s ním všude dostaneme, takže spokojenost, ale každá maminka má svůj nej kočárek 🙂

quinny
23. říj 2009

martuli / ja ctu v tvem prispevku spokojenost naprosta, zadne zatim jsem tam nenasla, ale to je asi moje chyba.
Poznamku k autosedacce uz potom tedy nechapu vubec.
A i kdyby kocar nekdo pouzival treba na desaty dite, tak to proste nezarucuje zakladatelce, ze ona s nim bude spokojena...

jak uz tu bylo psano, nesmyslne tema, kazdy mame jine naroky, predstavy...co ten kocar musi splnovat

martuli
23. říj 2009

Nechi se tu hadat, tak se omlouvam ,ze jsem napsala spatny prispevek

beruska2x
23. říj 2009

quinny tak to ber jako anketu kdo je spokojeny s jakym kocarem...
ze to nepomuze tobe neznamena ze to nema smysl pro nekoho jineho.. vsak nemusis chapat vse ne? 😕 😀 😝

quinny
23. říj 2009

😝

beruska2x
23. říj 2009

asi tak...

mishutka
autor
23. říj 2009

Díííík, za příspěvky 😀

Nesmyslné téma to není 😅

Jenom ráda dobře investuji peníze, bezhlavost se navyplácí!!!!!!! 😀

Hezký den 😀

balca
23. říj 2009

Nemyslim ze je toto tema o nicem. Clovek si sice muze rict, co od kocarku ceka, ale jestli je kocarek kvalitni, to nezjistite dokud s nim minimalne nekolik tydnu nebudete jezdit. Kdybych znovu vybirala kocarek urcite bych dala na reference ostatnich. Nas soucasny kocarek sice ma vse, co jsme chteli, aby mel, ale kvalita nic moc.

svetlusenka
23. říj 2009

Je to dobré téma, já jsem těch kočárků prošla taky spoustu, ale obecně se dá říct, že je třeba vzít v úvahu, kde se s kočárkem bude jezdit - z auta do supermarketu/parku/po rovných městských chodnících, nebo po horách? To by asi některé opravdu nevydržely :D
Mně osobně se nejvíc osvědčila Liberta vyrobená za totáče, vydržela fakt všechno, narozdíl od nových drahých 😒

lisanda
24. říj 2009

inglesina - lehká, 3komb kombinace, dá se přidělat autosed, je dlouhá, houpe, má kvalitní podvozek i do terénu, vejde se i do úzkých dveří i do malého výtahu- norm. dveře u paneláku atd., vejde se v poho do MHD, mamči s 3kolkou mají občas problém když už tam jeden kočár je, velký košík.

pajinkaa
24. říj 2009

Popravdě - já teda jsem bohužel nenašla kočárek, kterej by mi stoprocentně vyhovoval... Myslím, že takovej ani není. Ne že bych byla tak náročná, ale bohužel mi vždycky "něco" na něm vadí nebo chybí.

A spojit pohodlí a bezpečnost dítěte, jednoduchost skládání, velikost, lehkost, praktičnost, ovládání a hezký moderní design... žádnej takovej jsem nenašla. Takže podle mě je to vždycky o kompromisu a fakt o tom, co si kdo od něj slibuje, kde bude jezdit, kolik chce investovat, atd....

Na reference člověk může dát, ale to taky není stopro - protože každej kus je originál a někdo kočárek vychválí, že nikdy žádná porucha, někdo tentýž xkrát reklamuje.

Nehledě na to, že žádná nejezdíme s dvaceti kočárky, abych to mohly objektivně porovnat 😉

brukev
25. říj 2009

Heh, souhlas se Sputnikem. Bo jako chlap to beru podbně. Každá mamina Ti tu může napsat 100% spokojenost, ale jen dle ní samotné.
Každá má jiné nároky, takže vesnická mamina co jezdí sněhem a hroznýma cestama ti napíše 100% spokojenost se 4 kolovým těžším kočárkem, zatímco mamina z Prahy ho odsoudí, bo 100% spokojenost u ní má malý kočár s malýma kolama, co dá do auta, výtahu, tramvajky.

Fakt si začni stanoveným orientačním rozpočtem, urči kudy se jezdí (kolečka, 3 or 4 kolka, pevná otočná kolečka), velikostí korbičky, případně jestli dva kočárky (hluboký a pak sport, nebo sporták, nebo golfák)... atd, atd.

xxksena
23. led 2010

jané

lumixii
24. led 2010

Mám už několikátý kočárek, a musím pro některé asi zřejmě konstatovat, že jsem 100% nebyla spokojena s žádným 😀

lumixii
24. led 2010

*smutně