Aby kočárek nevrzal. Jaký olej či gel mám koupit?

endlessblue
7. únor 2010

Zdravím. Můžete mi prosím poradit, jaký olej či gel si mám koupit na vrzající kočárek? Manžel koupil nějaký univerzální.... pomohlo to tak na týden a opět vržeme 😀
Dají se promazat i golfky???

lumixii
7. únor 2010

Golfky se dají promazat, nebo spíše prostříkat, taky mi vzaly.. 😉 😀
Jinak manžel mi to stříkal Conkordem(nevím jak se to přesně píše) 😀 a už jsme dovrzali

beruska2x
7. únor 2010

silikonovy co se pouziva na jizdni kola 😉

ivika18
7. únor 2010

Mě poradili na prodejně kočárů obyčejnou vazelínu, je to víc jak rok a nevrže.

endlessblue
autor
7. únor 2010

Téda, tak to je možností 😀 Teď co zkusit 😀

germik
7. únor 2010

tak ja ta dopletiem ešte viac 🙂 my používame WD-40, bolo to tu odporučane niekde na koníku
tak si vyber 😀

kacka.l
7. únor 2010

Ne,ne nejlepší je teflonový sprej, je i na plasty a kočár teda po něm 100procentně nevrže, oproti silikonovému se na teflonový nelepí ani prach. Cena cca 100,-kč. 🙂 🙂 🙂

paulie
8. únor 2010

ehm, prosím vás, kde se dají tyhle věci koupit? 😀

endlessblue
autor
8. únor 2010

Holkýýý, cooo??? Ještě i teflonový sprej???? No mě picne 😀 😀 😀 😀 Co si z toho mám teda dneska koupit??? 😀 😀 😀

Můžu namazat i ty klouby na golfáči??? Aby nevrzala konstrukce??? 😉

endlessblue
autor
8. únor 2010

Ten silikon ve spreji asi normálka prodávají v obchodě s kočárkama, ale ten teflonový sprej teda netuším 🙂

sayast
8. únor 2010

jee,tema primo pro me 😀. zacal mi desne vrzat kocar. snazila jsem se to postrikat, ale nemuzu se dostat k perum, jsou kryty 🙄 . nemate nekdo firkon quatro a radu k tomu? jsem z toho uz zoufala. neni prijemne jet s vrzajicim kocarem 😅

endlessblue
autor
8. únor 2010

sayast... já mám Firkon Ivone.... a taky moc nevím, jak to namažu. Zkrátka omyju celý spodek a promažu tam kam dosáhnu... jinak nevím 😀

beruska2x
8. únor 2010

silikonovy sprej jmaji v cyklopotrebach a mam takovou hadicku kterou nasadis a dostanes se tak uplne vsude, satci striknout 1x a je klid me ho manza "udrzuje pred a po zime a je klid, jezdi jak po masle 😉

sayast
8. únor 2010

endle, to vsechno jsem zkousela, prostrikala snad cely, ale pod tu krytku se proste nedostanu 🙄 . asi jsem malo sikovna 😀. ale je to des teda ☹

endlessblue
autor
8. únor 2010

sayast.... tak zaměstnej tatínka!!!! 😉

germik
8. únor 2010

teda neviem,ktorý ste si vybrali...ale ten naš olej WD 40- mrknite na http://mazivo.cz/ možete kupit na hociktorej benzinke

sayast
9. únor 2010

endle, tomu to rikam uz par tydnu a ocividne se nic nedeje 🙄 . asi budu muset pritvrdit 😝