Baby Skate. Máte zkušenost?

dont_speak
17. bře 2009

Ahoj maminky, chci zjistit co nejvíc informací ohledně tzv. baby skatů. Ať už dobrých zkušeností nebo špatných. Díky moc předem 😉

dont_speak
autor
17. bře 2009

Případně jak je to i s typy různých baby skatů.. rozdělení podle váhy, připojení ke kočárku atd 😉

yenn
17. bře 2009

Dont, jaky mate kocarek?

ja taky planuju skate.

Mame jane kocarek, uz jsem okukovala jinou maminu se stejnym kocarem a origos skatem. Zaver je, ze s hlubokou korbou to neni nic moc, to dite tam stoji trosku v zaklonu....ale na popojizdeni to staci.

dont_speak
autor
17. bře 2009

Ahojky yenni, my máme pro Dava sport. trojkolku Joggy od Knorru, ale ta je až pro sedící děti tak od těch 9měsíců, takže budeme muset pro mimčo znovu nějaký (alespoň na těch pár měsíců) dokoupit. K té trojkolce si myslím, že skate by ani nešel připevnit.
http://kocarky-autosedacky.sbazar.cz/trojkolka-...

skurinka
17. bře 2009

ahoj taky jsem ho chtela kdyz se my narodila mlada.zkousela jsem to v obchode a teda me to nejak vubec nenedchlo.malej byl predklonenej dopredu a nic nevidel.tak jsem se na to vykaslala.a myslim ze ty skaty jsou pro deti az od 3let,teda alespon tady u nas.ja bych to osobne nekupovala. 😒

astrane
17. bře 2009

Mě máma vozila tak,že nad miminko-bráchu dala do noh korby malou stoličku a já ,když mě bolely nohy,tak jsem seděla tam a držela se rukojeti-je tam přehled a dětem se to líbí a jde to praktikovat i u dnešních kočárů 😉 pro dítě kolem 2 let je to možná lepší řešení než skate...

monas
18. bře 2009

Taky uvažuju nad skatem, malému už sice budou skoro 3, až se mímo narodí, ale to bychom se nikam nedostali bez nějakého popojíždědla, ale ty skaty mě trochu odrazují, prý se s tím strašně blbě najíždí na obrubáky a tak, taky u toho hlubokýho kočáru se prý opravdu ty děti špatně vejdou mezi korbu a rukojeť, tak nevím. Teď jsem koukala na takový ten přídavný vozíček z boku kočáru, něco takového:http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=2889874, dá se to i sklopit, když není třeba.... tak nevím 😒

skurinka
18. bře 2009

monas a neni to nejak moc drahe.a kdyz bude mit malej 3roky tak muze tapkat i sam ne?

monas
18. bře 2009

To on samozřejmě ťapká, ale tím tempem se nikam nedostanem, taky nedojde zas nijak extra daleko a ráda bych zase chodila na dlouhý procházky a občas se šprajcne a že prý nemá nožičky a nehnu s ním z místa, musím ho pak nést, nevím, jestli ho to do doby, než se narodí malé přejde....Tohle se mi docela líbilo, zas se to pak dá prodat...Viděla jsem ho tam už od 1900,-