Barvy kočárků - které jsou hmyzolap?

mitchie
5. únor 2016

Dobrý den dámy, líbí se mi tahle barvička kočárku, ale nebude to hmyzolap? Jaké máte zkušenosti s barvičkami? 🙂
https://cdn.myshoptet.com/usr/www.kocarky.exper...

eliskaxox
5. únor 2016

Podle me bude. Me prekvapilo ze se musky drali i na nas svetlince sedy,ale da se to prezit spis bych se zamerila jestli jde potah kocarku a hlavne boudicky lehce sundat a vyprat. Nejak ty musky z kocarku sundat musite

sixtynka
6. únor 2016

Přesně tenhle kočárek měla moje sestřenice. Mušky se na něj lepily jako na bonbón a upozorňuju, že to bylo v centru Prahy. Pokud bydlíte někde blíž přírodě, tak absolutně nedoporučuji

madulinka
6. únor 2016

My měli černo-oranžový (hodně sytě oranžový). Lepily se na něj v létě takové ty drobounké černé mušky, ale dávala jsem síťku a bylo to v pohodě 🙂

andelka
6. únor 2016

Přesně této barvy jsem měla kdysi tričko. Byl to mor,lepily se na mě ty malé černé mušky,mrchy. Takže toto určitě ne.

rencatupa
29. únor 2016
Uživatel rencatupa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rencatupa.

Taky bych řekla že asi bude, všechny tyhle světlé až neonové barvy asi budou mít tuto "funkci" ale pokud bude potah snímatelný, pratelný a moc se vám líbí tak se to snad zvládne 🙂