Bedna na kočárek, kde by se dala sehnat?

marticep
13. lis 2013

Nevíte, kde by se dala sehnat bedna na kočárek (na venkovní použití), abych ho nemusela pokaždé uklízet domů? Podotýkám, že kutila doma nemám...

petrajavor
13. lis 2013

určitě ti ji udělá truhlář a když ti bude stačit nějaký odpadový materiál nebude to ani drahé 😉

kettynka1234
13. lis 2013

bych kočárek venku v nějaké bedně nenechávala. Bude studený, vymrzlý, myši,..... Kočárek jsem nenechávala venku, ani přes léto. vždy jsem ho uklízela ( a to jsem musela kočárek rozdělat na 3 díly ( kočárek pro dvojčátka)

hojda
13. lis 2013

Já mám dilema, jestli nechávat přes zimu v garáži, taky mi přijde, že bude vymrzlý a malé v něm bude zima.

klaire22
13. lis 2013

každý šikovný truhlář ji určitě dokáže vyrobit. Ale souhlasím s holkama - kočárek bude vymrzlý a dítku v něm bude zima ☹

zazana81
13. lis 2013

Já jsem kočárek v garáži nechávala. Tedy dokud byla hluboká korba, tak tu jsem vždy "vyrvala" do bytu, ale jak byl sporťák, byla jsem ještě nakonec za garáž vděčná. A v zimě stejně člověk dává dítě do kočárku teple oblečené, tak bych to tak hrozně neviděla s tím vymrznutím... My jsme to přežily bez úhony...

frantiska85
14. lis 2013

Kočárku by bylo lépe doma, ale co takhle z některého hobby marketu plastový nebo plechový domek na zahradní náčiní? Dává se tam sekačka, hadice...to by mohlo rozměrově vyhovovat. Nevím jestli to má dno. Někdy se pod to musí udělat z betonu nebo dlažby spodek. 2,5 m čtvereční stojí kolem 5 tisíc.

mamkamarketa
14. lis 2013

Tak u vetsich deti bych to fakt nehrotila, vzdyt to dite bude oblecene 😅
Syn je v listopadu a od narozeni byl kocarek v boude na dvore. Mysi tu fakt nemame 😀 kdyz byl jeste miminko nosila jsem ho ve fusaku nahoru, kdyz byl starsi tak proste i fusak zustal venku.
Kocar do 2heho patra tahat nehodlam ani ted 😝
Jo a syn prezil 😀

bryndi
25. dub 2021

Nabízím prostornou boudu na kočárek, do boudy se vejde kočárek spolu s odrážedlem, malým kolem či autosedačkou. Dveře boudy je možné stranově otočit dle potřeby, otevírání z boku - viz foto, vnitřní rozměr délka 117 cm, šířka 72 cm, výška 120 cm. Vnější rozměr - 124x83x128 cm. Materiál dřevotříska 1,9 cm + dodatečné výztuhy. Bouda je opatřena kovovými nožičkami pro vyrovnání nerovností podlahy a zabránění vlhnutí boudy od země. Bouda je pevná, opatřená petlicí k zamčení visacím zámkem. Boudu je možné rozebrat na jednotlivé stěny či až desky pro snazší transport. V případě potřeby transport mohu zajistit po domluvě. tel: 734607056