Běhací maminky, máte zkušenost s kočárky Baby Jogger?

oililygirl
27. únor 2014

Ahoj vsem, jakou mate prosim zkusenost s kocarky baby jogger a podobnymi? A co kdyz miminko jeste nesedi? Nektere jsou kompatibilni s korbickami, da se behat i s tou korbou? Puvodne sme chteli poridit Chariot, ale cena je opravdu nesmyslna a ojety se temer neda sehnat. Na kolo to vlastne ani pouzivat nechceme. Primarne beh a brusle, takze se mi zda skoro lepsi nejaky ten kocarek, nez vozik.
Diky!!!

jinajana
27. únor 2014

Ahoj, tak já nemám ještě zkušenost, ale řeším to co ty. Chtěla bych běhat, bruslit, plus i to kolo připadá v úvahu, ale vozíky to je úplně jiná cenová kategorie, takže to jsem zatím zavrhla. Takže jsem sháněla kočár s ruční brzdou, plus ale mám ještě blbou podmínku - chci 4 kolový. Našla jsem, jojo, ale 20 tisíc, a to už se mi taky zdá moc. Tak poslední dobou si říkám, že běhat se dá vlastně s čímkoliv, pomalým tempem, rychleji to stejně ze začátku nepůjde. Případně prostě budu chodit běhat sama brzo ráno a večer, když manžel pohlídá mimčo, no a brusle bych viděla jako třeba společnou vycházku - manžel+kočár a já+brusle. Uvidíme, jaká pak bude realita 😉

frantiska85
27. únor 2014

Baby jogger byl v mém užším výběru, ale pořídili jsme Peg Perego GT3, na běhání je super, ale už po půl roce různě skřípe jako kára po třech dětech. Dnes bych brala raději cyklovozík. Až se narodí druhé, koupím vozík pro dva. Jen nevím jestli se do některého dá vložit vajíčko vedle sedícího dítěte, většina je úzká.

frantiska85
27. únor 2014

@jinajana Ruční brzda drží kočár na místě maximálně když stojí, ale rozjetý ručkou neubrzdíš, jede dál.

jinajana
27. únor 2014

@frantiska85 to nevím teda, proč by teda jinak tu ručku na bruslení doporučovali? Jasně, nemyslím si, že zastaví z 10km rychlosti hned na místě, ale tak na přibržďování dobrý, nebo né?

frantiska85
27. únor 2014

U mého kočárku ( Peg Perego) vůbec nepoznám rozdíl, když brzdu zmáčknu a to hlavně, když jsou kola mokrá. Z kopce dolů vůbec nepřibrzdí.

jinajana
27. únor 2014

@frantiska85 Jé, tak to díky za ubezpečení, že za ručku si fakt nemusím připlácet a můžu žít v klidu bez ní 🙂

mysonek
27. únor 2014

Ahoj holky, já také chodím běhat a běhám normálně s kočárkem s korbou. Máme kočárek new buddy claudia, má velký 14 palcový kola a běhá se s ním krásně. Sice není úplně nejlehčí, ale kolečka dobře jedou, takže po rovině se mi běží skoro stejně jako bez kočáru. Ale na brusle by to nebylo, nemá ruční brzdu a já na bruslích neumím zastavit ani bez kočáru, natož s kočárem 🙂 Máme i vozík, croozera a ten mi přijde těžší a hůř ovladatelný na běhání než náš kočárek. Vozík máme hlavně na lyže, ale letos nebylo na čem lyžovat a v létě na kolo.

oililygirl
autor
27. únor 2014

@mysonek, fakt to davas i s normalnim kocarem???
Jinak vsem diky za tipy!

oililygirl
autor
27. únor 2014

Kamaradky dost chvalily i Croozera 🙂 tak nevim

blahova_andrea
27. únor 2014

holky běhat se dá s každým kočárem, to je fakt jedno. spíš aby vám vyhovovala rukojeť a nebyli jste moc u kočárku a nekopaly si do něho. a co se týká bruslí...já jezdit neumím, takže kočár je pro mě na stabilitu, měla jsem obyčejný kombinovaný a pak i golfky a s obojím jsem po rovině jezdila v pohodě a dokonce jsem zvládla i menší kopečky dolů...ale fakt maličké...nic krátké a prudkého, ale spíš takové to pozvolné...fakt jsem prd sportovec, výbavu žádnou nemám, ale když se rozhodnu, že jdu, tak to jde prostě se vším 😉

fifina86
27. únor 2014

@oililygirl také to řeším, jak budu chodit běhat a na brusle .. vzhledem k cenám vozíků jsme si řekli, že do toho nepůjdeme (vyšel by nás dráž než kočárek) a zase mít jen vozík nechci ... takže zatím to vypadá tak, že bude kočárek (máme lehký Mutsy Igo) a s tím budu chodit běhat (s korbičkou) a je teda fakt, že já běhám po úplné placce ... a na brusle budu chodit až za rok, až bude miminko sedět ve sportáku ...

oililygirl
autor
27. únor 2014

No my uz mame dva kocary, jeden mestsky Gesslein a pak perfektni do prirody s perovanim a ctyrmi nafukovacimi koly, kupovany z druhe ruky.

eicul82
27. únor 2014

Měla jsem - mám a spokojenost 🙂

@frantiska85
@jinajana baby jogger brzdí z kopce krásně, ani nemusím bzdit bruslí!🙂

mar8
3. bře 2014

Taky řeším kočár k bruslím, zatím vede Jane pro, líbi se mi, že jde otáčet sedačkou proti i po směru jízdy, zaujal mě i Peg Perego GT3, ale prý není moc skladný do auta. Máte ještě nějaké typy?

petlam
19. bře 2015

Mohu sehnat o 1000 levneji NOVE behaci kocarky BOB
http://b-o-b.heureka.cz/kocarky/#utm_medium=cpc...

Kdyztak napis mi zpravu

karolakmn
21. čer 2016

Nebudete prodavat nekdo kicarek na beh?