Používáme cookies. Více informací zde. OK

Britax b-motion 3 plus - vyhovuje vám těžiště?

123straka321
6. zář 2019

Ahoj,

prosím vy, co máte tenhle kočárek, vyhovuje vám jeho těžiště? Jezdí se s ním dobře? .... Děkuju za info =)

123straka321
autor
11. zář 2019

@123straka321 ahoj, snažím se to tady obnovit, jestli se přecejenom nějaká dobrá duše neozve....🙏

roooza
11. zář 2019

Já ho mám třetí den a zatím absolutní spokojenost. 😉

whocares
11. zář 2019

za mě je super

svntvt
11. zář 2019

Tak ja mozna zklamu. Mam ho, ale za me teda nic moc. Teziste co se tyce kocarku, kdyz stoji, je super, dcera si sama nastoupi, vystoupi, nemam strach, ze by se prevratil. Co se tyka manipulace za jizdy, tak je dost tristni. Tezko se zveda na zadni kola, kdyz s ním najíždím na patník tak musim kocar pevne chytit obema rukama, aby se neprevratil, dokud nestoji na vsech trech kolech, to same sjezd z patniku (toho zaobleného sjezdového) je takovy, ze nedržel kočárek pevne, tak se prevrati. O víkendu s nim jel muj tatka, prselo a v jedne ruce mel destnik a musela jsem.mu jednou rukou sem tam pomahat. Kdyz vedu dceru za ruku a vezu prázdný kocar, tak se to da, ale realne si neumim představit vest jedno dítě za ruku a druhe mit nalozene v kocarku (proto kocarek asi ted u druhého i prodam). Taky kolik sily musi clovek vynslozit, kdyz jede po sikmem terenu (ze třeba prava szrana chodniku je niz nez leva), to je taky blbe. Uz bych do trikolky nesla. Mela jsem dvojkombinaci Baby design Husky. Jo, velký tezky kocar, ale jezdilo a manipulovalo se s nim jak s perickem, nexa se to srovnat i zvednuti na zadni kola se zvladlo jednou rukou, coz u Britaxu nedam. Jinak jako ma i sve dobre stranky, ale ja timto trikolky zavrhla. I v tom terenu mam srovnani a verim ze by Britax vedle Huskyho obstal, byt to ta verze se 4 koly, jinak si myslim, ze trikolka skrz rovnováhu a stabilitu ani do krkolomného terenu (napr. Lesni cesta s koreny) nemuze byt dobra volba. To je teda za me 😁

antoinet
11. zář 2019

Ja mam teda 4 plus (neni ta trojka preklep?) a teziste a celkove ovladatelnost jsou jeho velke slabiny, mam srovnani s hodne kocarky a v techto parametrech bych ho dala na posledni misto. Dalsi negativa - nema uplny sed, je tezky. Pozitiva ale konkurenci valcuji🙂, je prostorny, z kvalitnich materialu vcetne mechanismu, dobre se sklada, cisti, vyhovuje mi kosik. Mam ho predevsim kvuli velikosti na spani, na prochazky nebo do auta beru jiny, lehky a ovladatelny kocarek.

svntvt
11. zář 2019

@antoinet A k tomuhle podotykam, ze ta ctyrkolka plusova verze je o hooodne vetsi, nez trikolka. Ta je opravdu o kus mensi, videla jsem je vedle sebe v obchode a neda se to srovnat. Takze i tato vyhoda u trikolky neplatí. A s tim kosikem - za me je strasny, veci se tam daji dat jen zboku, jinak pristup do košíku a jeho velikost je tristni, skoro nic tam nenarvu a o nejakem nákupu (ktery jsem v košíku v Huskym vozila klidne cely) nemuze byt ani rec. Tak pet rohliku 😂😅

antoinet
11. zář 2019

@svntvt aha, tak mi prave doslo, ze to cislo je pocet kol 😀 😀 😀 Naprosto chapu, ze trojkolka se blbe ovlada, kdyz i ctyrkolka je v tomto tristni. To vedeni jednou rukou jde spatne, do kopce je to vylouceno, to starsi deti pomahaji tlacit, misto abych je vedla za ruku🙂 Prevraceni se ale nebojim, v tomto stabilita funguje dobre.

svntvt
11. zář 2019

@antoinet Ja si ho prave koupila jako kocarek, který bude jaks taks skladny do auta a ne extra tezky, ale zaroven bude do terenu, do mesta chodím málo, tajze nejaky lehky spostak bez nafukovavek nebo golfky bych fakt moc nevyužila. Tady sem si rikala ze pomer vaha velikost a vykon v terenu bude dobry a budu ho moct i lehce vozit v aute... No ale docela zklamani. Jako neprodala sem ho a jezdim s nim, takze zas tak strasny neni, ale proste znovu bych ho nekoupila 😁

Sem začni psát odpověď...

Odešli