Britax b-motion 4 plus, jaké máte podložky?

dasa0001
9. led 2018

Holky prosím vás, máte tady některá kočárek Britax b-motion 4 plus? Jestli ano, jaké máte podložky v kočárku? 😊

aprile
21. led 2018

@oldema přesně tak mám to stejně ... Asi každý kočárek bude mít něco...,ale tohle mě přijde jako nejvíce praktické řešení! A ty terénní kola budu brát z jiného e-shopu našla jsem je jinde levnější

gabculkaa
5. únor 2018

@aprile @oldema jsem rada, ze jsem konecne nasla nekoho, kdo resi to same co ja. Nejaka, doba uplynula, jak jste se rozhidly, damy?? Taky rodim v dubnu, takze sportak na zimu s fusakem je jasny. Co me odrazuje je, ze u hluboke korby az tak dobre nepruzi. Nepotrebuju vylozene houpat, ale zase nechci z ditka vytrast dusi. A u sportaku zas resim, ze nejde dam do protismeru..protoze jak naschval budu mit uzkostneho potomka, ktery me bude potrebovat videt nez aby koukal po okoli. Nevim. Jednou jsem rozhodnuta, pak me neco zase zvikla..Resily jste to taky??

smudlinka24
5. únor 2018

To, ze nejde dat do protismeru jsem hodne resila a skoro si ho kvuli tomu nekoupila. Spis, nez ze mimi na me bude chtit videt, chci videt ja na nej, jestli se nehrouti v sedacce, spi apod. ..Nakonec jsem si ho koupila i tak, ale tim, ze ma kocarek pruzor ve strisce, to je v pohode. Neni to teda zadnej drobek kocar, ale lepsi, nez ty, kde jsou deti jak vosa na bonbonu.

gabculkaa
5. únor 2018

@smudlinka24 diky za reakci 🙂 tim, ze tam je to okynko, tak moje potreba dite videt bude uspokojena, ted jen doufat, ze to bude ok i maly. Ale to clovek stejne zjisti az casem.. Kocar jsme si zkouseli i s pujcenym ditkem, za nas dobry, jsme oba vysoci, takze velky sportak nam nevadi, spis naopak.

aprile
7. únor 2018

@gabculkaa já jsem rozhodnutá stále pro Britax B motion 4 plus... Už jsem toho načetla tolik! Že věřím , že to bude dobrá volba! Zrovna včera jsem četla i zkušenosti maminek u jedné slečny na instagramu a opravdu si ho maminky chválí... Dvě z nich právě měly jedna ABC design Viper 4s a druhá nějaký polský a v 6mes. Kupovaly Britax a kdyby se mohly rozhodnout znova tak jo koupí rovnou... A spousta z nich ho chválila... Jako nejlepší kočárek ... Neměnila bych... Jedna dokonce měla Bugaboo za 40tis. A nejlíp se jí jezdí prej právě s Britaxem... Ale záleží na každém ... Každý jsme jiný a máme jiné požadavky a možnosti...

smudlinka24
7. únor 2018

@aprile souhlasim a zrovna s tim Bugaboo uplne chapu, to je pro me hrkadlo.

terezs2716
8. únor 2018

Holky mám plusko od narození dcery,tedy i hlubokou korbu jsme měli a sportovní verze nemá konkurenci. Každopádně pro druhé pořídím jinej hlubokej kočárek a sporťák nechám zase britax. Hluboký kočárek je hrozně tvrdý,nehoupe,mimčo v tom lítá na sebemenším hrbolu :/ sporťák je pravý opak,super kočár.

gabculkaa
8. únor 2018

@ aprile @terezs2716 díky za postřehy holky!!

oldema
10. únor 2018

Ahojky, hele u nas BM4plus vyhral na plne care. Byli jsme na nej kouknout a chlap ho nedal z ruky. Na druhou stranu, koupim kocar ted a nemusim minimalne dalsi 3 roky nic resit. Nechce se mi za pul roku kupovat sportak a zase nechci mit doma 2 kocarky - zbytecne. Mam vybranou 3kombinaci i s autosedackou, takze fakt prijde a ja muzu rodit 😀 Co se tyce sportak ve smeru, bojovala jsem s tim, ale prodavacka i kamoska me utvrdili v tom, ze ty deti stejne radeji koukaji jinam nez na maminu 😂 Takze ja jen cekam do brezna na koupi, protoze jinak bych s nim chtela jezdit uz ted 😀

mates133
10. únor 2018

Za mě nejlepší kočár co jsme měli,jsme oba vysocí,takže projde málokterý 🙂 praktický,velký,snadno se složí,v pohodě manevruje,terén žádný problém.Za mě by mohl být jen trochu lehčí,musíme každý den do druhého patra a trochu se pronese ,-) podložku máme univerzální gelovou..fusak Emitex.

oldema
11. únor 2018

@mates133 a jak je to s terenima koleckama? Jako my mame kousek od bytu cesticku kolem reky, takze sterk, koreny a bahno... kamaradka je nema a zvlada teren na rozkopane vesnici, k ni jeste nevede solidni asfaltka :D

mates133
11. únor 2018

Ja nevím,terénní kolečka nemám,jen normální a i s těma jsme všude projeli v pohodě.S těma terenima to bude asi ještě lepší.Na chalupě jsme jezdili i lesem a polem..V lese samozřejmě kočárek neridim jednou rukou 🙂))Do mhd v Praze jsem taky nikdy neměla problém,jezdíme hodně i po eskalatorech,autobusem nebo tramvaji.Naopak se mi zdá,že kolečka dal od sebe jsou lepší,když treba autobus zastaví dál od chodníku,lépe tu mezeru prekonam.

oldema
14. únor 2018

@mates133 skvele se to cte! Děkuji 🙂

terezs2716
14. únor 2018

@oldema terénní kola jsou top,já bych bez nich nefungovala,ve sněhu a nebo přes zahradu je to super. Ty malý máme hlavně do města a nákupních center 🙂

oldema
22. únor 2018

@terezs2716 No já jsem z města, takže mi to toliko nevadí a kousek od nás je maximálně štěrk 🙂

romiikk
Autor odpověď smazal
Zobraz
evaglozova
31. bře 2019

@martiniquest A máte tu podložku prodlouženou nebo klasik?

martiniquest
1. dub 2019

@evaglozova prodlouzenou