Bugaboo Cameleon 3 vs. Bee 5

cococh
26. říj 2017

Ahoj holky,
v březnu čekáme miminko a při výběru kočárku máme 2 favority od Bugaboo, a to Cameleon 3 a Bee 5. Chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti - březnové miminko by mohlo být v hluboké korbě jak u Cama tak i u Bee, na podzim by přešlo do sportovní verze. Jde mi o to, jestli je dobré uvažovat s Bee jako s 1 kočárkem od novorozence v hluboké korbě, jízda v zimě se skoro ročním dítětem a jeho malá kolečka vs sníh.. nebo je lepší Cam? Bude to městský kočárek. děkuji za všechny postřehy.

gnozka
26. říj 2017

Ahoj . My mame bugaboo buffalo . Sice je těžší nez Cam ale chtela jsem větší kola . Ja bych do bee od miminka nesla . Jsou to golfky . Co vim tak bee maminky pořizují spíše uz na větší deti . Pokud se rozhodujete mezi těmito tak za me určite Cam . Je pohodlnější pro ditko a lepe s nim projedete i horší terén .

cococh
autor
27. říj 2017

@gnozka ahoj buffalo se mi taky líbí, hlavně je vyšší než Cam ale přijde mi už těžší .. u Bee mě překvapilo, že je hodně používaný právě od narození (v zahraničí), mně se taky zdá spíš pro větší dítě, ale třeba má někdo zkušenost už od miminka.. každopádně děkuji 🙂

gnozka
27. říj 2017

@cococh Buff jw těžší to je pravda . Ale my mame barák a do auta ho dávám cely . Takže i záleží jak s nim potřebuješ naložit . Myslim ze v zahraničí ho maji spíše prave na to popojizdeni. Nedovedu si představit procházku ve sněhu :/ ale na FB je skupinka bugaboo mánie tam je určite hodne maminek co poradi .

dandaa
27. říj 2017

Bee rozhodně ne .Mám Cameleon 3 a jsem maximálně spokojená ale co jsem zkusila kamaradky buffalo tak příště jdu do něj.

pindrusice
27. říj 2017

Když jsem měla prvního syna, kupovala jsem Cam3. Moc jsme ho nevyužili a v pul roce jsem ho prodala. Po čase jsem pořídila starší verzi kvůli babičkám a v 1,5 roce Bee+. To jsem chtěla letos prodat, když jsem zjistila, že čekáme další miminko. Pro něj jsem na zimu dokoupila jen hlubokou korbu. Až bude sedět, přejdeme na sportovní sedačku.
Ale záleží kde se pohybuješ a jak často budeš vozit. Já předpokládám, že většinu času budu zase používat šátek.

cococh
autor
13. lis 2017

Holky díky všem!
Nakonec jdeme do Cama, to Bee je opravdu spíše do "obchodu" a my jsme přeci jen trochu akčnější 🙂

bambullkaa
20. lis 2017

Mám Bee a teda projede totálně všude. Není jen do obchodu. S Bee je to o zvyk, pokud je člověk zvyklý na tvrdší podvozek jako já, tak mu Beečko nedělá problém. Nyní jezdím jen s Bee a dokázala bych jezdit i s hlubokou korbičkou. baví mě jak je malinký (nízký) 😀 Pokud jde ale o vás, tak bych koupila Cama a pak Bee 🙂 Buff je na mě moc těžký a špatně se mi ovládá. Jinak Parádní značka 👍❤

cococh
autor
21. lis 2017

@bambullkaa mně se taky právě líbilo Bee - malé, skladné, "chytnu-jedu" 🙂 ale po 2 hodinové jízdě na prodejně jsme vyhodnotili, že půjdeme do Cama. Na Bee teda pořád myslím jako na druhý kočárek - spinkání doma/na balkoně/zahradě, popř takový ten rychlý kočár do auta... Buff na mě působil stejně - těžký, hůř ovladatelný. Z Cama jsem byla nadšená a hlavně i manžel, který si původně myslel, že kočárek za 30 tis je hloupost, ale po vyzkoušení jasná jednička 🙂

bambullkaa
21. lis 2017

@cococh Ten můj to taky ze začátku nechápal, ale když ho viděl tak pochopil 😀
Mám ráda věci co něco umí a to BGB splňuje na 100% Budete spokojená 🙂