Buggypod přídavné sedátko ke kočárku. Máte?

zdeniii
29. únor 2012

Ahoj zajímám se o toto sedátko, jde mi hlavně o to k jakým druhům kočárků jde přidělat a nejsou na seznamu od výrobce. Dále jak dlouho jste ho využívali a jak jste měli děti od sebe. Mnohokrát děkuji za odpovědi.
Nechci kupovat sourozenecký kočárek!!

lukza
29. únor 2012

Ahojky já ho teda nemám ale chtěla sme ho prvně kupovat nakonec sem od toho ustoupila a koupila skejtík a sem ráda myslím že syn už nepotřeboval kočárek jo někdy to je složitější ale jen at si zvyká a když ho bolej nožičky tak si na skejtík sedne🙂) a děti mám od sebe 21měsícu.

jajulin
29. únor 2012

Taky jsem chtěla sedátko koupit, ale podle nákresu konstrukce, na kterou to jde přidělat, jsem zjistila, že to k našemu hlubokému nepůjde. Podle mého názoru to nejde přidělat k většině hlubokých kočárků, ale spíš ke kombinovaným. A když jsem porovnala cenu sedátka (přes 3000 Kč) s cenou základního nového sourozeneckého kočárku (rovné 4000), tak jsme šli do nového kočárku, i když jsem původně sourozenecký za žádnou cenu nechtěla. Nakonec jsme ho používali každý den rovného půl roku. Děti mám od sebe 22 měsíců.

zoditka
29. únor 2012

Ahoj, škoda žes to dala jako otázku a né jako diskuzi... nicméně budu to bedlivě sledovat, protože přemýšlím nad tím samým (ale mám na to ještě spoustu času 🙂 ). Děti budu mít od sebe 2 roky a na rozdíl od prvního syna je náš druhý syn hodně kočárkový, moc si to neumím představit, jak to od 2 let zvládne bez kočárku... tak jsem zvědavá na odpovědi 🙂
Jinak já bych klidně do sourozeneckýho kočáru i šla, ale neměla bych ho už kam dát 😖 😉 .

helulela
1. bře 2012

Ahoj, my používáme buggypod zatím půl roku s X landerem XA. Děti mám od sebe 18 měsíců. Jsem s ním spokojená, rozhodně splnil moje očekávání. Když čekáš miminko na jaře, je to fajn, na zimní už je to horší. Staršímu dítku nemůžeš dát fusak ani nánožník. O buggypodu je tu i diskuze https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/kocik-bu... , tam můžeš probrat víc.

lamarika
2. bře 2012

Používala jsem ho na Jané Nomad (myslím, že je na seznamu) pro děti 18 měsíců od sebe shruba jeden rok. Syn už ťapal, v kočárku v té době už nespal. Sedátko jde totiž polohovat, ale ani panenka by se nevešla mezi konstrukci aby si mohla lehnout. Takže určitě není vhodné pro děti co ještě spí v kočárku. Jinak jsem s ním byla moc spokojená, všude jsem se vešla, roztáhla jsem ho jen když jsem potřebovala. Do kopce to tedy byl záhul, ale to máš i se sourozeneckým. A jedna nevýhoda. Když máš roztažené sedátko a sedí ti v něm dítě, tak se ti změní těžiště a k té straně se ti stáčí kočár. Ale pokud ho nebudeš používat vyloženě neustále, prostě jako kočár, tak se to dá přežít 😉
Kdyby ses třeba chtěla ještě na něco zeptat tak mi napiš IP.

varecka
5. led 2013

dobri den mam rocniho kluka a cekame druhy a chtela jsem se zeptat jestli nekdo neprodava pridavne sedatko ke kocaru ozvetese dekuji

fialka16
31. črc 2017

Dobrý den, rada bych se zeptala maminek, které mají zkušenosti se sedatkem, jak se s nim manipuluje při nájezdu na obrubnik či do tramvaje nebo při nájezdu do schodů. Popřípadě mate zkušenosti s používáním v zimě? Děkuji. 🙂