Cam dinamico limited edition 2014, jste spokojené?

lgajdosikova
20. čer 2014

Holky, pořídili jsme malé kočárek od camu limidku pro rok 2014 máte ho některá doma? Jste spokojenä? Nějaké chybičky na které se připravit? 🙂

daniellah
21. čer 2014

Ahoj, mám Cam Dinamico 2013. Nevim, jestli na 2014 nějak více zapracovali, ale u mého je pitomá boudička, která prostě nejde napnout, nedrží. Nejsem jediná, která si toho všimla a prý sporták má taky chybičky .Ale jinak se s ním užasně jezdí, jede skoro sám 😀 a samozřejmě jeho vzhled je na jedničku s hvězdičkou.
Asi každý kočár má něco, takže za mě jinak spokojenost 🙂

lgajdosikova
autor
21. čer 2014

Tak to jsem rada že jste jinak spokojena 🙂 .. Tak uvidime nu 🙂

daniellah
21. čer 2014

@lgajdosikova a ještě jsem dneska zjistila, že když se sundá korbička, tak z ní jde udělat kolíbka 🙂

lgajdosikova
autor
21. čer 2014

Jj to jsem take koumala 😀

kaaminek
11. říj 2014

Jj taky mi nejde uplne napnout boudicka. Jinak super lehky.

maladi
13. únor 2015

@lgajdosikova Dobry den, muzu se zeptat, jak jste s kocarkem nakonec spokojena ? Jizdni vlastnosti, velikost korbicky, skladani ok ? Zatim asi jen korbicka, sportak asi jeste nevite , ze.

ignacie2
14. únor 2015

Tak za mě cam už nikdy,koupila jsem dinamico a sklamal mě uplně nejvíc.Když člověk jede,rachtá to jak blázen ty přední kolečka to je neštěstí.A celá ta konstrukce taky rachtá,design super,ale to je tak všechno.Taška ke kočárku je taky na prd,jedna velká kapsa a nic.Sporťák ten mimi vůbec nekryje.Už jsem ho naštěstí prodala,za ty peníze bych vybrala určitě radši jiný,aspoň za mě.