Capačky na zimu do fusaku. Jaké se vám osvědčily?

lojzina
30. lis 2010

Ahoj,jake se vam osvedcily capacky do fusaku?opravdu teple... 😉 ,myslim pro nechodici batole?

beruska2x
30. lis 2010

do fusaku jsem davala jen ponozky na puncochy, capaky budou vadit v pohybu, muze to tlacit.. je to zbytecny 😉

editah222
30. lis 2010

@lojzina já jsem měla pro malou bezva kožešinové capáčky z Nextu, ale je fakt, že teplé ponožky na punčochy klidně stačí.

lojzina
autor
30. lis 2010

no ja myslela nejaky ne botky,ale proste neco hodne teplyho,malej mel dnes puncosky,teply ponozky a pleteny papuce,a po 45 min venku mel ledovy nohy...jinak byl teplej.a myslim ze fusak mame dost teplej 😒

lamarika
30. lis 2010

já měla takový bačkůrky z ovčí kůže a supr 😉 Tak bych doporučila ty

muriella
30. lis 2010

@lojzina to je teda divné, že ve fusaku a ještě s takovou vrstvou-punčochy, ponožky a capačky, má ledové nohy, to teda asi nebude moc teplý fusak 😉 .. dávám malému do fusaku jen punčocháče a má tam vždycky krásný teploučko...já měla loni od nextu také kožešinové capačky, když byl malý ještě miminko, ty se osvědčili

beruska2x
2. pro 2010

@lojzina 😲 a co mas za fusak?? nas mel teda nekdy nohy i zpoceny 😅

smardik
2. pro 2010

já dávám do fusaku jen tenké ponožky-na punčocháče a stačí,nožky má hezky teplé,nějaké botičky mi přijdou zbytečné mu dávat

kikimaruska
2. pro 2010

Malý když už nenosil kombinézy i s tapičkama, tak měl vždycky punčošky a na nich teplé pletené ponožky...vždycky měl nožičky teploučké.Na zimu byl ve fusaku...v mrazu ještě obalený dekou...

lojzina
autor
2. pro 2010

@beruska2x znacku ti nepovim-nevim,je kupovany od kamosky,ktera ho koupila nekde v Brne v dets.potrebach...ale zadnej sunt to neni,je na zpusob Emitex combi-kolem hlavy na stazeni a s odepinacim spodkem.jako malej je v nem celej teplouckej kdyz ho vyndam,ale jen ty nohy no 😒 .Dnes mel jeste deku pres fusak a tenkej nanoznik a stejny,tak ja nevim 😖 .Prave me udivuje ze nekt.decka sou ve fusaku malo obleceny 😕 a zima jim neni

beruska2x
2. pro 2010

@lojzina ja nevim to neni jen o vzhledu fusaku ale asi ten material neni tak dobry nebo je uz pranim sisly 😅 ale teda ja mela malyho ve fusaku jen v puncoskach, teplackach + ponozky, nahore body, tricko a teplou mikunu a to bylo i -15 a bez deky navrch - to jsme nedala nikdy...
pri tech mrazech co maji byt bych mozna zvazila jinej fusak pac to uz bych nevedela co mu navlict kdyz ted je mu zima na nohy ☹

lojzina
autor
2. pro 2010

@beruska2x tak ja vim ze to neni jen o vzhledu,...Mrazy budou jeste vetsi ale pri velkych ven uz nejdu,tak do tech minus 7 jak bylo dnes u nas...Tak uvidim zitra,ceka nas naky presuny a cestovani tak uvidime.A ty mas jakej fusak?

beruska2x
2. pro 2010

@lojzina Kaiser.. ja teda chodila i v mrazech.. jinak by to neslo, trvaly loni docela dlouho a prece doma neumrem hlady 😉 a nudou...

lojzina
autor
2. pro 2010

@beruska2x tak jasan ale kdytz je minus 10 a jeste min tak jdem max do samosky,udelame maly kolecko a dom,ale hodinu v takovych mrazech nebyvame.

vojtisek2007
2. pro 2010

já jsem pro nechodící dítě do fusaku (ale hlavně do sedačky když jsme jeli) kupovala něco takovýho :
http://www.e-detskeboty.cz/e-detskeboty/eshop/0...
a nohy nikdy studený neměli 🙂

smardik
2. pro 2010

@lojzina já taky oblíkám malého málo-aspon mi to bylo řečeno-když vím že bude spinkat má to co doma-body a punčocháče a navíc dávám ponožky, tričko a teplou mikinu, tenkou čepičku a na hlavičku kapuci a je krásně teploučký. Když vím že nebude spát dolek má body,tričko a zimní bundu-jak sedí není úplně celý ve fusaku ale takhle jsme jeli zatím asi 2x, chodíme ven 2x denně a tak že to vychází na spaní takže je oblečený málo a nestalo se že by byl studený,vždycky je celý teploučký 🙂, deku přes fusak nedávám přijde mi to zbytečné, na fusak dám akorát nánožník

a jinak taky chodíme i v mrazech, chodíme každý den

lojzina
autor
2. pro 2010

@vojtisek2007 tak ty sou uzasny...no ja mam capacky s kozichem uz doml.,prijdou v pondeli,ale ze nekomu staci ponozky a nekdo musi mit jestecapacky...asi je to o fusaku

vojtisek2007
2. pro 2010

@lojzina nemyslím, že o fusaku ale o dítěte a jeho termoregulaci....já mám někdy nohy zmrzlý na kost a v jiných je mám po třech hodinách venku krásně teplý....a nefungujou termo ponožky, dvoje ponožky, pletený ponožky nic....a největší gól je že mám třeba studený nohy i létě u moře ☹ to se můj chlap málem po.... smíchy když to zjistil

lojzina
autor
2. pro 2010

@vojtisek2007 😕 sem si ted chytla na nohy,mam je ledovy a zima me neni 😅 😔 -tak Sebik je ma i doma nekdy studeny,ale nejak sem to neresila...Zajimavy ze ruce ma teply venku a rukavicky nema-si je sundava.Tak kde je jadro pudla?????

vojtisek2007
2. pro 2010

@lojzina jo, to my asi nezjistíme....ale až bude větší, tak si bude umět říct, jestli ho nožičky zebou nebo ne....VOjtíka strašně záblo v zimních botách Pegres..☹ měli kožich jak hrom a on měl nohy zmrzlý a po hodince venku mi brečel, že chce domu, tak jsem to potom dělala tak, že jsem vozila ještě jedny (právě podobný nechodící capáčky) a když šel do kočárku, tak jsem sundala ty Pegresy, prohýbala nožku a navlíkla ty nechodící....když chtěl zase chodit, tak zase zpátky...no jak pošuci, ale jinak mi fakt venku být nechtěl a v těch jedněch mu byla děsná zima....

lojzina
autor
2. pro 2010

@vojtisek2007 tak to je taky zajimavy

lojzina
autor
3. pro 2010

Dneska mel malej nohy hezky teplocky,a to byl oblecenej jako vzdy... 😕 😕 😕

lojzina
autor
3. pro 2010

nicmene objednane capacky v pondeli dorazi 😅

netopejrka1
15. bře 2012

Koupili jsme ručně šité české capáčky www.ceske-produkty.cz :potlesk: a maximální spokojenost. :hug: Ověřeno dvěma malými rabiáty :jazyk: :dance: