Casualplay S4 Violet/Jané Slalom Pro Formula Strata 2011?

malinas
15. pro 2012

Mám dva favority,nevím který....vypadají oba moc hezky,ale který kočár je praktičtější........budu ráda za rady.........děkuji předem 🙂

madormi
15. pro 2012

vzhledově se mi víc líbí casual- kord teda pro holčičku 😉 co se praktičnosti týče, řekla bych,žo to bude téměř nastejno

rory_g
15. pro 2012

jsem pro Casual 😉 Není to klasická trojkolka, je stabilní a lehoučký. Musím ale uznat, že s Jané nemám zkušenost

mlha99
15. pro 2012

Casualplay je krasnej,ale tezkej kocar. Mame.

surinka
15. pro 2012

Mám Casual , byla jsem z něj nadšená, ale teď už jsem míň. Měl být jeden z těch lehčích, ale nějak lehký se mi nezdá. A nebyla k němu žádná výbava. A je to takový letní kočár - ten kryt na hlubokou korbu není zvednutý nahoru a fouká tam. Jak je to vyfocené na té fotce, že je to jakoby prohnuté, tak nám to tak moc nedrží. Je teda hezkej , to dvojkolečko přední je taky dobrý, ale koupila bych si dneska jinej. Jané nemám vyzkoušený. Porovnávám teď třeba s x-landerem, který má kamarádka a měla k němu velkou výbavu a řekla bych , že se s ním líp manipuluje a je lehčí. A na zimu také lépe vybavený. Já ho zaboha nechtěla, že ho má každý a teď už by mi nevadil 🙂 Ať se rozhodneš dobře a jsi spokojená! 🙂

petrusew
15. pro 2012

Jane,ma delsi zadovou operku,je stabilni a prostorny.Hluboka korba dostatecne prostorna-mala je v unoru a jezdila i s berankovym fusakem.Je polohovatelna a ma nastaveni klimatizace.Autosedacka je uzasna!Mala je macinek a vleze se jeste ted v 10m a 10,5kg.Sportak uzasny,lehoucky a super ovladatelny.Snadno se sklada a rozsklada.Jsem s nim 100% spokpjena!Jp a levou zadni zvlada tereny i mesto.Na hluboke je super ten ksiltik,nefouka tam a opravdu drzi i tvar!

kvetinkaivanka
15. pro 2012

já mám doma Jané a naprostá spokojenost,nikdy bych neměnila za jiný.Lehký,snadná manipulace,prostě číslo 1 😉