Černé golfky na léto. Ano nebo ne?

jijitka
29. kvě 2011

Ahoj, mám vybrané golfky, které se vyrábí jen v černé nebo 2 světlých barvách. Světlé budou po několika složeních do auta špinavé a u černých mám obavy, že se dítě upeče 😀
Takže, prosím, kdo máte černý kočárek na léto - jaké jsou vaše zkušenosti??

dana3262
29. kvě 2011

Ve čtvrtek jsem koupila černý kočárek, zatím je jen doma, ale stačí se ho dotknout a zůstane tam obtisk, takže nevím, jestli se světlá zamaže spíš než černá 🙂

anatanka
29. kvě 2011

Ja se toho taky bala, je to uz sice hodne dlouho zpatky, co jsem je kupovala, ale bylo to uplne v pohode. Nemela jsem s tim naprosto zadny problem, snad jen to, ze barva casem na slunci vyrudla, ale to udela kazda krome te svetle...

simonceli
29. kvě 2011

Ahoj, měla jsem i černý sporťák a teď mám černé i golfky. Rozhodně se mi v tom malá neupekla. TA černá propustí mnohem méně světla a UV záření než ostatní barvičky. Třeba islámky chodí zahalené celé v černé a taky se nepečou 😀 Se zašpiněním to výjde na stejno si myslím. Záleží na materiálu. Já mám třeba Britax B-mobile 2011 model a ten má super materiál, že z toho čpínu dostanu jen přetřením vlhčeného ubrousku. Jako je pravda, že ta černá se vyšisuje na slubíčku, ale to i třeba žliutá. Takže já bych se toho vůbec nebála. Já jsem a byla jsem s oběma černými kočáry spokojená 😉

kacka.l
29. kvě 2011

Já mám černý sporťák, šla jsem do něho z oranžového a musím říct, že je v něm horko, z toho důvodu jsem te´d koupila světlé golfky, i když černé byly nejhezčí. Prostě to pálí a malý i řve au pálí. Navíc ty potahy jsou teďkvalitní, jdou vytřít hadříkem a na té černé, jde vidět taky každá špína.

petrusam
29. kvě 2011

mám černý sporťák a úplně v pohodě 😉

coxa
29. kvě 2011

My máme černý sporťák, není to nic hrozného, ale v porovnání s ostatníma barevnýma kočárkama co jsem měla vyhřátější je. Uvažujeme, že z tohodle důvodu koupíme na dovolenou k moři barevné golkfy...

lamarika
29. kvě 2011

Po dlouhém rozhodování jsem se též stala pyšnou majitelkou černých golfek a jsou naprosto super. Akorát jsem nechala do golfek ušít světlou podložku i chrániče na popruhy aby nepálil 😉 Co se týče materiálu, žádná špína se na něm nechytá a když přece jen ano, tak stačí pouze oprášit rukou. Mám TFK Buggstery 🙂

ladislava51
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
weri1
30. kvě 2011

mám černý sporťák i golfky a nemyslím si že je tam víc teplo než u jiných kočárků....a nešpiní se mi a ani zatím nevybledly 🙂

hojda
30. kvě 2011

V tmavém kočárku je více teplo než ve světlém. Měřily jsme to s kamarádkou a v jejím černé bylo tepleji. Je to přece logické do černé barvy se sluníčko vždy opře více, proč by to nemělo platit u kočárků. Takže elegance stranou a raději koupil jinou barvičku pro pohodlí děťátka.

dendaz
31. kvě 2011

Měli jsme černý sporťák a bez problémů... kromě toho, že nám vyšisovala po 2 sezónách boudička... golfky jsme měli zelené a nemůžu říct, že bychom je nějak umazali, malé jsme nechali do kočárků ušít vyměnitelné podložky, které jsem vyprala když je ušpinila a bylo... 🙂