Clona nebo slunečník na kočárek? Co je lepší?

alterna
9. dub 2009

Máte nekdo zkušenost co je lepší? 😉

sisstin
9. dub 2009

alterna: já bych spíš volila clonu, sice taky pokaždé nezabrání sluníčku z každého úhlu..ale podle mě lepší, než pořád kroutit se slunečníkem, který stejně moc nedrží...a vypadá to jak satelit 😝

kalerat
9. dub 2009

Já mám clonu a taky myslím, že je lepší než slunečník. 🙂 A když jsem ji neměla tak jsem tam dávala plínku(když spal) a nebo jsem překlopila boudičku 🙂

lovaa
9. dub 2009

jé, to je téma přímo pro mně 🙂
já řeším spíš to, že jsme koupili golfky chicco multiway a na nich je UV clona, ale celkem malá, takže v našem případě by asi byl lepší ten slunečník, ne? Aby jí jako nesvítilo na nožky a bříško.. 😕 ne?

sisstin
9. dub 2009

lovaa: tak svícení na tělo mi nevadí, když je namazanej, důležitý je to do obličeje, protože je to nepříjemný a ještě by mohlli mít úžeh nebo úpal 😉

kalerat
9. dub 2009

lovaa taky máme chicco multiway a dobrý je, že když odepneš boudu tak ji můžeš přetáhnout dopředu před dítě 🙂 Ale na ně jde krásně ta clona 🙂

lovaa
9. dub 2009

jo? no vidíte, to se dozvím ještě věcí! takže se to dá přetáhnout, to hned dnes zkusím 😉 případně tu clonu dokoupím, mně se právě ty deštníky taky nelíbí, přesně...jak satelity. Děti na příjmu 😝 😝
Siss, no to je taky fakt, ostatek namažu, hlavně když se na mně nebude xichtíkovat, jak v Implastu 😉
Díky za poradu 🙂

jeudi
9. dub 2009

alterna:na hluboky kocarek slunecnik??to vypada dost blbe podle meho teda na karce to vypada hezky..ja bych na hluboky kocar volila clonu a az budete mit karku (golfky) tak bych si dala slunecnik 🙂

alterna
autor
9. dub 2009

mame sportak

Jeudi me nejde o to jak to vypada, to je vec nazoru........., ale o to co je lepsi pro prcka🙂

kinsli
12. dub 2009

Mě dorazila před cca 5 dny clona a jsem maximálně spokojená 😵 slunečník je na prd 😅

aponchie
12. dub 2009

a jak vypada takova clona na hluboky kocarek..nemuzu na netu najit..

atreides
12. dub 2009

taky mám clonu a jsem max. spokojená ... tuto 😉

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20551556&tab=6

terkytka
12. dub 2009

já mám skvělou clonu od Emitexu, mají i různé barvy...

aponchie
13. dub 2009

no ten odkaz si nedovedu predstavit na hlubokem kocarku Inglesina Vittoria co mame 😎 jsou nejake hezke?

krista
24. dub 2009

jananinka • 1d • Dnes v 09:39
Ahojte baby, poradte mi prosim, co je lepsie kupit na sportak ci clonu alebo slnecnik. Slnecnik mi pride neprakticky, ze stale ho musis natacat a clona neviem ci na 100% ochrani pred slnkom. Rozmyslam nad tou clonou, ale nerada by som potom kupovala este aj slnecnik. Dakujem za rady.

lada82 • 1d, 29tt • Dnes v 09:43
Jani, my koupili k X-Landeru slunecnik a spokojeni jsme nebyli a skoro ho nepouzivame... se clonou zkusenost nemam... ale vidam slunecnicky hodne, tak asi ostatnim vyhovuji

jananinka
24. dub 2009

Lada, my mame tiez X-lander a rozmyslam nad tym slnecnikom. Tak neviem. 😒

romcatko
24. dub 2009

já mám colu od tatutonie, ale takovou tu "látkovou" jako se dělají clony do auta a případá mi, že skrze ní sluníčko projde hrozně moc a když malá leží, tka jí to stejně vadí a otáčí se. Děkají se nějaké "neprůhlednější" clony?

radkar
24. dub 2009

Ahoj, já mám už od narození Míši slunečník. Využili jsme ho i hodně při hlubokém kočárku. Na dovolené jsem si to bež něj vůbec neuměla přestavit. Malá byla jen v bodýčku, pač bylo 30 st. , takže by to bez slunečníku vůbec nešlo. A letos ho využívám i u golfek.

dosa
24. dub 2009

pri prvej dcere som mala na kociku slnecnik, dost sme ho vyuzili, ale bolo ho treba stale nastavovat podla toho ako svietilo slnko ked sme zmenili smer. a ked slnko zapadalo a svietilo nizko, tak bol slnecnik na nic... teraz som si objednala tuto clonu

http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/slunecniky...

- pisali mi ze uz je v obchode, ale pojdem pre nu az buduci tyzden. co som citala - boli s nou baby spokojne a paci sa mi, ze sa da stiahnut az dole...

janzi
24. dub 2009

My mame chico multiway a clona Teutonia mu pasuje krasne, ale bohuzial sa mi ju nepodarilo este nikde zohnat, tak som kupila aspon slnecnik, aby sme nemuseli chodit s plienkou ale urcite ak zozeniem tak kupime este aj tu clonu, lebo slnecnik je neskladny a este aj otrasne vyzera.

zuzinka6
24. dub 2009

ahoj holky, my máme slunečník, ale uvažuju o cloně, protože když zafouká vítr, tak mi kolikrát ulítnul a já ho honila po silnici 😒

pepies
24. dub 2009

ahojte, ja som objednavala clonu a pani mi tvrdila, ze na Quiny Speedy pasuje a vobec nepasovala, len mame este golfac Maclaren a tam nam celkom dobre sluzi .........
Je to na prd, ked nema kocik preklapaciu rucku, ja tiez zvazujem kupit slnecnik, alebo vymenit kocik? 😀

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5571477

jananinka
24. dub 2009

Dik baby za nazory, tusim si objednam tu clonu 🙂

vavik02
28. dub 2009

ahoj dosa, uz si bola pre tu clonu? Splnila tvoje ocakavanie, si spokojna?

dosa
28. dub 2009

vavik - poslala som ti IP

zoeno.1
28. dub 2009

my mame slnecnik,som s nim celkom spokojna - malu dobre tieni aj ked lezi vodorovne, ale je pravda ze ked zmenim smer,tak ho obcas musim prehodit a ked zafukol vietor silny,tak mi ho zo dvakrat odfuklo,ale uz som prisla na to,ze ked ho akoby zaseknem o striesku,tak drzi aj ked fuka 😉 a mne sa paci slnecnik na kociku,nepripada mi to ako satelit 😵

kamilecka
28. dub 2009

My sme mali slnecnik, pripla som ho na jednu stranu kociarika a potom uz len polohovala podla toho ako slniecko svietilo,nemusela som ho davat dole,proste len otacala.

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

zoeno.1
28. dub 2009

mne sa da tiez velmi dobre polohovat,ale proste niekedy to nestaci a treba ho prehodit....tod si myslim ja 😀 😵

bianca
28. dub 2009

ahojte.Super tema.Od decembra uvazujem aku kupit.Nechala som si objednat v obchhode clonu emitex a katastrofa.Clona velka,nezgrabna,nehodila sa ani na golfky ani na hlboku ci sportovu cast kocika.Stale vyskakovala.No hruza.Nakoniec som ju nevzala.Na predajni mala pani este jednu ,drahsiu,tak vyzerala i sedela dobre no tie klipy zasa nesedeli na sportak lebo boli uzke.

dosa
29. dub 2009

janzi - my mame chicco lite way - mala by tam byt podobna strieska ako na multiway a kupila som si na to clonu safety 1st. pekne tam sedi, nic neodstava a da sa stiahnut az dole po nohy - ma take klbiky ako strieska kocika - takze dietatu nesvieti do oci ani ked lezi, alebo je slnko nizko. jedine, co tejto clone chyba je UV filter 😉

mirka755
29. dub 2009

ahojky
měla jsem slunečník, to věčné natáčení kvůli sluníčku - nebylo přes něj vidět kam jedu - díry a tak. Prostě to vyhrála na celé čáře slun. clona (ušila mi jí jedna paní na MMB). Použíla jsem jí už na 2 kočáry, v létě s ní vyjedu na třetím kočárku pro Ondráška a nemusím nic natáčet, krásně drží a je to super věc 🙂