Co do kočárku? Jaký materiál peřinky a polštářku?

eatygrenee
19. únor 2009

Ahoj holky,co máte nebo budete mít v kočárku?Z jakého materiálu a jakou velikost?koukněte prosím na tyto stránky http://www.ebutik.cz/index.php?men0=65 zda je tento materiál vhodný. Kolik sad máte?a která by se Vám líbila do tmavěmodrooranž. kočárku?? díky 🙂 A ještě jeden dotaz, máte u postýlky volánky???

Jana

smardik
19. únor 2009

eatygrenee já nemám v kočárku nic - teda jen plínko pod hlavičkou kdyby si náhodou ublinkl jinak nic

a u postýlky volánky nemáme 🙂

eatygrenee
autor
19. únor 2009

tak ty volánky jsou asi zbytečnost ale kočárku bych něco mít chtěla

iris
19. únor 2009

v zimě fusak, jinak v teplejších dnech deka...v létě nemusí být nic, když bylo vedro, měl jen polštářek pod hlavou a plínku na ublinknutí

beruska2x
19. únor 2009

myslim taky ze je to zbytecne, polstarek do roka dite mit nema a perinku - to je lepsi zavinovacka bud rychlo a nebo tykovy ty od emitexu a decka - podle pocasi, tu zahnes atd, tohle se mi zda nepoddajny a stejne to mimco nezahreje....

volanky nemam jen frote prosteradlo a bavlnene povleceni ale taky z tohodle obchodu, mam od nich hodne veci a spokojenost 😉 jo akorat manikuru maji nanic 😝

beruska2x
19. únor 2009

jen peknou plinku po hlavicku s obrazkama, vic jsme nemeli nebo v tesco od cherokee maji pekny bezovy deky - s medou, zajicem, klokanken a ty jsou do kociku fajn... ta se mi vyplatila 😉 a za asi 170,-

fim
19. únor 2009

teď v zimě fusak, resp. deka pod malýho, zavinovačka do autosedajdy (z fusaku mi vyrostl 😅 ) a dvě deky na něj (když je joooo zima) a plínku na pusu v rohu.
Na léto bych dala jen velkou látkovku coby prostěradlo, a s sebou slabou deku (flísku), kdyby byla zima a opět něco na pusu. 😉

iris
19. únor 2009

Beru...ten polštářek je úplně placatej, spíš taková "dečka" 😉

beruska2x
19. únor 2009

😲 😲 😲 co jsi mela za fusak ze je mu malej???

beruska2x
19. únor 2009

aho no stejne, kdyz slinta nebo si ublinkne je lepsi prat plinku nez polstarek... prijde mi to praktictejsi 😀 ja jsem takovy prakticky clovek 😵

smardik
19. únor 2009

holky tak fusak na zimu do kočárku mi přišel jako samozřejmost to jsem ani nepsala

beruska2x
19. únor 2009

jiank ale myslim ze bavlna je fajn a sada ti staci jedna pokud se pro to rozhodnes... a koupila bych neco svetleho, kdyz mas tmavy kocarek at to rozsviti 😉 taky zalezi kdy budes mimco mit, jestli v zime nebo na podzim tak je to hloupost kupovat, to si porid teplou zavinku a fusak... 😀

astrane
19. únor 2009

Já na malý mimi doporučuju nějakou zavinovačku,pod hlavou stejně musí mít plínu a na jaro a na podzim španělskou deku.Podle mě za ty peníze stojí.
na teplejší počasí na jaře by ta souprava byla jistě pěkná,mě se to líbí,klidně bych jednu pořídila.JInak my ten polštářek vozíme za hlavou tak skoro nastojato,jen tak pro parádu.Mě se moc líbí tyto zavinovačky,určitě bay se tam tato pěkně hodila...
😉 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16368935&tab=4

beruska2x
19. únor 2009

jojo to je pravda ty spanelsky deky jsou supr taky ji mame a pouzim ji snad kazdy den ta se taky vyplati..