Co do kočárku na letní dítě? Jsou letní fusaky?

eatygrenee
22. bře 2009

Ahoj Holky, mimi se mi má narodit v červnu a zajímalo by mě, co pořídit do kočárku. Koukala jsem, že se vyrábí letní fusaky nebo používáte jen deku nebo nějaké plymo nebo co radíte?? 🙂

musko
22. bře 2009

Ja som dávala do zavinovačky 😉 Do tej klasickej a tenkú dečku.

romcatko
22. bře 2009

ahojky, taky mám červnovou holčičku a použivali jsem jen různé deky - dle venkovní teploty. úplně na začátku zavinovačku.

eatygrenee
autor
22. bře 2009

takže nějakou letní dek nebo spíše fusáček?a zavinovačku si měla jakou?

eatygrenee
autor
22. bře 2009
lennis
22. bře 2009

něco takovýho jsem taky měla, malej je v květnu, ve vedru jsem ho přikrývala plínou, jinak jsem taky používala malou fleece deku a dala jsem ji do povlaku od polštáře - bavlna s dětským motivem, měla jsem jich víc, a tím jsem ho přikrývala, fleece deku dávala v chladnější dny přes autosedačku, dosud ji používám, když třeba usne u TV, tak ho tím přikryju.
JInak jsem měla soupravu do kočárku - prošívanej fleece-docela teplá deka (cca 4-5cm tlustá).
Kámoška používala od Emitexu tu zavinovačku do autosedačky-dávala i do kočárku.
JInak na konci dubna byly vedra, že jsem chodila v tílku a krátký sukni a když jsme jeli z porodnice začátkem května, tak bylo tak, že jsem jela v prošívaný vestě a byla mi zima. V červnu ho mám na fotce v tlustým svetru a čepici, pršelo a bylo 9st, takže počasí je opravdu nevyspytatelný a sháněla jsem narychlo ještě slabý rukavičky-bavlněný. 😀

kacka.va
22. bře 2009

já dávala do zavinovačky a když byla větší a už si udržela teplotu a bylo vedro, tak jsem přes ní jen hodila plínku.

eatygrenee
autor
22. bře 2009

lennis, takže tu fleece deku jsi ještě povlíkala?a i ta letní verze je moc teplá?

lennis
22. bře 2009

mám jednu slabou jako larisu, ale malou, na přikrytí do vajíčka autosedačky jsem ji tenkrát kupovala cca 1mx1m a ten dávám do povlaku polštáře, jednak se to líp pralo, když si ublinknul atd...nemusela jsem celou deku prát, ale jen jsem to převlíkla (takto jsem strkala i do polštáře rychlozavinovačku, navrch jsem našila suchý zip) a pak jsem měla jednu prošívanou teplou na podzim a v zimě jsem ji dávala ještě přes fusak, prodávaj to v prodejnách pro děti všude, jde jen o to, vybrat si barvu 😀 . Uvidíš jaký budou tepla, nebo tu rychlozavinovačku dáš do povlaku od polštáře a přikryješ ji a ve vedrech stačí ta plína, dost často jsem mu ale dávala dlouhý rukáv -body, ač se to nezdá, tak prcek ani ve 2měs moc neudržel teplotu, ruce furt studený a na nohách furt ponožky, někdy jsem mu je dávala a navrch dupačky nebo ty tepláčky s ťapkama jen do pasu (jakoby ustřižený dupajdy v pase, ty jsou teda super - při přebalování mu nemusíš sundávat nic přes záda jako u dupaček).

kacka.va
22. bře 2009

lennis: my jsme udrželi teplotu až někdy ve třech měsících 🙂

eatygrenee
autor
18. čer 2009

ahoj, mám 15 denní mimi a vubec nevím, jak ji oblékat v těvchto vedrech, co nás dnes čekají. mám jí dát slabší dlouhý rukáv nebo už krátký a čepičku??