Co na přikrytí do kočárku na podzim?

jkur
10. črc 2014

Čím maminky přikrýváte mimča na podzim v kočárku. Rodit mám koncem září, to mi přijde na zimní fusak brzo. A peřinky mi přijdou nepkratické. Bude stačit zavinovačka, deka a kryt kočárku?

veruska007
10. črc 2014

Jj, mám dvě srpnové děti. Až do prvních velkých mrazů byli v zavinovačce, dece, nánožníku na korbičku. Fusak jsem vytáhla až při teplotě pod -5.

tkanicka
10. črc 2014

ideální je asi combi fusak, který má zimní vložku a bez něj je to víceméně deka, ale nikudy tam nefouká

janapavlik
10. črc 2014

Já mám mimčo v listopadu a používala jsem vložnou tašku od Emitexu a přes ní deku. Byla mírná zima, tak s tímto jsme vystačily celou dobu.

ladie
10. črc 2014

Mám zářijového kluka a jako mimčo jezdil ve fusaku do autosedačky od emitexu. Další sezonu jezdil jaro/podzim opět v Emitexu, ale v jarním/podzimním fusaku 😉 (deky nesnášel a skopával dolů).

olusenka
10. črc 2014

v hlubokém kočárku to bylo oblečení + jen deka nebo příp. flaušová zavinovačka du autosedačky Emitex. Později do sporťáku podložka s připínacím nánožníkem na zip nebo jarní/podzimní flaušový fusak Emitex.

zouzelka
10. črc 2014

Doporučuju jarní/podzimní fusak emitex (flees+bavlna), ten se užije do 3 let dítka a dá se rozložit na čtvercovou deku třeba na ležení či sezení v létě na trávě, nebo na přikrytí dítka na noc na návštěvě.

12martinka
11. črc 2014

Já syna měla buď v zavinovačce,dece a nánožníku,ale více jsem používala jarní/podzimné fusak od Emitexu 🙂