Co první koupit? Kočárek nebo fusak?

hankatrdlinka
15. únor 2014

Ahojky holky, chci se zeptat....nevím, proč, ale začala jsem přemýšlet, jestli mám nejdřív koupit kočárek a podle velikosti korby přibrat fusak a nebo prvně koupit fusak a pak vybírat kočárek? Možná je to zbytečné, mám na to i čas, ale prostě na to furt musím myslet? Budu moc ráda i za rady, jak vybrat fusak. Termín máme v září....díky moc 🙂

nuonuon
15. únor 2014

No rozhodně kočárek a pak fusek, fusak nebudeš používat celý rok, ale kočárek ano🙂: Jinak super fuska je Dita Angel s Outlastem, je měkký a dá se nacpat i do menší hluboké korbičky, ale vejde se do něj i dítě ve 3 letech.

gwennie
16. únor 2014

Presne jak rika kolegyne nade mnou... Ja hloupa nejdriv koupila fusak a az pak kocar a nesedel ☹

mafeska
16. únor 2014

@hankatrdlinka Nějak si nedovedu představit vybírat kočár podle toho jaký mám doma fusak. 😉 takže odpověd na otázku-kočárek.

hankatrdlinka
autor
16. únor 2014

@nuonuon tak ten fusak vypadá dost luxusně, a ne, že bych nechtěla pro svoje mimi jen to nej, ale budeme se muset spokojit s levnější variantou....Ale moc děkuju za radu 🙂

hankatrdlinka
autor
16. únor 2014

@gwennie tak to naštve, ale určitě se to dalo nějak vyměnit nebo tak

boban
16. únor 2014

@hankatrdlinka Určitě nejdříve vybrat kočárek a potom fusak...já můžu doporučit Emitex Mumie, sedí perfektně do korbičky a je vněm krásně teplíčko...na další zimu potom pořídit Emitex Combi, ten je do tří let...a řekla bych, že je to levnější varianta, která poslouží úplně stejně 🙂

hankatrdlinka
autor
16. únor 2014

@boban díky, to je už jiná cenová relace a vypadá to dobře....ale zeptám se, já se přiznám, že tomu nerozumím..ten fusak budu mít v kočárku celou dobu, nebo jen na chladné počasí? A on mi zůstane od narození až do tří let,nebo do kdy bude potřeba? Vím, že se ptám hloupě, ale jsem z toho hloupá....děkuji boban

hankatrdlinka
autor
16. únor 2014

@hankatrdlinka už se dívám na instruktážní video.....😉, moc děkuju za tip, asi do něj půjdu, ale kdybych ho našla někde v akci, to by bylo .-)

boban
16. únor 2014

@hankatrdlinka vůbec se neptáš hloupě, to je vpohodě 🙂 jako dá se koupit jen ten Emitex Combi, který, když se ochladí, dáš do kočárku..on má odepínací spodní část, takže bude vlastně menší a ten další rok bys ten spodek připla a máš zase velký fusak..ale já jsem si koupila oba a byla jsem stou Mumií opravdu spokojená...na tak malé dítě to byla paráda 🙂 no a budeš ho mít v kočáře určitě přes celou zimu do jara, než se zase neoteplí a fusak nebude potřeba 🙂

mafeska
16. únor 2014

@hankatrdlinka ze své zkušenosti můžu říct že malá byla ve fusaku jen jednu zimu, ted už by v tom být nechtěla protože má ráda volnost, nesnese být v něčem "uvázaná" a hlavně ji venku z kočárku vyndavám aby chodila. Fusak jsem dávala jen v zimě, měla jsem jen zimní, jarní podzimní mi přijdou zbytečné - věc názoru 🙂
Pořid si nejdřív kočárek, některé mají v ceně komplet výbavu i s fusakem takže zabiješ 2 mouchy jednou ranou 🙂

hankatrdlinka
autor
16. únor 2014

@boban Oba? Jako při narození a pak později? Mně by se líbil ten s tím odepínáním pro nohy a to video bylo poučné a chytlavé, hned bych ho šla koupit 🙂...jen ty peníze, na jednou je to větší suma, ale je jasné, že to není vyhozené a je to na dlouho....ale fakt moc děkuju za tip 🙂. Líbí se mi, teď si počkat, co to bude a pak nakupovat...a ještě dotaz, lepší z obchodu nebo můžeme objednat z netu?

hankatrdlinka
autor
16. únor 2014

@mafeska no, tak to by bylo úplně nejlepší...jenže my kočárek asi dostaneme, co jsem tak zaslechla, no a fusak asi součást nebude, takže budeme muset koupit.... a když se mi má narodit v září? To mám koupit asi ten zimní, že? A jaký je v nich rozdíl, ve výplni? Děkuji mafeska 🙂

boban
16. únor 2014

@hankatrdlinka klidně z netu... 🙂
Záleží v jaké ceně chcete kočárek..třeba na těhle stránkách mají fusaky ke kočárkům zdarma a je to super obchod 🙂
http://www.detske-kocarky.cz/

A ted tak šmejdím po netu a našla jsem dva celkem dobře vypadající fusaky za skvělé ceny..mrkni 🙂
http://www.pinkorblue.cz/Vyber-vyrobku-na-zimu/...

lulii
16. únor 2014

@hankatrdlinka Zkus taky bazary, tam se dá hodně ušetřit 😉 Můžeš koupit i původně dražší fusak za přijatelnou cenu 🙂

hankatrdlinka
autor
16. únor 2014

@boban tak kočárek jsem vždy chtěla krááásný a nový, ale pokud nevyhrajeme ve Sportce, tak budeme rádi, když nám někdo ze známých daruje nebo zapůjčí ☹. Bohužel no...a na ty fusaky jsem se taky koukala, ale oslovila jsi mě s tím Emitexem 😉, byť ty ceny jsou pro mě velice příznivější, asi zůstanu u Tvého tipu 😉, budu ho mít tři zimy, jestli dobře počítám

hankatrdlinka
autor
16. únor 2014

@lulii víš, já jsem na to taky myslela, ale mám obavy z toho, kdo to měl před tím, co to bylo zač a tak....nechci být nějak povrchní nebo tak, ale jde mi o hygienu a i to, aby na tom něco nebylo zničené, ulomené apod.....

ann_87
16. únor 2014

Ahojda, tak já koupila fusak zimní od Emitexu, Combi, ten co má odepínací spodní část a lze používat až do tří let. Za mě je super, první zimu jsem používala tu kratší verzi, letos už máme prodlouženo 🙂
Jarní a podzimní fusak jsem si nejdříve myslela, že je blbost, ale máme málo polstrovaný kočárek, takže na podzim bylo ještě teplo na zimní fusak, ale chladno na to, abych syna přikryla jen dekou, takže pak jsem koupila i ten na přechodné období, ale to by Ti třeba stačilo shánět až za půl roku. Teď bych se zaměřila na ten zimní 😉

betelgeuzz
16. únor 2014

Také bych nejdřív koupila kočárek a podle toho vybírala fusak. My měli na první zimu klasickýho beránka ještě po nás, do sporťáku jsem pak koupila emitex combi, ale šel by použít i do hlubokého pro miminko. Koupila jsem ho bazarový bez vad, vyprala jsem ho a po dvou dětech ještě za hezkou cenu prodala. Zrovna u fusaku bych se používaného nebála, vždyť je v tom dítě v oblečení. Já teda běžně kupuju bazarové oblečení, ale chápu, že jako prvomatka chceš mít pro mimiko nové věci 🙂
A žádný přechodový fusak jsem neměla, pouze ten zimní. Dítě jsem oblíkla přiměřeně do fusaku a pak rovnou stačila deka.

boban
16. únor 2014

@hankatrdlinka použitých věcí se neboj, klidně mrkni na bazárky, opravdu se dá hodně ušetřit...stejně si to potom vypereš a navoníš podle sebe 😉 samozřejmě se dá narazit na špatné zboží, které neodpovídá popisu to je stím bohužel spojeno 😒 nebo třeba hledat na bazárkách podle vašeho místa bydliště a pak jít osobně kouknout..tak samo i s kočárkem 😉 dají se pořídit nádherné kočárky, klidně i celé trojkombinace za cca 3000kč..jen se musí šmejdit po netu no 😉

hankatrdlinka
autor
16. únor 2014

@boban díky ti, dobrá vílo 🙂

boban
16. únor 2014

@hankatrdlinka vůbec nemáš zač 😉 nakupováním na bazárcích se ušetří spousta peněz 😉