Co v létě pod miminko do kočárku a čím ho přikrýt?

petuna05
9. kvě 2012

Maminky, opět jdu k vám pro cennou radu, vrtá mi v hlavě co v létě (máme termín v srpnu) pod miminko do kočárku a čím přikrývat 😖 -samozdžejmě podle počasí, napadla mě péřová peřinka pod a plínka nebo deka na mimi.Kupovaly jste nějaky lehký fusáček do autosedačky a kočárku? popřípadě od jaké firmy, využili jste plymo?budu ráda, za každý poznatek, moc děkuju🙂a přeji pěkný večer

kway
9. kvě 2012

my jsme taky srpnatka měla jsem pod kluky rychlozavinovačku a na ne děčku s obrazkem.na plymo moc nejsem 😉

jana21278
9. kvě 2012

my sice čekáme už zimnější miminko, ale uvažuji o tomhle http://www.nasemimi.com/www-mimi-shop-cz/eshop/.... teda až na jaro. ale ze srpna do podzimu už taky není daleko.

romcovaklarka
9. kvě 2012

@petuna05 Já jsem měla mimi v červnu a od malinka jsem dávala jenom pod něj plínku a na něj buď tenkou flísovou dečku, pokud nebylo vedro, anebo ve vedru jen další plínku. Žádné plymo ani peřinku do kočárku jsem neměla a nechybělo mi to. Jo a když třeba se udělalo hnusně, tak jsem ho dala do jarní zavinovačky emitex, co jsem měla jinak koupenou do autosedačky.

slundo
10. kvě 2012

Jsme taky letní a v korbičce už byla taková molitanová podložka, na tu jsem si dala jen plínku a to bylo všechno. S sebou jsem měla vždy takovou tenkou flísovou dečku, kdyby se změnilo počasí a plínku proti sluníčku 🙂 Ale opravdu záleží na počasí...

katka_21
18. kvě 2012

@petuna05 Doporučuji, jak už psaly ostatní maminky, pod miminko vkládat látkovou plenu a přikrýt v případě potřeby bavlněným plédem, fleesovou dekou apod., pokud bude chladněji je dobré využívat do kočárku např. rychlozavinovačku + příp. přikrývku přes, nebo stačí i nánožník na korbičku, samožřejmě dle aktuálního počasí 😉