Cybex Callisto - kolekce 2012

tital
14. led 2012

Ahoj,
mate prosim nekdo uz koupene konretne golfky cybex callisto z kolekce 2012 v barevnem provedeni Water colours nebo Pure black ? Moc by mne zajimalo, jak vypadaji barvy "nazivo"? Uz jsem si overila, ze tyrkysova z minulych kolekci je nafocena mnohem jemneji, nez ve skutecnosti vypada... A taky vidim, ze v kolekci 2012 jsou trochu jina kolecka - takova dvojvypln, ve 2011 byla jen jedna... Jsou mezi nimi jeste nejake dalsi rozdily, nevite ?

sedem
26. led 2012

@tital ahoj, my sme dnes kupili ten pure black - bolo to objednavane, takze sme farbu v reali videli tiez az dnes a trosku som bola sklamana, ze ta cierna vyzera skor ako sedocierna, nie je to taka uplne cierna, presivane je to bielou nitou, co mi tiez trochu udrelo do oci a vnutro striesky, pasy a vankusik pod hlavou su sede. Ostatne rozdiely medzi modelmi neviem, kedze ich nemam okukane.. 😉 Ale uz si pomalicky zvykam, inu moznost nemam 😀

sedem
26. led 2012

Mozno pomoze, aj ked fotene to bolo s bleskom, tak to zas trosku skresluje... 😉

tital
autor
29. led 2012

Moc hodna diky. Vypada to, ze calisto vypadava z meho top vyberu golfek 😢 Nejak mi vadi, jak tam syn sedel. Posouvam se smerem k maclaren... mozna, tam mi zase vadi ta premrstena cena... A jeste mi prosim napis, prisel ti taky tak zmuchlany ? Ja ted videla novou kolekci v obochode a striska byla priserne pomuchlana, jako kdyby lezela v krabici nekolik let...

sedem
29. led 2012

@tital hej, prislo to uplne nove v krabici a po rozbaleni to bolo take pokrcene,ale nechala som stiresku vystretu a uz je to ok 😉

sedem
29. led 2012

@tital a kvoli comu sa ti nezdalo to sedenie? 😕 mne na maclarenoch vadilo okrem ceny aj zdvojene kolieska a klasicke golfacove rucky, chcela som spojenu rukovat, kedze este druhu dcerku potrebujem chytit obcas za ruku.. 🙂

tital
autor
29. led 2012

Videla jsem tam 2 lete dite a prislo mi, ze nejak sjizdi dopredu, ze se mu ten pas pak zarezava mezi nozicky. Ze ostatni kocarky maji tu sedaci plochu mirni naklonenou k zadu a tak tam to dite lepsi zapadne. Maclareny uvazuji... ale fakt nevim, uz jsem videla tolik kocarku a kazdy mel neco. Calisto byl prave dlouho mym favortiem prave taky kvuli te spojene rukojeti.

sedem
3. únor 2012

@tital no moja druha kocka ma 2 a pol roka a teda sedi tam uplne v pohode, ale tak mozno zalezi aj od dietatka, ona neni moc velka a ten pas, co ma medzi nozkami sa da nastavit, tak by to nemalo tlacit... 😉 a to sedadlo viem, co myslis, ale tu je sedadlo rovno, co je fajn, ale uz som videla par kocikov(I coo Pluto, Cam cortina X3..), kde bolo vyslovene sikmo - takze dietatko sa smykalo, pripadne viselo na madle 😝 A nemas moznost si ho niekde vyskusat? Posadit tam maleho a chvilku povozit...mne sa este velmi paci Inglesina Avio, tiez spojena rucka a skladanie na golfky, akurat ta cena 😝 ale inak by som ho hned brala..tak mozno skus pozriet ten 😉

tital
autor
12. únor 2012

Hoj, ano vyzkouseli jsme. Ale nakonec i kvuli konstrukci - kdy ma ty tycky primo u hlavicky, pujdeme asi do kocarku Peg perego si. Docela hezky se sklada - ma kolecka na jedne strane, a maly v nem sedi velmi dobre. Tak uvidime.

gadget.tt
12. únor 2012

@sedem ahoj si spokojna s tymto golfacom?? ja silno zvazujem kupu, ale este som ho nevidela nazivo... nehrkoce?? vedela by si mi napisat plusy pripadne minusy?? dakujem

sedem
12. únor 2012

@gadget.tt ahoj, zatial sme ho velmi neotestovali, mala bola chora, ale tych par prechadzok sa mi zdal ok, dokonca som ho testovala uz aj po snehu a zvladol to v pohode, co sa tyka hrkotania, po snehu, ci skor zmrznutom zladovatelom snehu trochu hrkotal,ale to by hrkotal asi kazdy kocik a inak sa mi zda byt fajn, ono je to predsa len golfac, takze ak ho budes zrovnavat s ktorymkolvek sport. kocikom, tak rozdiel budes citit, ale myslim, ze na golfac je to ok..konstrukcia je pevna, ziadna hrkalka. Zatial mi chyba nanoznik, ten sa chystam dokupit a trosku ako minus je pre mna kosik -teraz mam PP GT3 a tam zbalim pol domacnosti, takze neporovnatelne s tymto - ale zas treba brat do uvahy, ze je to golfac..este skusim porozmyslat, ak ma nieco napadne, dam vediet 😉

gadget.tt
12. únor 2012

@sedem super dakujem, ja mam S4 a nechavam si ho na zimu a golgac by som chcela na jar, leto, pripadne jesen, nakolko je skladny a potrebujem ho narvat do maleho kufra... zatial u mna vedie, ale tez sa mi pozdava PP Si completo- ten ma svagrina a je max.spokojna...ja ho ma tiez odskusany a sa mi celkom pozdaval...tak teraz zvazujem..

cesilka
12. únor 2012

Ahoj nevíš prosím jestli je nějaký konstrukční rozdíl mezi 2011 a 2012? V barvách určitě, ale jestli i v něčem jiném. Zdá se ti, že je to opravdu dobrý kompromis mezi cenou a kvalitou? 🙂

sedem
12. únor 2012

@gadget.tt tiez som rozmyslala najskor nad Sickom, potom aj nad Icoo Pluto, ale u mna vyhral tento, hlavne kvoli spojenej rucke - casto potrebujem druhu dcerku drzat za ruku, ta strecha je tiez carovna, da sa preklopit uplne po madlo (nie, ked je chrbtova opierka uplne v lahu)..Si sa mi tiez velmi pacil, aj paci, jedine co som nasla ako minus boli problemy s nakupnym kosikom, vraj ak tam nieco nalozis, zvykne sa suchat o zem a teda predrat, takze som si povedala, ze radsej mensi kosik ako kosik, ktory nebudem moct vobec pouzivat..ono kazdy kocik ma nieco..ten PP ma aspon plastenku a nanoznik v cene, Callisto je dost drahe a treba este co to dokupit.. 😝 ale napr. v porovnani so Sickom mi pride taky pevnejsi..teda konstrukcia..ale najlepsie je si to osobne pozriet, vyskusat, kazdemu sadne nieco ine, kazdy ma ine predstavy, potreby... 😉

gadget.tt
12. únor 2012

@sedem no Icoo Pluto sa mi tiez celkom pozdavalo, bo ma velke sedenie, ale predsa len by som chcela tu spojenu rucku-.. u mna velmi rozhoduje aj velkost, potrebujem velmi spratny golfaac, nakolko mame autiak i10, a ten ma dost maly kufor, Si-cko tam mam odskusane to sa zmestilo, tak hadam aj Callisto sa zmesti, bo inak uz neviem co by som si vybrala... musim ho ist omrknut aj do nejakej predajne ako vypada v skutocnosti, bo napr. som sraassne chcela NUNU, no ked som ju uvidela, prisla mi ako detsky kocik...

sedem
12. únor 2012

@gadget.tt to sedenie nie je velky rozdiel, som to normalne v predajni merala 😅 a som bola tiez velmi prekvapena, sirka sedenia bola pri I coo cca o 5cm viac, a na dlzku som to merala od operadla po ten pas, co sa dava medzi nozickami, na priputanie a to vychadzalo rovnako, takze velky rozdiel tam neni, aj ked na pohlad sa to zda...

sedem
12. únor 2012

@cesilka ahoj, neviem, ci to bola otazka na mna, ja viem len o tych kolieskach, co spomina tital v prvom prispevku, inak to nemam tak detailne napozerane..teda ten minulorocny model..ja by som si ani tie kolieska nevsimla 😀

sedem
12. únor 2012

@cesilka a ci je to dobry kompromis, zatial si netrufam posudit, kedze mam kocik len kratko, ale dufam, ze nebudem za tie peniaze sklamana..ono vzdy sa najde nieco, co by sme si predstavovali trosku inak(ja napr.vacsi kosik), ale tak ide o to, ci to vieme prekusnut alebo nie, idealny kocik neexistuje..asi 😀

cesilka
13. únor 2012

@sedem díky, budu se těšit na tvé zkušenosti a postřehy až ho pořádně zajezdíte. U mě je to pořád favorit, tak asi budem kupovat taky 🙂

tital
autor
13. únor 2012

@cesilka Dost jsem to studovala 🙂, mezi 2011 a 2012 je rozdil jen u kolecek a barvy. Jinak i na prodejne mi potvrdili, ze zadne rozdily. Barvy jsou jine a nejsou tam takove ty cary, kolekce 2012 je celobarevna - z venku.
Jinak ja se stale rozhoduji ☹

chisa
13. únor 2012

ahojte, tak nám práve prišiel tento : http://www.znackovekocarky.cz/kocarek-cybex-cal... a vyzerá fantasticky...

anw
14. únor 2012

Ahojte..pridavam sa k vam...tiez sme objednali vcera Callisto...uz sa neviem dockat...tu je nas buduci krasavec

gadget.tt
15. únor 2012

Baby a budete dokupovat aj podlozku na sedenie, aby sa neznicil potah?? Pojde to tam vobec??... ... Inak tie dievcenske farby su uzasne ... chlapcenske su take smutne, skoda, ze nie je v jasnej zelenej farbe.... kupime asi cierny...

adelaida33
17. únor 2012

@gadget.tt my sme kúpili aj tú obojstrannú podložku (z jednej str. na leto a z druhej na zimu), pre istotu, ale uvidíme, ako to bude, ked ho začneme používať... kúpili sme ten čierno-sivý s červenými linkami. podložku sivú.

gadget.tt
17. únor 2012

@adelaida33 a to si kúpila presne na tento typ golfáča???... a kde? a je pekný tá čierno sivá farba - ten by som chcela aj ja, len bez tých červených liniek, nakoľko ten som nevidela naživo... a si spokojná s farbou, nemáš ho náhodou odfotený...dík moc....

adelaida33
17. únor 2012

@gadget.tt kúpila som podložku Emitex, je taká univerzálna, do hlbokého, športového, golfového, autosedačky...., má "dierky" na 5-bodové upínanie 😅 . odfotený ho nemám, ale možno neskôr skúsim, muž šiel von s malým, tak má kúpiť baterky do foťáka, lebo sa mi včera vybili 😝 . Ja som s farbou veľmi spokojná, kupovala som ho priamo v obchode, takže som ho videla naživo a veľmi sa mi zapáčil, no a ked som pozisťovala všetky jeho "schopnosti", tak som už nemohla odolať. Navyše, nezvyknem podlahnúť prvému dojmu, ale bol to jediný z veľkého výberu, ktorý ma okamžite očaril a po predvedení ako funguje a čo sa s ním dá, aj môj muž nechcel iný z hľadiska praktickosti, takže hoci je cena slušná, myslím, že sa tento kočiarik oplatí 😉 . inak tá červená okrasná linaj je veľmi pekná a dodáva kočiariku takú zaujímavosť a živosť, je taká štýlová a ťahaná nie samostatne, ale spolu čiernou. ak ho stihnem dnes odfotiť, urobím aj minidetail na také miesto s tými "čiarkami" 🙂 .

jankadudova
17. únor 2012

Ahoj. My mame sice 2011. Ale vlastne kvuli barve. Moc jsem chtela Coffee a podarilo se mi sehnat. Lisi se jen v barvach a tech koleckach. Je to super kocar. Je treba si uvedomit, ze jsou to golfky! Takze ano, je sice trochu odpruzeny, ale proste na kostkach drnca, s tim nic nenadelate🙂 kosik je prostorny, ale kdyz je poloha uplne v leze, tezko se do nej dostanete, ale to je problem vetsiny kocarku. Proste - je krasny, lehky, nema ho kazda druha maminka, mimi je v nem myslim v pohodlne pozici a je urceny pro vysoke maminky!! Coz velmi ocenuji. Takze smele do nej! 😉

gadget.tt
17. únor 2012

@adelaida33 a pasuje tam super? bo ja si chcem objednat PINKIE, len som nevedela, ci tam bude pasovat, pozeram, ze ta tvoja ma aj tie boky, taku ja mam na S4, tak to potom vyskusam...

adelaida33
17. únor 2012

@gadget.tt pasuje tam tak normálne, nie neviditeľne, ked vieš, ako to myslím... tie bočné "uši" na chrbtovej časti sa dajú počas sedu pekne, ľahko zasunúť a nevidno ich vôbec. pri ľahu ich vidno, ale to mne neprekáža 🙂 . tebe ale možno bude vadiť, že v sedacej časti po bokoch tie "uši" pretrčajú a niet ich kam dať, ako tie z chrbtovej časti... hm... tak možno tebe bude lepšia tá špeciálna. ved počkaj s jej kúpou, vyskúšaj tú, čo máš a ked, tak potom dokúpiš, hm?

jankadudova
17. únor 2012

Jeste mi poradte, vy co uz kocarek mate, jakou tasku pouzivate?

adelaida33
17. únor 2012

@jankadudova Juj, rada by som, ale neporadím, ešte sme ho nezačali používať... a zatiaľ nemám k nemu žiadnu tašku, no tiež by ma to zaujímalo.