Cybex Callisto - kolekce 2012

tital
14. led 2012

Ahoj,
mate prosim nekdo uz koupene konretne golfky cybex callisto z kolekce 2012 v barevnem provedeni Water colours nebo Pure black ? Moc by mne zajimalo, jak vypadaji barvy "nazivo"? Uz jsem si overila, ze tyrkysova z minulych kolekci je nafocena mnohem jemneji, nez ve skutecnosti vypada... A taky vidim, ze v kolekci 2012 jsou trochu jina kolecka - takova dvojvypln, ve 2011 byla jen jedna... Jsou mezi nimi jeste nejake dalsi rozdily, nevite ?

germaine
22. únor 2012

@jankadudova Ahoj, našla jsem, že sis koupila Cybex 2011 coffee...já o něm vážně uvažuju a chtěla jsem vědět pár věcí...tak kdybych tě neobtěžovala - našla jsem, že je polohovací, ale jsou poloh i nožičky a do kolika pozic ?(jak polohování zad, tak nožiček) dále vysouvací rukojeť? Jak je to s tou stříškou, jde sklopit skoro až k madlu? Madlo je odnímatelné, nebo jen napevno? Případně, jak se ti sním jezdí a co třeba bys vytkla...? A ještě poslední věc němáš náhodou nafoceno? Zajímala by mě barva naživo...díky moc 😉

jankadudova
22. únor 2012

@germaine Ahoj. Fotky nemam, ale muzu zitra udelat🙂 Tak tedy: poloha vleze je dostatecna, neni uplne vodorovne, ale to asi u zadneho kocarku. Polohy zad jsou ctyri, myslim ze je to ok. Nozicky jsou polohovatelne, dve pozice - to bych asi vytkla, protoze se to "zacvakne" na krajich, resp. po stranach a uprostred je ten podnoznik trosku proveseny, proste neni pevny jako u jinych kocarku. Ale Maxikovi to na spani vubec nevadi, to spis maminka zkouma🙂 Striska je vychytana, je mozne ji posunout nahoru a dolu dle velikosti ditete, da se zvetsit pomoci zipu podobne jako treba nektere kufry a pak jde pretahnout hodne dopredu az skoro k madlu, to je odnimatelne, je mekke a lehke, nekdo to vytyka, me to prijde ok. Rukojet jde vysunout o 4,5cm🙂 prislo mi to jako zbytecnost, ale treba manzelovi se to libi. Kocarek je pro vysoke rodice, coz ocenuji pri svych 180cm. Aretace kolecek je lehka a jezdi se s nim bezvadne! Je lehky, neokoukany. Obavam se ale, ze bys Coffee uz nesehnala☹ mam ho od listopadu a uplne nahodou jsem na jeden posledni narazila v Brnenskem obchode pres eshop, vsude jinde byl uz vaprodany. V nove kolekci je take hnedy, ale trosku jinak myslim...Na zaver - jiste clovek najde par veci, ktere by chtel jinak...ale jsem spokojena, Maxik se myslim v kocarku citi dobre a ano, je pro me dulezite i to, ze se mi libi 😉

germaine
22. únor 2012

@jankadudova Jé ty jsi zlatá 😉 😉 😉 moc díky za info, já mám taky 180 cm a manža ještě o kus víc, takže je dobře že je pro dlouhány a jsem ráda, že jsi spokojená...já hledám už skoro dva měsíce a původně jsem chtěla nějaký hi-tech a ne klasik golfky, ale skoro na každém mi něco chybělo nebo vadilo a pak jsem narazila na Cybex...holky ho tu docela vychvalujou, tak jsem si řekla, že pokud budu chtít módní doplněk, pořídim si kabelku 😀 hlavně aby malýmu vyhovoval (je poměrně velký 9m přes 9kg, tak jsem nechtěla aby se tam mačkal) s těma fotkama bys byla moc hodná 😉 Jinak jsem ho našla tady celkem za slušnou cenu...http://www.detskyruzek.cz/prodej/produkt/1292-c...
PS: Madlo bylo v ceně? Případně pláštěnka nebo něco? A jinak kupovalas nějaký fusak?

jankadudova
22. únor 2012

@germaine Aha, tak je asi naskladnili? Me totiz i tady uz v listopadu reki, ze nemaji a mit nebudou, tak pokud je, tak kupte🙂 Jen abychom si rozumely - "madlo" tim myslis to pred ditetem? Je i na fotkach, je samozrejme v cene! Ja jsem ke kocarku z toho brnenskeho shopu dostala original plastenku - tu bych doporucovala, je opravdu dobra a drzak na piti...to zatim povazuju trosku za zbytecnost🙂 Fusak mi koupily kolegyne z prace, hnedy, cesky vyrobce, takovy basic, ale dobry. Nicmene porad jsou to golfky, takze jsem v mrazech nejezdila, spis se tesim na jaro🙂 jinak mame sportak Jané. Maxik ma skoro 11m a ma 10kg. kocarek mame v soucasnosti v pokoji a pres den v nem spi, protoze bojkotuje postylku...🙂 Ja mela pozadavek na spojenou rukojet a Cybex me nadchnul. Jo, je to kabelka, ale co bychom si nedopraly ze? 😀

germaine
22. únor 2012

@jankadudova Jsi hodná, jsem ráda, že jsem našla někoho, kdo mi řekne je super, nebo naopak ne nebrat!
Budu ráda, když budeš mít čas nafotit...já má zatím taky sporťák s kterým jezdíme a tenhle chci na jaro do MHD a na nákupy 😉

jankadudova
22. únor 2012

@germaine Presne jako ja🙂 skladnejsi a lehci do auta. podle moji maminky zybtecne vyhozene penize, ale tak...🙂 Cybex ma svoje musky, ale prevazi to ta pozitiva. Jen prosim te, kdyz to nafotim, muzu ti to poslat na mail? Neumim to sem nahrat. Nebo to jde i do IP?

rika84
16. bře 2012

Ahojte, nemate prosim niektora cybex callisto 2012 v prevedeni chilli pepper??Dakujem

kvata
19. bře 2012

@sedem ahoj, chcela by som sa ťa opýtať, aké máš skúsenosti s týmto kočíkom, asi ho už používate. Ja som ho práve objednala a som veľmi zvedavá, dúfam, že ma nesklame. A kúpila si si aj ten nánožník originál, alebo iný? Niekde som čítala, že ten orig. je dosť krátky. Ďík sa odpoveď.

blizennec
19. bře 2012

ahoj holky, mohla bych nějakou z vás poprosit o foto složeného kočárku? příp. cca i rozměry?
jo a ještě otázečka, jde na cybex nějaká autosedačka? 😅 díky moc

kvata
19. bře 2012

@blizennec neviem presne poradiť, zložený bol super malý, ja som sa vela dočítala na emimino.cz - cybex callisto-od narození jako jediný kočárek

anitram18
19. bře 2012

@kvata jo, to je pravda, origoš je šíleně krátnej, asi ho vůbec nepoužiju, měl by to malej tak přes kolena...

@blizennec myslím, že určo ta jejich aton... http://www.spuntik.cz/cybex-aton-autosedacka-0-...

anitram18
19. bře 2012

@blizennec a možná i maxi cosi, mají snad stejné adaptéry...ale to nevím stopro...

anitram18
19. bře 2012

@kvata jinak jsem zatím moc spokojená...fakt super golfky 😵

germaine
19. bře 2012

@anitram18 Já ho vybrala taky, ale zatím neobjednala...mohla bych tě poprosit, až bys měla čas, mohla bys mi změřit sedák pod prdelkou? Délku a šířku, jestli mi rozumíš...někdo tu totiž psal, že je celkej malej a úzkej..moc díky.

anitram18
19. bře 2012

@germaine užší je, to jo...změřím 😉

anitram18
19. bře 2012

@germaine tak šířka 31cm a délka 35cm když nejsou sklopený nožičky...pokud jo, tak asi 25cm

kvata
19. bře 2012

ja som ho v piatok vyskúšala, nie je z tých najširších, ale ako pozitívum som videla, že malá v pohode rozloží rukami do strán, nebránia jej v tom bočné strany a pod zadkom mala dosť miesta.

anitram18
19. bře 2012

@kvata malý má teď asi 12kg, možná víc a cca 85cm a vejde se mi tam dobře teď i s fusakem...příští zimu to asi už bude horší...nevím...ev. půjde z domu

kvata
19. bře 2012

@anitram18 ešte sa opýtam, nevadí, že tam nie je okienko v strieške? no asi si musím zvyknúť

anitram18
19. bře 2012

@kvata to je asi o zvyku tohle...zase tam nevozíš už tak malé dítě ( ke kontrole) a když tak se prostě vykloníš...já spíš taky řešila tu šířku...zase má celkem dlouhou zádovou opěrku a ta stříška je naprosto úžasná...proto vyhrál 😉 a ev. půjde z domu, myslím, že kupci budou...koukala jsem na mmb, že je o něj hodně velký zájem...

germaine
19. bře 2012

@anitram18 Ty si zlatá 🙂 děkuju moc...já zas na příští zimu nechám pořád sporťák, tohle bude pohotovostní vozítko na nákupy apod...

anitram18
19. bře 2012

@germaine to si taky říkám.... 😉 jinak je vážně moc fajn...jsem měla Nunu a to se nedá srovnávat, podle mého teda...

germaine
19. bře 2012

@anitram18 Já mám doma Hauck, ale to je takovej větší, těžší a chci malej, skladnej..ale když jsem teď poměřila, tak to je fakt o dost menší 😒 no budeme muset zajet do Práglu asi do Malvíka, u nás ho nikde nemaj na kukajdu...

lipetra
23. bře 2012

Ahojik holky Cybex Callisto 2012 nebo Quinny Zapp Xtra 2012???Co myslite?

anw
23. bře 2012

@lipetra Callisto 😀

kvata
26. bře 2012

dnes nám prišiel cybex callisto 2012, zatiaľ som maximálne spokojná, len musím nejak doriešiť tú kryciu plachtičku s kapsou, lebo sa mi moc nepáči ako tam len tak vysí, chcelo by to nejak pripevniť k tým bočným stenám, samozrejme sa musí dať odopnúť, keď ho chcem dať do ľahu - nemáte nejaký typ? A ako ste vyriešili nánožník?

sedem
27. bře 2012

@kvata ahoj, prepac, ze az teraz, nestihla som odpisat hned, ked som precitala a potom som zabudla 😅
Kocik uz nejaky cas pouzivame a zatial som celkom spokojna, povedala by som, ze moja spokojnost je cim dalej tym vacsia, asi som si potrebovala trosku zvyknut, ze to neni sportak s velkymi kolesami 😀 V podstate mne co trosku prekaza je maly kosik(pri dvoch malych detoch som zvyknuta balit pol domacnosti) a este mi trosku vadi, ze ked dam striesku tak dopredu, aby malej nesvietilo do ociek, tak na boku vzniknu take diery, co si myslim, ze mohli doriesit, aj ked ked bude teplo, tak aspon nejake vetranie.. 🙂 a este sa mi par krat stalo, ze ked som mala vystretu striesku a nebehla som na nejaky hrbol na chodniku, tak sa mi strieska poskladala, pripadne ked mi do nej riadne zadul vietor, tak sa mi to tiez stalo a kedze tam nie je ziadna poistka, tak nic moc, ale tak nerobi to nejako casto..a nanoznik som nekupovala original, ale taky univerzalny z pinkie.cz . A co ti vadi na tej "plachticke"? ved je to dole pripevnene suchym zipsom...ci to , ze je to take volnejsie? 😕

kvata
27. bře 2012

@sedem zatiaľ všetko len skúšam, ale ten suchý zips za prilepí až keď je opierka na ležato, či nie? keď je v sede, tak to tam len visí

kvata
27. bře 2012

pri dnešnej prechádzke som viac krát kopla do brzdy, asi sa musím naučiť kráčať ako dáma malými krokmi

sedem
27. bře 2012

@kvata ten suchy zips je prilepeny na tej chrbtovej opierke stale, akurat ked je opierka v sede, tak to je take volnejsie(pochopitelne, kedze to neni napnute), takze to tam akoby visi, ale prilepene je to stale, pokial to neodlepis a nezrolujes a neurobis si len letnu striesku 😉
S tym chodenim, resp. zakopnutim sa mi to tiez par krat zo zaciatku stalo, ale je to len zvyk, teraz uz nekopem vobec 🙂