Cybex Callisto - kolekce 2012

tital
14. led 2012

Ahoj,
mate prosim nekdo uz koupene konretne golfky cybex callisto z kolekce 2012 v barevnem provedeni Water colours nebo Pure black ? Moc by mne zajimalo, jak vypadaji barvy "nazivo"? Uz jsem si overila, ze tyrkysova z minulych kolekci je nafocena mnohem jemneji, nez ve skutecnosti vypada... A taky vidim, ze v kolekci 2012 jsou trochu jina kolecka - takova dvojvypln, ve 2011 byla jen jedna... Jsou mezi nimi jeste nejake dalsi rozdily, nevite ?

ichbinich
19. čer 2012

@honzulka:
Moje Callisto ma tiez celu rucku sedu... a cerveny potah, ale vidim, ze na tej fotke hore je cierna rucka...
Takze to asi bude rozdiel v kolekcii. Moja je z pevneho plastu a nema ziadnu gumu ani iny potah...

honzulka
19. čer 2012

@ichbinich A mohu se zeptat jaký rok máš?Já zjistila,že jsem se asi spletla a že to bude tak možná 2009-2010 a nejspíš nemá tu výsuvnou rukojeť a boudičku... ☹ Celá kostra je šedá.. 😒

ichbinich
19. čer 2012

@honzulka:
Ja mam asi 2010, kupovala som pred rokom za smiesnu cenu vo vypredaji, tak asi stara kolekcia... Seda konstrukcia, bordovy potah.
Ale rucka sa da vysunut, na mojom ma dve pozicie.
Neviem, co mas na mysli s vysunutim budicky. Napis, o aku funkciu sa jedna a ja ti napisem, ci ju mam 😉

honzulka
19. čer 2012

No boudička na zip a dá se vytáhnout o jedno políčko?Já zvažuji koupi tohoto a právě bádám v tom,co je to za rok a co má a nemá...

ichbinich
19. čer 2012

@honzulka:
Nie, tak moja budicka sa neda zvacsit o jedno policko.
Ale podla fotky, co si dala, je moj presne taky isty, aj ten vzor na potahu, len teda ja mam bordovy. Takze tipujem, ze to bude tiez asi 2010 ako moj...

honzulka
19. čer 2012

@ichbinich Jee tak to mám alepoň trošku radost z tý rukojeti...Jen se ujistím že máme obě na mysli to samé..máte vysuvnou tu rukojeť co se za ní kočárek vozí? 😵

ichbinich
20. čer 2012

@honzulka:
Ano, rukovat je vysuvna, o asi 5cm. Teda aj vysoki rodicia mozu ist pohodlne a nie ako opice 😉

honzulka
20. čer 2012

@ichbinich Tak moc děkuji za zprávu!!!To je asi důležitější než ta boudička,páč malou by to asi stejně rozčilovalo,že nevidí ven... 😀 A ty jsi s ním spokojená?Jezdili jste s ním v zimě?

ichbinich
20. čer 2012

@honzulka:
Ja som s nim spokojna. Mne islo o to, aby som nekopala do osi ani koliesok a aby mal spojenu rucku, teda aby sa dal riadit jednou rukou. V porovnani s mojim "hlavnym" kociarom Brio Go ho treba tlacit, Brio ide same... Ale inak fajn. My ho mame na cesty. Jedna nevyhoda (ale to plati pre 99% golfacov) je, ze ked je sklopeny chrbat, neda sa dostat do kosika. Ale ten kosik je dost velky. Super je, ze sa da zlozit aj s madlom, netreba nic davat dole a odkladat, ako to maju niektore golfky.
V zime som s nim nesla, ale v tej vseobecnej diskusii o Callisto (teda nie tato o klekcii 2012) je dokonca aj fotka, ako bol niekto na snehu 😉

honzulka
20. čer 2012

@ichbinich No já chci právě taky hlavně spojenou rukojeť a aby nebyla pro prcky a nechci dvojkolečka a ten košík abych do něj dala nákup..Tak já do něj asi půjdu..ještě čekám až mi paní pošle ofocený záručák.. 😀 Děkuji za radu poradu... 😉

zlababa07
30. črc 2012

Zdravím a prosím o radu: někde jsme vytrousili madlo před dítě na callisto 2011 ☹. Myslíte, že se dá sehnat náhradní? Prohledala jsem net, i stránky výrobce a nikde nic ☹ ☹ ☹ Barva černá.. Díííík

laloona
30. črc 2012

cybex callisto 2012 viz albíčko 🙂

lucisa
30. črc 2012

@zlababa07 zrovna včera jsem ho někde viděla na inzerci, nějaké mamince zůstalo po ukradeném kočárku, nepsala barvu, ale podle fotek mi přišla jako coffee, zkusím pohledat.

zlababa07
30. črc 2012

@lucisa to bys byla zlatá, děkuju 😉

lucisa
30. črc 2012

@zlababa07 tak jsem to našla, ale nepotěším tě, bylo to Aukro a včera skončilo, bohužel někdo i zakoupil, ale zkus se zeptat, možná to nakonec zájemce nevezme:
http://aukro.cz/madlo-cybex-od-1-kc-i2515922461...

Když tak se můžeš pídit dál, občas se něco někde objeví, nebo si dej sama inzerát, že koupíš, možná má někdo doma a jen neinzeruje, protože netuší, že by se někomu hodilo.

zlababa07
30. črc 2012

@lucisa ☹ ☹ ☹ ale děkuju, zeptám se a budu pátrat dál 😉

bubinovci
22. srp 2012

ahojte, máme doma callisto 2012, strašne som ho chcela, veľmi mi vyhovuje spojená rúčka, strieška aj polohovanie, akurát, že sme ho hneď na začiatku reklamovali, lebo hrkalo a pískalo jedno koliesko,potom už aj vŕzgalo, vymenili mi konštrukciu a predné kolieska tak som sa tešila, že už to bude ok. ale teraz mi zase začína vŕzgať akokeby konštrukcia, predné kolieska keď idem akokeby niekedy nedoliehali na zem a tak hrkocú a točia sa kadejak 😖 nemáte s tým skúsenosť? neviem či to je normálne alebo som náročná 😖 a keĎ ťaháte kočík dozadu, rozchádzajú sa vám zadné kolieska od seba?

lucisa
23. srp 2012

@bubinovci Callisto je golfák a mám zkušenost, že snad všechny golfáky se nesmí tahat pozadu, protože ta zadní kolečka se jakoby rozjíždějí, nevím proč to tak je, ale dělaly mi to všechny golfáče😉
A kolečka mi nehrkají, manžel mi čas od času celý kočárek nastříká silikonovým olejem (klasický olej je lepkavý a snadněji se na ně nachytá prach a jiný binec) a v pohodě. Za necelé 3 týdny čeká našeho callisťáčka další křest - jedeme k moři, tak jsem, zvědavá, jak si poradí s jízdou po pláži 🙂

bubinovci
23. srp 2012

@lucisa ďakujem za odpoveď 🙂 my sme boli s ním pri mori, po pláži sme ho nosili, keďže tam boli kamene, nechcela som ho zničiť. neviem prečo mne hrká a vŕzga, budem musieť ísť znova do predajne a dať ho na reklamáciu ☹

jankohrasko
30. srp 2012

babulky, aky je rozdiel medzi Cybex CALLISTO 2011 a Cybex CALLISTO 2012?? nejake vychytavky? Alebo neni moc medzi nimi rozdiel? Dakujem za kazdu info 🙂

lubica69
9. led 2013

Mamičky prosím Vás pekne mohla by som Vás pekne poprosiť zmerať dĺžku ležacej časti???
A priemer koliesok???
Ďakujeeeeeeeeeeeeeeem

kvata
9. led 2013

@lubica69 plocha na ležanie 83cm a kolieska 16cm zvonka. ja mám cc 2012 a som s ním veľmi spokojná i ked mám väčšie dieťa.

lubica69
9. led 2013

@kvata ďakujem
Aj ja som si nakoniec našla
http://www.malvik.cz/Kocarky/golfove-hole/Cybex...

lubica69
9. led 2013

kočky a máte niektorá aj ten s tou čiernou konštrukciou?ako to vyzerá na živo?

ivetka09
1. bře 2013

Ahoj maminky ktore maju tento kocik poprosila by som vnutorne rozmery ako sirka sedu aj chrbatika, dlzka sedu aj chrbatika aj celu dlzku v lahu aj s podporou na nozicky dakujem 🙂

akinom21
17. kvě 2013

Ahojky maminky, mám teutonii be you a malému budou teď dva roky, uvažuji o golfkách na dovlenou k moři a na cestování autem. Hodně jsem četla o Cybex Calisto, ale stále se rozhoduji, že jsou dost drahé. myslíte, že to má smysl pro dvouleté dítě pořizovat ještě tak drahé golfky (do letadla teutonii rozhodně brát nechci). Malý chodí už hodně pěšky, ale přeci jen na dovolené asi bude potřeba kočárek na spaní, spí po obědě až tři hodiny.

kofinek
27. čer 2013

Ahoj, predavam callisto water colours 2012 v zaruce, nemate zajem? Piste do IP 😉

lucisa
30. čer 2013

@akinom21 já loni kupovala callisto, když už měla malá 2 roky a ještě teď v nich občas jezdí a jsou jí 3 roky, máme kočárkové dítko 😉
A když nechceš investovat do nových, klidně kup bazarové, je to velmi kvalitní golfák, min. reklamovaný, takže bych se nebála ani použitých 😉

akinom21
1. črc 2013

lucisa dobrý den, díky moc za radu🙂 Minulý pátek mi už golfky Callisto přišly, z bazaru, používané, kupované v roce 2011. Vzhledem k tomu, že můj kočárek je Teutonie, tedy velmi prostorný a pohodlný kočárek, s kterým se skvěle jezdí (podvozek be you), tak moje první reakce, když jsem je viděla bylo zklamání jak jsou malé. Syn je dost vysoký, a když leží vychází to tak tak a potřebuji je hlavně na spinkání, takže doufám, že v nich na dovolené usne. Ale uvědomuji si, že to není sporťák, ale golfky a ty mají být menší, tak doufám, že to zvládneme a pak je asi předám dál...
kofinek: díky za nabídku, bohužel jsem si ji přečetla pozdě

lucisa
1. črc 2013

@akinom21 jj, jsou to prostě golfky, ty nikdy nebudou jako sporťák. Myslím, že poslouží i tak 😉

A malá rada, vidím, že jsi tady nová - když někomu odpovídáš, napiš před nick zavináč @ a pak nick bez mezery, příp. klikni na odpověz pod příspěvkem, tak se dotyčný ihned dozví, že jej někdo oslovil, objeví se mu to nahoře na liště ve zmínkách, stejně tak jako tobě 😉