Cybex Callisto - kolekce 2012

tital
14. led 2012

Ahoj,
mate prosim nekdo uz koupene konretne golfky cybex callisto z kolekce 2012 v barevnem provedeni Water colours nebo Pure black ? Moc by mne zajimalo, jak vypadaji barvy "nazivo"? Uz jsem si overila, ze tyrkysova z minulych kolekci je nafocena mnohem jemneji, nez ve skutecnosti vypada... A taky vidim, ze v kolekci 2012 jsou trochu jina kolecka - takova dvojvypln, ve 2011 byla jen jedna... Jsou mezi nimi jeste nejake dalsi rozdily, nevite ?

kvata
29. bře 2012

@sedem aha už chápem, už som to tam prilepila aj ked sedí a je to lepšie. dík

sedem
29. bře 2012

@kvata nemas za co 🙂

lucisa
5. dub 2012

Ahoj, holky, v rychlosti jsem vás přeletěla a jen jsem se chtěla ujistit.
Kočárek se mi strašně líbí, po skoro měsíčním maratonu vybírání, odškrtávání a hledání dalších, jsme se s manželem celkem shodli na Callistu, ale zaslechla jsem, že je to spíš pro vyšší rodiče.
Mám 161 cm, bude mi to dělat velký problém třeba při najíždění na chodník..., je tu někdo s podobnou výškou a zvládá v pohodě?

sedem
8. dub 2012

@lucisa ahoj, ja meriam 163cm a problem mi to nerobi, ani ma to nenapadlo, ale tak najlepsie by bolo, ak by si si to mala moznost vyskusat 🙂

koksatko
13. dub 2012

@sedem ahojky, mozem sa spytat ako sa ti sklada? ja tiez stale beham, zhanam golface, neviem sa rozhodnut a tento kocik je tiez moj favorit. dcera ma 1,5 roka, tak ze potrebujem, aby sa v nom aj prespala, ale to skladanie sa mi zda dost zlozite. spojena rucka je tiez velke plus a je dost pevny a stabilny. aj ked som stale na vazkach, mame velky kocik gesslein f6, ktory budem urcite pouzivat v zime, ci mam vobec investovat do drahsieho kocika. je pravda, ked som dceru do calitsa posadila, tak jej sadol ako rit na serbel. icoo pluto bol tiez nas favorit, tak isto gesslein swift (ale dcera sa tam dobre nesedlo), pp si. celkom sa mi paci aj mutsy easyrider, ale tak tento v ba nikde nemaju. a dnes som videla calisto, tak som zase na vazkach 😨)

sedem
13. dub 2012

@koksatko ahoj, sklada sa uplne v pohode, ako klasicky golfac, akurat este na zaciatku stlacis tlacitko na rucke, zvladla som to aj ja na prvy krat 😉
No a ci investovat do dalsieho kocika, musis vediet sama najlepsie, ci sa dcerka rada vozi, ci ho vyuzijete, ci je to potrebne alebo skor chces, ako ste na tom financne... u mna bol callisto laska na prvy pohlad a som spokojna, jedine minus je pre mna mensi kosik, ale tak asi ziaden golfac neni na tom o moc lepsie

greeny
19. dub 2012

@anw chcem sa opytat na kocik callisto, chystam sa ho objednat a pozeram ze ho mate v tej farbe candy. ak je ta farba nazivo? nie je velmi cukrikova? a ako sa Vam kocik pouziva?

lucula73
12. kvě 2012

@jankadudova ahoj a aký máš konkretne?calisto?
ja sa neviem rozhodnpť aké golfky,tento kočík sa mi tiež páči,krpec je už dosť veľký,ale hladám niečo na dovolenku a leto........a tiež som vysoká,tak aj primeraný kočík potrebujem 🙂

lucisa
12. kvě 2012

Tak už máme callisťáka doma a dokonce hned absolvoval výlet do ZOO i prodloužený víkend v Praze. To jsem si říkala, že když zvládne ten kostkový terén, hrbolaté mosty, cestičky a obrubníky, projde zatěžkávací zkouškou a zvládne všechno.
A obstál, jsem navýsost spokojená a malá si v něm lebedí jak královna 🙂

lucisa
12. kvě 2012

@lucula73 vše nej nej nej dcerce k dnešním narozeninkám 😉

lucula73
12. kvě 2012

@lucisa jej si zlatá,ďakujeme za gratuláciu 😉
a kočiarik je krásny,ale som sa dozvedela,že mojmu krpcovi by bol asi úzky.....

bubinovci
9. čer 2012

ahojte, dnes sme si domov doniesli naše Callisto, strašne som sa na neho tešila 🙂 akurát som zistila, že jedno predné koliesko mám akokeby trošku vo vzduchu ☹ nemáte s tým skúsenosť? asi pôjdem v pondelok hneď vymeniť

kvata
12. čer 2012

@bubinovci presne to isté mám aj ja a myslím, že aj iné baby, asi to má tak byť, ale neviem prečo.

bubinovci
12. čer 2012

@kvata no uvidíme, ja som bola včera reklamovať a objednali mi druhé koliesko, aj predavačka povedala že to tam hrká, že to je vada 😖 to že bolo vo vzduchu neviem prečo, už sa mi zdá že nie je, asi keď je nerovný povrch tak vtedy 😖

kvata
13. čer 2012

@bubinovci som zvedavá, či to bude v poriadku s novým kolieskom. a nechceli zobrať celý kočík na reklamáciu? to by som nevydržala mesiac bez kočíka. a oni ti tam hned opravili aj to staré koliesko, ked píšeš, že už je to lepšie?

bubinovci
13. čer 2012

@kvata objednali mi druhé koliesko namiesto toho čo hrká a to že je kočík vo vzduchu sa mi neviem či zdalo, alebo to bolo nerovným terénom, lebo teraz už ten pocit nemám 😅

lucisa
14. čer 2012

@kvata , @bubinovci já ten pocit nemám, mě stojí kočárek v pohodě na všech čtyřech. A také nehrká.
A jakou sis vybrala barvu?

bubinovci
14. čer 2012

@lucisa vybrali sme ten black, máme doma trojkombináciu Brio v modrej farbe tak teraz som si povedala, že bude čierny aby som mohla meniť doplnky ako sa mi zachce 🙂

kvata
14. čer 2012

@lucisa tiež mám čierny a páči sa mi, že môžem hocičo doplniť a obliecť malej

kvata
14. čer 2012

@bubinovci
@lucisa teraz ste ma nahlodali, asi sa aj ja pôjdem opýtať na reklamáciu kolieska, brala som to ako samozrejmosť, lebo to spomínali viaceré baby.

lucisa
14. čer 2012

@kvata hele, za zeptání nic nedáš, max. ti řeknou, že je to v pořádku, já bych to zkusila - nějak diplomaticky, mrkni očkem, hoď bočkem a třeba budeš mít pravdu a oni to uznají. 😉

bubinovci
14. čer 2012

@kvata no mne to hrkanie vadilo, veď je to nový kočík, ako by hrkal napr. za rok 😖 treba ísť, veď je v záruke 😉

melonik7
18. čer 2012

@bubinovci môžem ťa poprosiť o info - kde si kočík kúpila v BA? ďakujem

laloona
18. čer 2012

maminky a rachtá kočárek třeba jako ostatní golfáče? máme peg perego sí a to docela slyšet je,tak bych asi chtěla změnu a hlavně spojenou rukojeť. Malé je rok a půl, máme ale jen 8,2kg a 77 cm, tak myslíte,že i v zimě by ho užila místo sporťáku?

bubinovci
18. čer 2012

@laloona ja som spokojná, podľa mňa je tichučký, jasné že na rozbitom teréne trošičku počuť, ale fakt máličko 🙂 čo sa týka veľkosti, najlepšie je asi odskúšať.

@melonik7 poslal som do IP 😉

laloona
18. čer 2012

@bubinovci děkuju 🙂 ted už jen sehnat za rozumnou cenu 🙂

bubinovci
18. čer 2012

@laloona my sme kúpili za dobrú cenu 🙂 určite aj v Čechách bude niekde akcia 😉

lucisa
18. čer 2012

@laloona Taky bych řekla, že oproti jiným golfákům je téměř neslyšný. Jako drncá víc, než klasický odpružený sporťák na nafukovačkách, ale nerachtá. Dnes jsem po městě šla za klasickým golfákem s dvojitými kolečky, nebyly to klasické kočičí hlavy, ale takové ty malé kostky, já s callistem v pohodě a ti před námi byli slyšet jak klekánice... fakt děs....

emi1602
18. čer 2012

Aj ja rada pridam prispevok do diskusie 🙂 Pred rokom som sa rozhodovala pre kupu golfaca, vyhral Callisto a zodpovedne mozem napisat, ze za ten rok, co ho pouzivame som kupu neolutovala ani jeden den 😀 Presne mi sadol, je skvely aj na horsie cesty, skladny, skvele sa s nim manipuluje, dcerka sa v nom rada vozi, okrem striesky viem dat vsetko dole a oprat a este aj super vyzera 🙂 a farby novej kolekcie pre baby sú fakt kráááásne 😀 😀

honzulka
19. čer 2012

Ahojky..maminky prosím poradíte mi?Mám v plánu kupovat Callisto 2011 bazarový a má rukojeť celou šedou.. 😕 Tak by mně jen zajímalo,zda je to možné nebo z čeho je rukojeť dělaná?Děkuji