Cyklokočárek Taga. Máte už ho někdo?

lenkeena
1. bře 2010

Máte už někdo tuhle novinku? Je to kolo (přesněji tříkolka) a sporťák v jednom, vypadá geniálně!
Bohužel cena je 45 000 Kč 😖

http://www.taga.nl/taga-video.asp?lang=eng

http://www.taga.nl/Gallery.asp?lang=eng

editah222
1. bře 2010

Vypadá to docela dobře. Jenom nevím jestli bych to u nás v ČR využila, cyklostezky u nás ve městech zatím moc nejsou a jako kočár je to dost těžké. Do terénu mi to zas přijde nevhodné, protože to přece jen není obyč kolo a bude to asi makačka. 🙂 Navíc ty děti nemají cyklo helmy a to u nás být musí nebo ne?
My máme vozík za kolo od azubu. To mi přijde lepší.http://www.azub.cz/CZ/detsky-vozik-za-kolo-azub...

denusinka
2. led 2012

Na aukru jsme na Tagu taky narazili, ale manželův kolega nám doporučil tento dětský cyklokočáek
http://www.cyklo-dandy.cz/index.php?route=produ...
Je to cyklokočárek od firmy Dandy z Lanškrouna. Je to český výrobek, což jsme vůbec netušili!! Byli jsme tam dvakrát osobně a musím říct, že jsme byli absolutně nadšeni! Pan Dančík nás dokonce provedl výrobou!!! Jsme maximálně spokojeni a musím poděkovat za krásného ježíška🙂

ladites
18. čer 2012

Dobrý den, ahoj, já mám doma tagu a je absolutně senzační. Na rozdíl od toho českého vozítka se taga dá přestavět na kočárek během jedné minuty. Dojedu si do obchodu, přehodím na kočár a jdu dovnitř. Všude kde nechcete nechat kočár ani kolo venku si ho vezmete sebou. To české vozítko je asi super, ale buď to je kočár, nebo kolo…nic dohromady. Je sice o něco levnější, ale musíte si stejně koupit kolo, takže další investice. Navíc se dá na tagu přidělat autosedačka maxi cosi (vajíčko). Jezdila jsem s dcerou od 3 měsíců. Byla jsem nadšená. Co jsem to dandy viděla na veletrhu a mohla porovnat, tak za tagu bych nevyměnila. Není tak multifunkční jak taga. S tagou také zvládnete drobný terén stejně jako s dandy, ale né moc, v obou případech by tam dítě lítalo jak hadr. Taga má přehazovačku v náboji kola. Je dost kvalitní. Tagu mohu jen a jen doporučit.

petrakm
19. čer 2012

HM je to moc pekny🙂ale evidentne jen do města pro maminky,moc bys s tim neujela..pokud by chtěl manžel,tak ho na to nedostaneš🙂ale je to fakt moc pekny..ja mam chariot,ten je teda taky děsně drahej v kompletu☹ale Kočár z toho uděláš moc hezkej ,behem chvilky,komponenty vozi chariot s sebou a můžeš s nim všechno uz od miminka..i kdyz na cyklo jezdíme opravdu jen po stezkách..ale kolo si s sebou do krámu nevezmes,určitě tohle je super pro mamcu,co ma peníze a hodne se ve meste přesouvá pesmo😉ale asi nákup musíš dat do batohu,Kosík jsem nevidela..to chariot ma obři bag na veci

ladites
15. srp 2012

Košík je super, odvodila jsem dole v taze melouny, sklenice, velké 2l vody. Velikost v rámci možností… Přes léto jsem si nemohla vynachválit koupaliště. Přijela jsem na koupálko, přehodila na kočár a šup, už jsem byla s malou v bazénu a za 10minut z koupálka doma!!! Pěšky bych šla půl hodiny a autobusem….to bych se uvařila, fuj

michaelamart
20. kvě 2013

@ladites
Dobry den, nebudete tagu prodavat??

beemaya
17. bře 2014

Já ho mám a je naprosto úžasný! Byla jsem s nim i v Šárce. Do nizkopodlazneho autobusu se vejdou sama, přestrojení trva fakt 20 vteřin, ma 3 rychlosti, kočárek jde do úplného lehu..malé (9m) se v něm moooc líbí 🙂

beemaya
17. bře 2014

A manžel s tím jezdí taky moc rad (a to na kole jezdí sjezdy a původně jsem si myslela, ze na to fakt nebude 🙂)

krokodilecek
5. dub 2014

Prosím pokud někdo budete Tagu prodávat. Dejte vědět 🙂
mail: katka.sejkova@seznam.cz

eliskaelisa
22. dub 2014

@beemaya
a jak se Vám s tím jezdí, když vyrazím s kamarádkou na kolo a ona bude mít klasiku, nebude mi ujíždět?

tanarobert
6. kvě 2014

Prosim kdw jste koupili kocarek-kolo Taga? Dekujj

janaa88
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janaa88
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ales33
23. zář 2014

Moj nazor:
cyklokociar Taga je o zivotnom style - byt nezavisly a spolu s dietatom.
Idealny je pre mestske zony ako ucinne priblizovadlo + volny vstup vsade ako s kociarom (20sekundova konvverzia). Mozno ho pozit aj pre prevoz dvoch deti. Mozete aj povolit svojim rodicom, aby si povozili vnucikov, je to predsa len trojkolka 🙂

S odrastenim deti cyklokociar neodkladate ako nepotrebny, moze sa vyuzit ako nakupny bicykel a potom je idealne ho vyuzit na stare kolena ako senior bicykel. Kto Tagu vie takto vyuzit, tak je pre neho prinosom.

Urcite cenu vyrobca stanovil porovnanim kolko stoji hlinikovy bicykel (Taga ma hlinikovy ram) a bezny kociar.

Ked nieco dostane Red Dot Design Award - tak to urcite nie je ziadny brak (som si povedal pri kupe : 🙂 )

Tagu mame doma (a to mame doma aj vozik Chariot - ten viac vyuzivame do terenu). pridal som fotku - ako sme ju skladali

roman85
11. bře 2015

Dobrý den,
kdyby někdo měl zájem prodáváme kočárek taga.
Výhra v soutěži. Dotazy zodpovím na mailu romannesvadba85@seznam.cz

sarlotte09
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gcharlott
8. srp 2016

Shanim ho máte někdo ?

radekb
22. led 2017

Dobrý den, už je opět k dostání v ČR za cenu cca 21.000 Kč. Jsou nové webové stránky a stránky na Facebooku, ale asi tady nemůžu dělat reklamu, takže odkazy sem nedám, ale dá se to dohledat.