Dáváte přednost nákupu kočárku přes eshop?

bramborka33
19. čer 2014

Mám vyhlídlý kočárek Adbor Marsel Classic, ale kamennou prodejnu, kde ho prodávají, mají skoro 200km od mého místa bydliště. Proto mě zajímá, jak jste na tom vy s nakupováním. Jestli jste celkově spokojené s nákupem přes eshop či naopak. Díky moc 🙂

zouzelin
19. čer 2014

ahoj ja ted kupovala sportacek přes eschop ale nejdriv sem se byla podivat na prodejne jak vůbec vipada byla sem spokojena hlavne se divej jaky ma recenze ten eshop kde chces kupovat.hodne stesti

bramborka33
autor
19. čer 2014

Právě bych to tak také nejraději udělala, ale ten kočárek prostě jinde nemaj:D tak si si budem muset s přítelem udělat výlet D: jinak ten obchod je http://www.kifik.cz/ a jsem asi slepá, ale ani recenze nemohu najít..

zyx
19. čer 2014

Ahoj, já bych se nákupu v e-shopu nebála. Sama provozuji kamennou prodejnu i e-shop (jiný sortiment zboží). U nákupu přes net máš výhodu, že zboží můžeš v zákonné 14-ti denní lhůtě vrátit bez udání důvodu. Na rozdíl od nákupu v prodejně. Pokud by k takovéto variantě došlo, hradíš pouze náklady na dopravu zpět k prodejci. Nevím, jak ostatní e-shopy, ale my převádíme peníze na účet max. do 3 dnů od vrácení zboží. Vzhledem k tomu, že kočárky jsou poměrně nákladné, určitě bych se podívala na nějaká hodnocení e-shopu, i zkusila do obchodu zavolat a zeptat se na dodací podmínky. Kolikrát prodejce uvádí, že má skladem, a pak čekáš a čekáš.. A při tel. kontaktu poznáš, zda je to věrohodná osoba 🙂. Držím palce, ať se nákup podaří!

bramborka33
autor
19. čer 2014

To je pravda, zkusím tam brnknout a uvidíme, jaký z toho budu mít dojem 🙂 děkuji