Do čeho mám zabalit malého v období podzim/zima?

anastazye
15. zář 2011

Maminky mám hloupou otázku, přemýšlím do čeho mám zabalit syna teď na podzim nebo pak v zimě? Je mi jasný že bude mít kombinézky ale jakou deku mám zvolit aby mu bylo v kočárku skutečně teploučko?

paolin
15. zář 2011

fusak 🙂

jitka213
15. zář 2011

Nejlépe nějaký teploučký fusak. V něm mu bude příjemně ze všech stran 🙂

katka_21
15. zář 2011

Teď na podzim bych volila nějakou fleesovou deku, nebo spací pytel a na zimu určitě fusak 😉

weri1
20. zář 2011

fusak a bez kombinezy

coxa
20. zář 2011

Na podzim slabší deku dospod kočárku a přikrýt dekou a třeba i nánožník bych dala a na zimu fusak 😉

hansed
28. zář 2011

Tak v zimě určitě fusak, v případě velkých mrazů i kombinézku....
Teď bych to do sporťáku řešila určitě nánožníkem a dekou přes nožky... pokud máš pocit, že by mu mohla být zima od zad, jukni po nějaké podložce do sporťáku 😉

andelka
29. zář 2011

Na podzim flísový overal a teplou deku, většinou i nánožník, v zimě fusak, ve velké zimě i kombinézku. Ale to byl malej ještě. Teď teplé kalhoty, bundu, deku, nánožník, v zimě totéž nebo kombinézku a fusak.

sarinecka61
30. zář 2011

fusak určitě. Ten je nejvíc používáný a dokonalý. Nejvíc miminko zahřeje. Musí být z dobrého materiálu. Hodně se používá Emitex, ale ani není špatný Wallaboo. Nemusíš dávat ani kombinézu. 🙂

lussi
30. zář 2011

hoj, já dávala kombinézku i fusak když bylo kolem nuly 🙂

kjajule
30. zář 2011

Tak podle mě je nejlepší španělská deka, ta je dokonalá 😉 Na podzim španělskou deku, pak na zimu fusak, kombinézu...když byl velký mráz dávala jsem do fusaku ještě právě tu španělskou deku 😉

dilemma
30. zář 2011

Na zimu urcite fusak a na podzim je takovy podzimni fusak pokud nechces prykrivat dekou v kocarku🙂 my ten podzimni fusak vyuzioy i na jaro kdyz jeste nebylo az takove peplo

pablinka
30. zář 2011

na podzim a jaro jsem dávala tenhle - http://www.emitex.cz/k-fusak-2v1.php, na zimu pak tenhle - http://www.emitex.cz/k-zimni-pytel-combi.php, většinou bez kombinézy, pouze když bylo kolem 10 pod nulou, tak i lehčí kombinézu dovnitř...