Do jakého sporťáku vměstnám fusak Emitex Combi?

johanka08
11. lis 2009

Ahoj holky, poprosím vás o zkušenosti. Stojím totiž před výběrem sporťáku a potřebuji, abych do něj vměstnala fusak Emitex, ten prodloužený - 110cm. Loni jsme jezdily bez prodlužovacího dílu, takže v pohodě vešel. Ale teď!!!
Díky za informace 🙂

soanpe
11. lis 2009

jezdím se speedi sx a sedí v něm skvěle 😉

leryl
12. lis 2009

Já jezdím taky s tímto kočárkem a příjde mi,že ten fusak dost přesahuje,ale dá se s tím jezdit.
Teď bych vybrala kočár s lepším polohováním a radči koupila jiný fusak než kupovat kočár podle fusaku 😉

kacka.l
13. lis 2009

Já mám gt3 peg perego a super a pasuje i do x-landera.

kikimaruska
14. lis 2009

X-lander, Trend Line Rider-nejdelší na trhu.

pavlina05
15. lis 2009

X-lander 😉 máme my 😵

mufinka1
15. lis 2009

jde tenhle fusak i do Phil&Teds kocarku? nechce se mi platit 2 tisice za originalni fusak tak premyslim o Emitexu..?

soanpe
15. lis 2009

mufinka
já mám emitex combi exclusive s odepínací zimní vložkou a vyjde taky na 2tis 😅
ale využiju ho ktomě asi 4měs. v roce celoročně 😉

casiopeia
15. lis 2009

Holky netušíte jestli jde do Babypoint fortuna a Jané Energy? Moc děkuju.

mufinka1
15. lis 2009

soanpe: kolik druhu toho emitexu je? ja totiz videla nejaky v internetovem kramku a byl cca za 1200 nebo tak - nenapadlo me, ze jich delaji vic?

po tom s odepinaci vlozkou se taky podivam - my mame sice super fusak k Maclarenu golfacum, ale nevim jestli tam bude pasovat...

evaviki
15. lis 2009

tak mne "sadol" do kocika red castle sport 🙂

mufinka1
16. lis 2009

nikdo nema zkusenost s emitexem to Phil&Teds?? emitex fusak se mi libi vic nez original PT protoze se da odepinat ta spodni cast ( kde bude mit prcek botky) a je to omyvatelne, P&T bych musela cely vyprat, je to jednodilny fusak... 😒

zanet2009
16. lis 2009

Johanka, vejde jak do X-landeru, tak Jané Nomad-vyzkoušeno.

klara.t
16. lis 2009

Mufinko, edo emitexu můžeš koupit

1) Emitex combi 3v1.....ten bývá kolem tisícovky, viděla jsem ho někde i za 850,-
2) Emitex combi 3v1 Exclusive....to je ten samý, jen z něj můžeš vyndat tu vnitřní vrstvu - pak ho můžeš používat i na jaře nebo na podzim. Ten vyjde kolem 2.tis.

Já koupím asi ten excclusive.

xxksena
17. lis 2009

lodger bunker je taky z dvou vrstev,ale je měkkčí a příjemnější než emitex. neprofoukne, je celoroční (díky vyndavací vnitřní vrstvě) ... prostě super!

mufinka1
17. lis 2009

klara: ja bych poridila jen ten emitex combi - stoji cca 1200, coz je hezka cena, ja ten s tou vloznou vnitrni vrstvou nepotrebuju..prijde mi to zbytecny 😅 ?

petronelie
18. lis 2009

ahojky,já mám fusak emitex combi za 1090 z www.detskydum.cz. Přijde mi super,chtěla jsem Eisbarchen nebo Kaiser,ale přišly mi uvnitř dost umělé.Emitex je příjemný.Vejde se v pohodě do X-landeru, trošku přesahuje,ale dá se to upravit a vypadá pěkně.Taky mi s vyndavací vložkou přijde zbytečný,pokud máte nánožník,souhlas s mufinkou.