Doporučíte nám jaký sporťák koupit?

morusa
15. led 2008

Ahojte holky,

nejspíš budeme kupovat nový sporťák a máme žhavé favority a jelikož neznám nikoho z okolí, kdo by tyto kočárky měl ,tak si Vás dovoluju požádat o radu, případné zkušenosti. Klidně i pište Vaše favority na sporťák ,mám ještě čas a chci opravdu vybrat pro nás ten nejlepší. Jedním z hlavních požadavků je teda trojkolka,jsem na ní zvyklá a se čtyřma kolama bych to už asi ani neuměla.

Jedním z favoritů je Shop 'n Jogg II sportovní kočárek Red Castle, popřípadě Whizz od Red Castle
A druhý je High Trek Full sportovní kočárek Bébé-Confort, kolekce 2008

K prvnímu bych žádné výhrady neměla, u druhého se mi trochu nezdá opěrka na nohy, přijde mi jako by tam skoro ani nebyla..

Díky

alcatko.j
15. led 2008

Morus, dnes mi kamoska do nebes vychvalovala toto:http://www.hracky-kocarky.cz/614-teutonia-spirit-s3-hb...

Ale uz si nepamatuju proc, ale ma ho, se zeptam

womann
15. led 2008

Tak z techto neznam osobne ani jeden 😅 Mame Quinny speedy sx, a je bomba.Mame ho rok,je prostornej,lehkej,zadny problem.Ted jsme koupili pro dalsi mimi znovu Quinny speedy sx hluboky, sportak take nechavame. 🙂

alcatko.j
15. led 2008

Jo a sousedka ma tento, teda jeste nevyzkousenej, je teprve tehotna..
http://www.babywelt.cz/cs/produkt/sportovni-koc...

nikka.vo
15. led 2008

http://www.eshopbaby.cz/katalog/smart-buggy-spo... 😀

morusko - tenhle je spíš pro pobavení, nechápu jak s tím někdo může jezdit a co teprve, když by ta maminka upadla, tak to dítě letí na zem 😲 😖

ena
16. led 2008

my mame takisto quinny speedi sx - sportovy + vanicka+ vajicko a sme spokojni, teraz mame uz druhe babo, takze ho maximalne vyuzijeme, a to aj vanicku, kedze ta je fakt len na par mesiacov.. a inak, tento kocik je fajn pri dvoch detoch aj v tom, ze sa da lahko ovladat jednou rukou, cize jednou tlacim kocik a v druhej vediem starsieho syna.. a este ku kociku planujeme dokupit kiddy boardik pre starsieho..

kristi
16. led 2008

do te teutonie bych sla, je fakt super. Ja budu na leto porizovat jeste jedny lehky golfky, jeste nevim ktere...

kristi
16. led 2008

MOrus, a co mas tedka za kocarek???

zany
16. led 2008

Moruso, ten Red Castle má švagrová a zatím si ho chválila... Jen je blbé, že nemají nánožník, ale nevím jestli se dá koupit... 😕 Teď do toho kupovala i fusak od Emitexu a snad tam sedí dobře... 😉
Já ho viděla jen jednou, ale přijde mi divná ta hranatá stříška...

morusa
autor
16. led 2008

kristi: mám ted trojkombinaci Cortinu X3 ,ale budeme ji prodávat a kupovat jiný sporťák, já se zamilovala do těch dvou, co jsem tam napsala, chci je vidět v reálu.
Kdyby sem tak chtěl písnout někdo, kdo má ten Red Castle, co a jak....

zany
16. led 2008

Moruso, až švagrovou uvidím, tak se můžu zeptat jak je spokojená 🙂 Zajímalo by tě něco konkrétního??? 😉

morusa
autor
16. led 2008

zany: myslím, že tam není k tomu nánožník, tak jestli nějakej dokupovala nebo funguje bez něj a celkově, jak se ovládá, jak je s ním spokojená...Děkuju

zany
17. led 2008

Moruso, tak jsem dneska sondovala 🙂
Švagrová nánožník nekupovala a fungují bez něj... Synovci už jsou už přece jen skoro 2 roky. A prý je docela malý, spíš pro menší děti... Používají pláštěnku, který je prý super 🙂
Spokojená s ním je moc a chválila si nějakou sluneční clonu 🙂

morusa
autor
17. led 2008

zany: díky. Malý kočár nebo malý nánožník?

ezi
17. led 2008

my mame Easywalker Sky a jsem dost spokojena.

www.easywalker.nl nejlepsi je, ze vazi 9kg🙂

morusa
autor
17. led 2008

Sem blbá, jasně že ne nánožník, když k tomu není...

morusa
autor
17. led 2008

ezi: Ten vypadá moc dobře,už jsem ho hodila do vyhledávače, ale zdá se,že v čechách se nabízí jen pro dvojčata...

lien1
17. led 2008

Naš malý sa vozí v Quinni a máme kolekciu 2008 zelená je do 4rokov a tomu aj zodpovedá je lahký a zároveň priestraný a hlavné je to ,že má vyložené nohy a proste leháro, ale záleží od gusta.Nám išlo o tie nohy lebo sama to poznaš keď si vyložíš nohy začína relax.A neýhodou je to , že ho má každý.

morusa
autor
17. led 2008

lien: Taky mi jde o to, aby měl nohy v pohodě ( krom jiného),díky tomu mě odrazuje ten Red Castle...No a s Quinni jezdí skoro celej park,takže potvrzuju co říkáš, ale kdo ví ,třeba se bude zdát jako nejlepší. 😉

bramburka
18. led 2008

holky taky to řeším, mám hlubokáč, takže bych chtěla čistě sporták či lepší golfky, požadavky:

1) dost velká plocha lůžka, už ted mam obryni, aspon 80 cm, ne-li víc

2) nechci trojkolku, kámoška mí tu quinny a malej je hroznej raubíř a nedělé mu problém kočár převrhnout

3) chci celé madlo, ne jen hole

4) dost vysoký, jsme vysoký...ale to už dnes není problém snad

5) max do 9 kg

6) taky chci to madlo okolo

😀 😀 😀 díkes

musko
18. led 2008

bramburka, čo teutonia?

bramburka
18. led 2008

to je ale trojkolka ☹ bydlíme na sídlišti, kde jsou všude schody s takovým tím vyjížděním a to s trojkolkou jde blbě...

morusa
autor
18. led 2008

bramburka: mám požadavky téměř stejné až teda na tu trojkolku, já jí chci, mám s ní vyborný zkušenosti. Koukni na www.eshopbaby.cz je tam velkej výběr kočárků, já si vypsala ted na lístek asi šest kočárů a zítra to jedeme okouknout všechno.

bramburka
18. led 2008

Jo jo ten obchod znám, máme ho za rohem, taky jsem koukala ale ty jo, nic. Nakonec se mi líbil bud Knorr nebo Plasma 7 kombinovaný kočárek I'COO ale oboje jsou trochu těžké...

zany
18. led 2008

Moruso, špatně jsem to napsala... Ten nánožník je prý menší 🙂 Jinak kočár je celkem velkej a my jsme si kupovali Jané Slalom Pro a řekla bych, že je o něco větší... 😉

alcatko.j
18. led 2008

Morusko, prosimte, az tam budes, mrkni se mi na ten youpa-la, pak mi das vedet na skypu, jo?Zajima me stabilita, manipulace, kolecka, sak vis 😉 Dekuju moc, pak mi poreferujes na skypu, joo? 😵

dckami
18. led 2008

ahojky, už máme sice holčinu velkou,ale měla jsem na ní od 8 měsíců vynikající golfáče Peg Perego Pliko completo. Byla jsem s nima maximálně spokojená. Všem je mohu doporučit. Velký výběr je v Praze na Černém Mostě, prodejna Babystar. Mají všemožné barevné kombinace, vše skladem. 🙂

musko
18. led 2008

bramburka, tu teutoniu tam majú aj ako štvorkolku - tak si ich mrkni, ale inak to Peg Perego je fakt super....

adusa
18. led 2008

Ja mam silver cross threewheeler a je super super, aj pre malicke miminko. Da sa dat uplne na lezato + ma vo vybave fusak a este jeden vrchny fusak na nohy. Velmi pevny a lahunko sa s nim manevruje. http://www.toysrus.com/product/index.jsp?produc...
http://www.overstock.com/Home-Garden/Silver-Cro...

Len si porovnajte za aku roznu cenu sa da kupit ten isty kocik!!!! 😕

arimzv
18. led 2008

ahojte.

ja vazne uvazujem nad kupou sportaku "peg perego centro completo"

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

mate s nim niektora skusenosti? je dobry?