Doporučíte nám jaký sporťák koupit?

morusa
15. led 2008

Ahojte holky,

nejspíš budeme kupovat nový sporťák a máme žhavé favority a jelikož neznám nikoho z okolí, kdo by tyto kočárky měl ,tak si Vás dovoluju požádat o radu, případné zkušenosti. Klidně i pište Vaše favority na sporťák ,mám ještě čas a chci opravdu vybrat pro nás ten nejlepší. Jedním z hlavních požadavků je teda trojkolka,jsem na ní zvyklá a se čtyřma kolama bych to už asi ani neuměla.

Jedním z favoritů je Shop 'n Jogg II sportovní kočárek Red Castle, popřípadě Whizz od Red Castle
A druhý je High Trek Full sportovní kočárek Bébé-Confort, kolekce 2008

K prvnímu bych žádné výhrady neměla, u druhého se mi trochu nezdá opěrka na nohy, přijde mi jako by tam skoro ani nebyla..

Díky

astrane
19. bře 2009

http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/produkt.htm?...
tenhle by nemusel být špatnej....jen ještě vědět rozměry lůžka...

tereziep
19. bře 2009

No mě malá v kočárku vydrží. Když se probudí jen ji přizvednu a ona kouká a je spokojená. Většinou ještě v kočárku spinká. Bezaz já bych asi malou do sportovního v tomhle věku nedala. Mě se nějak mimča ve sportovní kočárku nelíbí. Já mám zase jiný problém. Mě malá nechce bejt v postýlce. Chce být v prostoru a to je děs. Nic neudělám. Ten odkaz od astrane je kočárek podobný tomu mýmu. Jen má jinak kolečka. Ten je supr, až na to polohování. Má jen 3 polohy - do úplného lehu, pak sezení a něco mezi. No a mě malá ještě nesedí, tak zatím s ním moc nejezdím. Jinak je supr. Já patřím do té kategorie maminek, který preferují na mimča hluboký houpací a pak sportovní.

astrane
19. bře 2009

Mě zaujala váha....je pěkná....do města je dobrej a už by se nemusely kupovat golfky....
taky si neumím představit takový mimi ve sporťáku...ale zase na druhou stranu-co s takovým špuntem dělat?Nosit v nějakým dobrým nosítku?

tereziep
20. bře 2009

Astrane - koukala jsem na ten kočárek a našla jsem ho pouze ještě v obchodě Dětský Růžek. Podle fotek nejde do úplného lehu a taky nejde otočit sedačka - což mě by vadilo. Mají jen traxx cruiser a ještě jaguar. To už by se mi víc líbil
http://www.detskyruzek.cz/kocarky/sportovni/hau...
ten má alespoň přehazovací rukojeť. Sice to jsou něco jako golfky, ale vypadají dobře.
Jo jejich tašky jsou supr. Dají se upravit na takový pytel. Vypadá to supr a je to dost praktické. Potom nepotřebujete ani nánožník a dítě je v teple.

astrane
20. bře 2009

nevím....
já být na místě bezaz,tak koupím jetou inglesinu magnum nebo něco takovýho-ja na mimi dělaná a je lehká a může v ní pak i sedět a pololežet....ty 3nebo4 tisíce bych asi obětovala.... pro pohodlí svoje i miminka 😉
a pak buď prodala nebo schovala na příště 🙂

tereziep
21. bře 2009

Astrane - koukla jsem k bezaz do albíčka a připadá mi, že její kočárek je vlastně sporťáček s vložnou taškou. Bezaza ono možná když koupíš další sportovní kočárek, tak tě tam malá nevydrží a bude znovu plakat. Některým dětem prostě tento typ kočárku nevyhovuje. Mám to od několika kamarádek potvrzený. Mají sportovní kočárky a mimčům se tam nelíbí. Mojí malí se třeba nelíbí ve starém houpacím co mám na balkóně. Ve svém je šťastná, ale v tam tom mi brečí. Možná bych udělala to co radí astrane. Inglesina je supr kočárek a malá tam bude mít pohodlí. Záleží ale na tobě. Můžu ti říct, že v něm občas vozím neteř, která má 1,5 roku a je spokojená.

kikimaruska
21. bře 2009

Holky ten kočárek mě zaujal. Našla sem další odkazy, kde je více jeho fotek.A jaký je váš názor na BEZUDRŽBOVÁ PENOVÁ KOLEČKA? Já nevím co si pod tím představit? :

http://www.detskyruzek.cz/kocarky/sportovni/tra...

astrane
21. bře 2009

jestli to nebude totéž,co jsem měla na tom starým modrým kočárku-takový bílý kola jsem měla a nebyla to guma,ale taková jako pěna-byly senzačně lehký a na komfort jízdy asi jako nafukovací-nejsou úplně tvrdý a nedají se píchnout,ale sklo a rýsováček jsem z nich vytahovala 😉

astrane
21. bře 2009

a údržbová teda byla-taky jsem je musela umývat! 😉 😀

kikimaruska
21. bře 2009

díky astrane 😉 no hledám hledám a moc se neprodává...ani jetý, je to asi novinka uplná...

kikimaruska
21. bře 2009

😀 aaa, ted čtu, že to byla novinka 2007 tak to už asi moc nebude k mání

kikimaruska
21. bře 2009

http://www.babygb.co.uk/shop/product_info.php/p... kuk sem, je tu složený...a je to tedy HAUCK...to jsem nevěděla

astrane
21. bře 2009

je to ten stejnej,co jsem na něj dávala odkaz já o pár příspěvků výš 😉

kikimaruska
21. bře 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20169796&tab=0 toto je asi on v modelu pro letošek...ale váha je tam už 11 kg...asi s tou kourbičkou, kdo ví...ale že je podobnej?

kikimaruska
21. bře 2009

je, právě že ho řeším 😀

astrane
21. bře 2009

ještě že nepotřebuju sporťák,že ten z kombinace nám vyhovuje a malýmu se v něm líbí...to už by mě asi trefilo 🙂
a na popojíždění nám stačí golfáč....

bezaz
21. bře 2009

terez jo, je to take nieco ako sportak s vloznou taskou.. ale chcem nieco lahsie a skladnejsie, tento sa nam ledva mesti do vytahu, ale nechavam ho v aute, pretoze mame dvoje schody k vytahu a dalsie k bytu, vytah mame na medziposchodi..
kiki ten hauck je pjekny, my mame hauck tiez favorita, ale na podvozku plazma 😉
terez este k tomu, ci vydrzi alebo nie, mala som od kamosky pozicany bugaboo s nakliknutou autosedackou a bola v nej uplne v pohodke 🙂

tamia
21. bře 2009

ahojte!
ja by som chcela malej kúpiť na leto taký lahký golfáčik. moje predstavy sú asi takéto:
1. lahký, max do 6,5kg
2. nánožník
3. opierka sklopitelná do lahu
4. nie trojkolka

vedeli by ste mi poradiť niečo praktické a pekné? Nie také klasické golfky....
Ďakujem za každú radu

astrane
21. bře 2009

Mám obavy,že takový kočárek možná ani neexistuje-zatím co jsem viděla,tak pokud to splňuje váhu,nejde to úplně do lehu,jen částečně-to bylo nějaký peg perego a když to šlo úplně do lehu,bylo to těžší-cca 8kg-např chicco
Jsem zvědavá,jestli někdo něco najde.....
ale pokud to nemusí být vodorovný leh,tak určitě najdeš.... 😉

astrane
21. bře 2009

třeba něco takovýho?Peg perega si lididost chválí,ale konkrétní zkušenost s nima nemám
http://www.slune-cz.cz/kocarek-peg-perego-aria-...

marika6
22. bře 2009

dievčatá pozerali ste britax verve. Síce nedá sa polohovať uplne, ale trošku, ale v pohode sa tam malý vyspal, veď tam nespával každý deň, takže ujmu nemal žiadnu.

Kočík je strašne lahučký, ovladatelný jednou rukou, priestraný čo do šírky uplne super, a deťom sa v ňom dobre sedí, neviem prečo, ale ked bol malý v športákoch resp. v golfáčoch typu zapp, alebo cosatto pogo bol tam ako v kresle taký zaborený, a tu má madlo, takže krásne môže pozorovať svet.

Je to trojkolka, ale parádne odpružená, samozrejme neporovnávam odpruženie na veľkých kočároch s nafukovacími kolesami.

tamia
22. bře 2009

astrane,
pp centro completo máme... chcela by som niečo menšie, len tak napr. ked si chce chvílu posedieť a tak... aby som nemusela vláčiť so sebou ten "velký" kočík...

Pripadalo by do úvahy Moon buggy.. alebo niečo podobné... a lacnejšie.. 😒

misa84
8. dub 2009

ahojky, sice ma honzik jen neco malo pres 5 mesicu, ale je to dlouhan a uz se mi na delku nevleze do korbicky ☹ takze shanim nejaky sportovni kocarek, ktery ma:
1. moznost polohovani do lehu
2. prehazovaci rukojet, aby mohl i za jizdy koukat na me
3. aretacni kolecka
4. dostatecne prostorny
5. cena ne 15 tisiiiiic 😠
6. hezky 😅
7. lehky
8. nafukovaci kola

co tady tak procitam, tak je vsechno silene drahe. mate, prosim, tip?

tereziep
9. dub 2009

misa já mám taky velký mimčo. Koupila jsem si nakonec hauck traxx cruiser - je lehký, má přehazovací rukojeť, dlouhý - naměřili jsem 93cm a stál mě do 7 tisíc. Jediné co nemá jsou nafukovací kolečka a aretaci. Kolečka nevadí a aretaci bych nechtěla. Ta se myslím ani na přehazovacích nedělá. Jinak s nafukovacíma kolečkama, ale těžší je Hauck Chicago Air. Taky dost dlouhý a do 8 tisíc. Taky ale nemá aretaci koleček.

astrane
9. dub 2009

Kamarádka si teď koupila Hauck roadster-tříkolka,9,5kg i s nánožníkem za 3,5 tis.Zítra se uvidíme,tak ho omrknu a zkusím povozit🙂...Ale úplně dolehu asi taky nejde...a nemá přehazovací rukojeť....Ale na starší dítě třeba nebude špatnej...

Misa a kolik kg je v kategorii lehký? 😉

nelka24
20. črc 2009

baby mozete mi poradit? neviem sa rozhodnut medzi jane slalom pro a quinny speedy
ktory doporucujete?

mikijana
20. črc 2009

Můžete mi prosím také poradit nějaké tipy na sportovní kočárek?
Mé požadavky jsou:
trojkolka
cena kolem 10tis.
prostorný
lehký
nafukovací kola
stahovatelná stříška
poloha zad do úplného lehu

tinika33
20. črc 2009

ja doporučujem ako športiak bumbleride flyer
my máme bumbleride indie a velká spokojnosť 😎 😎 😎
indie váži iba 9 kg komplet a flyer dokonca 8,6 kg má prehadzovaciu rukovat a ide do celkoveho lahu
fusak je teraz v cene .
My sme kupovali indie od narodenia s vaničkou ale ja som vyberala hlavne dobrý kvalitný športiak.
ma polohovanie chrbátu a nožičiek
🙂 🙂 ja doporučujem
skuste mrknut www.bumbleride.com

petruci6
21. črc 2009

mikijana graco trekko 😉

mikijana
21. črc 2009

tinika33:koukala jsem na bumbleride indie, ten by se mi i zamlouval, právě se mi zdá jenom, že ještě není moc známý....a jak je to u něho se střechou, dá se stahovat dopředu proti sluníčku? a opěrka zad manipuluje se s ní snadno?