Doporučíte nám jaký sporťák koupit?

morusa
15. led 2008

Ahojte holky,

nejspíš budeme kupovat nový sporťák a máme žhavé favority a jelikož neznám nikoho z okolí, kdo by tyto kočárky měl ,tak si Vás dovoluju požádat o radu, případné zkušenosti. Klidně i pište Vaše favority na sporťák ,mám ještě čas a chci opravdu vybrat pro nás ten nejlepší. Jedním z hlavních požadavků je teda trojkolka,jsem na ní zvyklá a se čtyřma kolama bych to už asi ani neuměla.

Jedním z favoritů je Shop 'n Jogg II sportovní kočárek Red Castle, popřípadě Whizz od Red Castle
A druhý je High Trek Full sportovní kočárek Bébé-Confort, kolekce 2008

K prvnímu bych žádné výhrady neměla, u druhého se mi trochu nezdá opěrka na nohy, přijde mi jako by tam skoro ani nebyla..

Díky

mikijana
21. črc 2009

petruci6: graco trekko není špatný, hlavně cena je příznivá, jaké s ním máš zkušenosti, splňuje moje požadavky?

pipinka82
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janocka
9. lis 2009

johanka08 • 1d • Dnes v 07:12
Ahoj holky, poraďte prosím. Vybírám pro malou sporťák. Mám 2 podmínky - čtyřkolák a překlápěcí rukojeť. Dáte mi někdo tip? Díky za každou radu 😉

johanka08 • 1d • Dnes v 07:21
A ještě bych chtěla, ať je prostorný, ať mi tam vleze v pohodě ve fusaku. Moc přání najednou, že 😅

dosa • 2d • Dnes v 07:29
vsetky tieto podmienky splna gesslein F6 😉 mam ho doma dva tyzdne a je super. a pre dietko v tvojom veku uplne idealny na zimu. ak by si chcela, da sa este uzatvorit predlzovacim dielom, tak by ti vznikol kocik s dlzkou na spanie vyse 90 cm.
musko Dnes v 07:41 | Příspěvek byl smazán adminem. Nebyl v souladu s pravidlem Nevkládej kontaktní údaje firem.

dosa • 2d • Dnes v 07:47
a este som zabudla, ze k tomu gessleinu su na vo vybave dvojo prednych kolies - bud ho pouzivas s otocnymi bugy kolieskami, alebo s velkymi terennymi - takze prejdes kazdym terenom 😉
musko Dnes v 07:53 | Příspěvek byl smazán adminem. Nebyl v souladu s pravidlem Nevkládej kontaktní údaje firem.

johanka08 • 1d • Dnes v 08:16
dosa, o gessleinu jsem uvažovala, jen ta cena....
kde jsi ho kupovala?
musko, ty máš s tím trend-line zkušenosti? ten se zdá fakt veliký.

dosa • 2d • Dnes v 08:44
johanka, kupila som ho z druhej ruky. syn ma teraz vyse tri mesiace, mali sme bertini, ale nejak mi prisiel na zimu moc otvoreny a nasla som inzerat na ten F6, vyzeral super, ako novy, tak som ho vzala a bertini predala. este pouzivame vloznu tasku, lebo oskarko je maly, ale myslim, ze toto je kocik, ktory som mala kupit, je naozaj vsestranny 😉 tieto kociky su dost kvalitne a keby si kupila pouzity za rozumnu cenu, tak ho vyuzijete este dlho.

dosa • 2d • Dnes v 08:47
...inak, aj bertini sportak ma dost dlhu plochu na lezanie. nema preklapaciu rukovat, da sa prehodit len sedacka do protismeru jazdy, ale vyskusany ho nemam, pouzivali sme len vanicku. inak podvozok bol fajn, dobre sa s nim kocikovalo, len nebol odpruzeny, co mne osobne nevadilo.

manika77 • 1d • Dnes v 11:09
co tak PP uno...je dost velky je do uplneho lahu a aj rucka je 😉 ..a je to stvorkolka 🙂 mam a mozem len odporucit

marika6 • 2d • Dnes ve 14:18
skus bumbleride flyer, podla mna splna predpoklady + cena je fajn

mischali • 1d • Dnes ve 14:49
ahójky....
máme tento sporťák, je naprosto úžasnej..kupovali jsme ho na jaře a budeme ho prodávat-škoda!
ale musím ho jen doporučit, je šikovný do terénu a super pro maminku co jezdí na kolečkových bruslích a hlavně
musím pochválit super obr koš do kterého nacpete i větší nákup 😀

VELKÁ POCHVALA!!!!

kdyby byl zájem, dejte vědět 🙂

krásný den

mischali • 1d • Dnes ve 14:49
mám ho v albíčku na fotkách, tak mrkněte

helulicek
5. pro 2009

čau holky, sice jsme kupovali trojkombinaci, ale z nějakého důvodu mi ten sporťák na nynějším kočárku nevyhovuje (byli jsme jen párkrát, zatím jsme pořád v hluboké) tak chci koupit klasickej sporťák. Bude nám o vánocích 6měsíců a už je mu hluboká korbička tak akorát, ikdyž jsem kupovala jednu z těch větších ☹

Počítám tak s cenou do 5000,- Moc se mi nelíbí ty přední otáčecí kolečka, ale v této ceně jsou snad u každého...
Jde mi hlavně o to, aby byl prostornej sedák a opěrka (zkoušela jsem od švagrové chicco multiway a zádová opěrka je nám s fusakem na ležačku úzká 😒 ), polohovatelnej do lehu, odpruženej, přehazovací rukojeť beru jako velkou výhodu 😀 Máte nějaký tipy?? Měla jsem některý vybraný, ale některý mě prostě zklamaly....
Teď jsem našla:
http://www.zboziprodeti.cz/sportovní-kocarek-Ul...
http://www.zboziprodeti.cz/kocarek-sportovni-Sp...
http://www.zboziprodeti.cz/sportovni-kocarek-Ra...
Ještě jsem se dívala na demu, ale ta je dost malá... 😒

Tak díky 😉

eatygrenee
25. únor 2010

Ahoj holky, máte některá tento kočárek??Hauck Sportovní kočárek Capri 2010??
http://www.nej-kocarky.cz/hauck-sportovni-kocar...
a jaké s ním máte zkušenosti??

eatygrenee
28. únor 2010

Tak mi přijde, že čím víc evybírám, tím více nevím :(
Prosím poradte se o Vaše zkušenosti 🙂
1) cenově dostupný (strop 10 tis)
2)raději 4kolka
3)lehký(max 10 kg)
4)nafukovací kola (upřednostnuji)

Děkuji za radyyyyyyyy 😉

koty
1. bře 2010

eatygrenee, se čtyřma ( nafukovacíma) kolama se asi pod deset kilo nedostaneš, ty mívají tak kolem těch 13. Hezký a cenově dostupné dělá třeba Patron nebo Jané Unlimit 2010 (ten už nemá nafukovací).

Konstrukce s dvoukolečky jsou lehčí.

Jak s ním budeš jezdit? V terénu nebo po městě? Autem nebo MHD?

eatygrenee
1. bře 2010

koty: chci jezdit spíše v rerénu a spíše autem, jsme malé město, mhd nee. A kdybych slevila z těch nafukovacích koleček, tak jaké bys doporučila. děkuji

ivika18
1. bře 2010

eatygrenee, do terénu bych rozhodně z naf. koleček neslevovala. My máme 13 kg kočár a není to moc, v pohodě skládám do auta.

eatygrenee
1. bře 2010

ivika18: 13 kg je mooc. já mám Deltim Voyager a z toho se dá udělat i 14 kg sporták a hlavně kvuli váze ho již nechciiii

ivika18
1. bře 2010

eatygreene, do 10 kil máš tak golfky a s těma se vetšinou hodí jezdit tak akorát po nákupním centru. No já jsem měla skoro dvacetikilový Roan, tak mi asi přijde těch 13 málo, jinak je to Jané Slalom pro (četla jsem sice, že 3kolku nechceš) ale můžu doporučit, jsem maximálně spokojená. A to chceš teda něco lehkýho malýho do auta a na doma si necháš sporťák, nebo úplně vyměnit? Ještě mě napadá Jané Nomad, i když na velký terén taky není.

eatygrenee
1. bře 2010

ivika18: no ten Deltim Voyger chci uplně vyměnit- nebo respektive jako hlubkoký dobrý, máme v něm ještě v 9měs. plno místa a jsem ráda, že jsme v něm přeškali zimu, ale jako sporták ho nechci. S tou trojkolkou nevím, nikdy jsme s ní nejela, bojím se, že bych ji moc neuměla ovládat 😒

ivika18
1. bře 2010

eatygrenee, tak jsem to taky měla s tím roanem, korba super velká, ale těžký a sporťák se mi nelíbil. Jinak to chce asi zkusit, mně se třeba blbě jezdilo s golfkama. Teda v obchodě dobře, ale ani ne po dvou měsících šly z domu. A manžel nechtěl o trojkolce ani slyšet, že je nestabilní a to ovládání a tak, ale pak byl nadšený, fakt je to super ovladatelný kočár.

koty
2. bře 2010

eatygrenee, Jané Slalom jsou moc fajn kočárky. Já sice taky osobně trojkolku nemusím, ale kamarádka ho má a je fajn. Určitě bych ho do úvah zařadila.

Jinak pokud budeš drandit terénem, tak bych asi z těch nafukovacích koleček neslevovala. Ale zase je s nima taky starost, můžeš píchnout. Kola se vzduchovýma komorama prostě taky nejsou k zahození.

Podívej se na Patrony FENIX F4 nebo SYRIX S4 a Bertini X4. Patron má teď akci 20%. Takže můžše kupovat přímo od nich. Kdyby něco, mají fajn reklamace a nebudeš se muset hádat s obchodníkem. Fajn je i Hartan, ale ten do 10000 jenom z druhé ruky. Slalom stoji kolem 11000 loňská kolekce a když se trochu poohlídneš, možná seženeš i levnější, třeba vystavovaný v obchodě. Každopádně se na něj ale jdi někam juknout. Můžeš zauvažovat u o nějakém Firkonu.

zaclona
2. bře 2010

Ahoj janocka,já jsem malé mu kupovala řed půl rokem rally quatru,je to trošku větší sporták,ale malej ma dva roky a když spinká natáhne se tam celý.Jako malokterý sporák má přehazovací rokojet,podívaj se na něho,jezdí super.my jsme ho kupovali v polsku za 3.400.

eatygrenee
2. bře 2010

Díky za tipy, určo s epodívám. nad tím JaNÉ JSEM UVAŽOVALA UŽ DŘÍVE, ALE EVĚDĚLA JSEM JKESTLI SLALOM NEBO JINÝ. a co třeba kočík mutsy?????

eatygrenee
2. bře 2010

omlouvám se za překlepy🙂))))

brusinka.pusinka
2. bře 2010

Holky házím link na kočárky se slevou snad se vám třeba nějaký zalíbí, já tam kupovala golfky, mrkněte možná zaujme 😉 http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1...

aquila
2. bře 2010

My máme I´coo peak a naprostá spokojenost. http://www.clovicek.eu/obchod/detail/Icoo-peak-... Měli jsme ho už jako hlubokej a taky se osvědčil. A lehčí jen tak do auta golfky jsme koupili Inglesina Zippy 🙂

eatygrenee
2. bře 2010

díky, juknu a snad něco vyberu 🙂)))

evulatko
12. bře 2010

Ahojky, prosim poradte🙂 Chtela bych urcite ctyrkolku, nafukovaci kola, aby se s ni dobre jezdilo po terenu🙂 Diky moc vsem🙂

brusinka.pusinka
12. bře 2010

Evulatko kukni sem kamoška ho sehnala na MMb za nižší cenu a je s ním nadmíru spokojena

https://www.youtube.com/watch?v=FYrGXb_mEOM
dainka
13. bře 2010

eatygrenee,ten hauck capri se mi taky zdá zajímavej kolečka jednoduchá a velká a když multiway ze zdvojenejma 18průměr kolečkama zvládne terén tak tenhle si myslím taky obstojí ne přes kořeny samozřejmě 😎 já taky řeším nějakej lehkej skladnejší než náš orlando a zatím vedl multik.jenže ten není pořádně odpruženej a hauck je jak píší a váha super jen nevím zda sou poloh.nožičky 😒 teď babo raď 😀

miarosa
13. říj 2010

Ahoj holky máte někdo zkušenost se sporťákem X-lander XV 2009 nebo X-lander XT 2010 ? 🙂

rainee
18. říj 2010

Prosim viete mi poradit sportiak - najlepsie trojkolku, odpruzeny, vhodny do zleho terenu /les,strk/, priestranny aj pre väcsie dieta /to nase ma v 11mes. 11kg/ s preklapacou ruckou? A aby zas nestal majland, dakujem 😀

rainee
18. říj 2010

@kubinkov ano nieco podobne, len tie zadne kolesa sa mi nepacia a aby mal prehadz.rucku... nieco na styl jane, mothercare,....

kubinkov
18. říj 2010

@rainee Přehazovací rukojeť trojkolky nikdy nemají, protože by se s nimi nedalo jezdit. 😉 😨

rainee
18. říj 2010

@kubinkov myslela som tak ze sa da dat dieta tvarou k tebe, nemusi byt zrovna prehadz.rucka. napr. cam cortina alebo neonato reverso sport tris a myslim ze aj jane ma otocny system, lenze tie kociky nie su na moj vkus tak dobre odpruzene... asi si dam vyrobit na mieru 😀