Doporučte kočár pro kluka

veverka_
10. pro 2010

Lítáme okolo stavby, tak není moc času, měl by být dobře skladný do auta, budeme často přejíždět, něco ve smyslu Implast Bolder, nebo já nevím. díky moc veve

simonceli
11. pro 2010

Ahoj, tak já jsem měla jako hlubokou korbu casualplay, playmoon a ta mi vyhovovala. Je shcválená i jakko auutosedačka typu safesleeper a taky jsme ji tak používali. Měla jsem ji na podvozku casualplay vintage a jak jsem na něj upevnila sporťák, tak mi absolutně neseděl. Nešel dát do úplného lehu a malá se mi v něm nevyspala. Tak jsem ho měnila za x-lander xa a ten mi taky neseděl. madlo měla malá v úrovni očí a sedadlo bylo zkosené, takže tam seděla pokroucená a nahnutá. Tak šel taky pryč. Nakonec jsme pořídili casualplay S4 a s tím jsem maximálně spokojená. Malá se v něm krásně vyspí, má am dost prostoru, má super nánožník, doré polohování. Věčně jsme někde v terénu a ani s tím nemám problémy někde projet. Perfektně se ovládá. Kdybych si měla pro další dítě kupovat kočár, tak bych si koupila zase jako sporťák tu S4 a jako hlubokou korbu casualplay buď playmoon nebo mako. A taky se mi vzhledově líbí maxi cosi mura 4 nebo 3 a lůžko taky maxi cosi mura. Kamarádka ho má a líbí se mi jak je prostorné to lůžko.

vojtisek2007
11. pro 2010

@veverka_ já jsem moc spokojená s chicco trio S3, korbička co do velikosti myslím že na ten první cca 3/4 rok v pohodě, sporťák oproti ostatním kočárkům velký, jde do lehu, má nánožník + se k tomu dá připnout origoš fusak, kolečka nejsou ani umělý ani nafukovací - takový pěnový, jezdíme i v terénu a super 🙂 Jen teda tu autosedačku jsem nepoužívala, protože jsem nenašla jaký měla testy a měli jsme maxi cosi...nešla na kočár,ale to mě nevadilo...