Dorjan Prestige 2014 a nebo Camarelo Granada?

hermina7
7. dub 2014

Ahoj holky,

s manželem jsme se předběžně rozhodli pro Dorjana, ten už jsme viděli naživo a moc se nám líbil , jak vzhledově, tak hlavně, že je velká nejen hluboká korbička, ale i sporťák. Co se týká složitosti skládání, tak to chce cvik a půjde to, jinak bych řekla, že vše je ok, ale ještě pomrkávám po Camarelo Granada. Co by jste mi k tomu řekli? Ten jsem ještě neviděla.

milacekhanach
29. kvě 2014

Ahojky,
dorjan jsem taky okukovala,ale četla jsem o něm docela špatné recenze,ale ono je to možná na co člověk trefí.Já jsem se rozhodla pro Camarelo Granada.Jsem moc spokojená.Velká hluboká i sportovní verze.Lehká manipulace,skládání úplná brnkačka.A má moc hezké barvy,takové jiné.Lehká konstrukce a hezky houpe.Ale to je zkušenost pouze s Camarelem.Dorjan odskoušený nemám. 🙂

severuska234
17. čer 2014

Ahoj, já měla Dorjana a už bych ho nikdy nekoupila. Nedoporučuji.

jennywolker
10. črc 2014

Ahoj..za mě jedině Camarelo Art limited 🙂 ..nebo tedy i Camarelo Granada,ten byl původně v plánu!!Lehký,zajímavý,velká korbička,vše lehce zacvakne!!Krásně jezdí a je neskutečně elegantní a "jiný"🙂.Pěkný den 😵
Na fotu Camarelo Art limited-dvě barvy.. 😅

jezecek87
11. srp 2014

Tak vidím,že mám stejný problém po dlouhém rozhodování,jsme taky zůstali buď u Dorjanku nebo Camarella,Dorjan je dost těžký,robustní naproti tomu Camarello je lehoučký a vzdušnější😉slyšela jsem špatný recenze na ten i ten,tak nevím B-)

vladulinka85
29. srp 2014

@severuska234 ahoj, můžu se zeptat, proč konkrétně bys nedoporučila, s čím máš špatnou zkušenost? Na co si mam davat pozor? Diky

great.girl
8. říj 2014

Take resim zda polske camarelo granada/art, dorjan prestige2 nebo italske cam dinamico. Vsechny tri jsou prostorne, dost vysoke a celkove se mi libi zaobleny tvar. Camarelo jsem videla u kamaradky a bylo favorit, jenze ho nedelaji cele jen hnede, coz byla ma vysnena barva😒 dorjan je v pekne cokoladove hnede ale oproti cam je tezsi a trochu hur ovladatelny. U cam me zklamala bouda, ktera nejde poradne napnout a nema odvetravani, predni kolecka nejsou nafukovaci a kocarek neni moc odpruzeny. Ale jinak je nejlehci, snadno ovladatelny i jednou rukou, ma ovladani zadicek z venku, pohodlneji se sklada a je krasne hnedy navic s kaminky☺ co myslite?

baru88
8. říj 2014

@great.girl cam dinamico byl taky náš velký původní favorit..ovšem do doby, než jsem se na recenze zeptala pár kamarádek které ho mají...všeobecně se shodovaly na tom, že kočárek v hluboké verzi je úžasný, žádný problém spokojenost, problém nastal se sportovní verzí, všechny na ní nadávaly a shodly se, že v ní děti ani nevozily a kupovaly rovnou jiný sporťák...
vzhledově je tento kočárek nejhezčí, ale myslím si, že na to, abych použila jen hlubokou korbu, tak je to docela drahá sranda :/ a navíc ta přední kolečka :/
nakonec jsme vybrali camarelo art limited - sice se mi sportovní verze taky nelíbí, ale to neřeším. dokoupíme jiný sportovní kočárek. rozhodně mě to bude mrzet míň u kočárku za cca 10 000 než u kočárku za 20 000...

petka1408
23. říj 2014

Dneska jsme se byli podívat jak na kočárek Camarelo (Granada a Art), tak i na Dorjan Prestige2. A u nás jednoznačně vyhrál Dorjan. Asi záleží kdo má jaké priority a na co klade důraz. Ale u Camarela mě neskutečně zklamala brzda, která je velice těžce ovladatelná - zejména, když ji potřebujete uvolnit. Nedokážu si představit, že to budu dělat v létě v žabkách. Oproti tomu u kočárku Dorjan funguje brzda perfektně lehce. Druhá věc je přístup ke košíku. Tím, že u Camarela je košík uzaviratelný a hůře přístupný, tak ve chvíli kdy na konstrukci máte přidelanou sportovní korbičku (která je nedejbože v pozici vlehu), tak se ke košíku nemáte prakticky skoro jak dostat, nebo velmi obtížně. Což jsou pro mě celkem důležité věci... Takže asi tak 🙂 Teď si jen vybrat tu nejhezčí barvu 🙂