Existuje univerzální skate za kočárek?

petule246
30. zář 2010

Ahoj, můžete mi, prosím, doporučit na základě vlastní zkušenosti univerzální skate za kočárek, který je vhodný pro více typů kočárků? Díky,

asimetria
1. říj 2010

já bych se chtěla zeptat jestli někdo nemá zkušenosti s original skatem Jane, hlavně jak vychází jeho poloha vůdči rukojeti kočárku u slalom pro?

ewwusska
3. říj 2010

Ahoj. Tak já si pořídila Kiddie Ride On od ABC Design přes bazar a naprostá spokojenost. Jde perfektně nastavit výška stupátka, šířka a všechno co je nastavitelné. Kočárek mám X- lander a vozím na tom syna (2 roky a 5 měsíců - 14 kilo), Prubli jsme s tím i hodně děravou polňačku a úplně v klidu.
http://www.babydream.cz/doplnky-ke-kocarkum/ost...

smecka
24. led 2011

Ahoj, zajímalo by mně, jestli stupátko nevadí, pokud budu chtít kočár zabrzdit. Budeme ho přidávat k hlubokému kočárku. Díky.

ferinka
24. led 2011

no řeším taky takový problém,do května musím něco sehnat k Espritu classic 😅

klara.t
1. srp 2012

Buggy board maxi je hodně univerzální, mám ho, ale už nepotřebuji, tak ho klidně prodám. Levně.

betelgeuzz
2. srp 2012

Když jsem vybírala skejt, našla jsem chválu na ABC Design a Lascal, oba by měly být univerzální. Byla jsem se zeptat v obchodě, paní říkala, že ten ABC měli, ale na můj kočár by asi nepasoval (v-cross). Tak jsem pak objednala z bazaru lascal a sedí, jsem spokojená, oproti některým skejtům je dost větší. Když je spuštěný, brzdí se hůř, protože mezi skejtem a kočárkem je jen kousek místa, ale jde to.

zoozkha
2. srp 2012

http://www.buggyboard.info/category.php
možno niekomu pomôže 😉

kulisaci
19. lis 2014

ahojte holky ted to resim taky ale spis jaky je nejvhodnejsi kocarek ke skateu aby starsi dite melo pohodli a nejdelsi rukojet ma asi x-lander ale nejsem si tim uplne jista poradite??

eicul82
25. pro 2014

Zkusím obnovit diskuzi 🙂 Potřebuji koupit stupátko ke kočáru a vůbec nevím jak na to.... Existuje nějaký univerzální nebo kupovat dle značky? Mám kočár TFK. Podle čeho vybírat?