Existujú golfky, ktoré pokryjú 2 roky?

susik77
26. led 2008

Ahojte, vsimla som si, ze vacsina golfiek je od polroka do 15 kg al. od 18.mesiacov...Z toho mi vyplyva, ze asi budeme potrebovat 2 ☹ do tych, co kupim v lete tento rok, ked mala bude mat rok, sa mozno buduce leto nevojdeme 😒 Co myslite?Existuju golfky, co pokryju 2 roky?

maca793
26. led 2008

určite, len treba hľadať ten správny typ

janickabez
26. led 2008
tlapicka
26. led 2008

no ja koupila jane carrera sportak a nikdy me nenapadlo, ze bych potrebovala jinej... je hezky polstrovanej, takze nouzovka i pro 3 mesicni dite (hlubokej jsme nemeli, nosila jsem) no a myslim, ze velikostne vydrzi a do konce kocarkovani, pokud se driv nerozpadne... (osobne teda doufam, ze ve trech letech uz kocar nebudeme potrebovat.)

certica
27. led 2008

susik, ja mam inglessinu zippy a ten sportak sa da v pohode pouzivat aj do 3 rokov... teda ak ti bude chciet deco sediet v kociku 😀 . my sme ho uz mali davno zbaleny, ale ked sme boli v sept. na dovolenke, znova sme ho zlozili a viki v nom aj spal dokonca, i ked mu uz trcali nohy (mal vtedy cez 2,5 roka). idem ho inak asi predavat,nech mi nestoji v roldore, kym druhe babo vyrastie...

certica
27. led 2008

este musim doplnit, ze viki je dost velky na svoj vek

susik77
autor
27. led 2008

certi: a kolko asi tak vazi? ja mam inak Inglesinu Magnum. teraz chceme prejst na sport.verziu, tak do maja, juna a potom som chcela tie golfky -na leto a na jesen-zimu znovu prejst na sport.verziu Inglesiny magnum.

certica
27. led 2008

tusim 5.5kg

susik77
autor
27. led 2008

aha, super 🙂 a moze v tom aj spat?

certica
27. led 2008

mne v tom spaval, napr. v tom ITA aj 3 hodiny. neda sa to sklopit uplne do vodorovnej polohy, ale takmer

susik77
autor
27. led 2008

certi: super 😉 dik moc 😉 prave som nasla este jednu diskusiu kde porovn. inglesinu zippy s pp pliko p3 a ze vraj ingl. zippy je lepsia...

susik77
autor
27. led 2008

certi, este dotaz: pouz.ho doteraz?na stranke ingles.je, ze je do 15 kg.v kolkych mesiacoch ma mimco asi 15 kg?

lefika
27. led 2008

susik, moja 2rocna dcera ma 12kg, a kamoskin o mesiac mladsi chlapec ma 16kg. takze je to velmi individualne.
inak ja moj sportak pravidelne pretazujem, najma kosik na nakupy a nic sa mu nestalo. takze sa neboj, ze ked je kocik pisany do 15kg, ze tazsie dieta ho hned rozlame 😉

caira
27. led 2008

quinny speedi je super jako golfky 😉

kukona1
27. led 2008

susik,ja som dala malú do golfiek ked mala pol roka lebo v kočíku nechcela byt a používali sme ich do roka a pol a to iba tak málo preto lebomalá má radšej ,,slobodu" po svojich nožičkách.Inak sme používali golfky TAKO s fusakom,nánožníkom,je tam k tomu aj pršiplášt,dali sa tam 3 polohy chrbta....teraz ho mám v inzeráte na predaj,lebo sme kúpili malú buginu.
keby si chcela,tak predám?? 😀 😀 😀 😀

kukona1
27. led 2008

a inak sa dajú používat aj do troch rokov a super lahko sa skladajú do auta a ani nezaberú vela miesta 😝

katalines
27. led 2008

peg pérega, já si je nemůžu vynachválit 😉

susik77
autor
27. led 2008

katalines: a co konkretne mas od Peg perega? Ja som uvaz. o x-lite, pliko completo, aj p3...

kovackaadka
27. led 2008

my mame perego-pliko P3 completo a tiez nedam nan dopustit.maly bude mat v marci tri roky,ma 15kg a bez problemov by sme ho tam este mohli vozit aj dalej,ale kedze ide uz do skolky kocik nam je zbytocny a tak ho predavame.

susik77
autor
27. led 2008

my chceme na leto, tak mi to p3 staci,,,

krikri27
28. led 2008

Susik,já myslím, že je to nesmysl, že jedny golfky jsou do 1,5 roku a další do 3 😎 Jsou prtavé golfky a prostornější golfky, já bych vybírala podle rozměrů 😉 Mám objednané chicco ct 0.4, mají být prostorné 🙂 měla jsem Piumu, ta byla prtavá 😎 ale oboje má být do 15kg 😲 a děti mají 15kg kolem 3,4 let-pak už se tak nepřibírá, takže v poho, když budou mít o kilčo víc, ono to taky vydrží, to se jen prodejci sichrují 😉

susik77
autor
28. led 2008

aha, tak to je ok...mam 1.mimco, tak sa este neorientujem 😎

digysa
28. led 2008

Ja som si nechala poradit od kamosky at a mi odporucila znacku "MACLAREN". Maclaren Volvo vazi iba 3.5kg a je super. Ja mam sice Maclaren Quest Sport (5.5kg) ale ja som spokojna....Peg Perego velky kocik som zbalila velmi skoro...lebo bol tazky...
Ak mate moznost ich zohnat, tak nemaju chybu...Musia ich mat na SK,lebo SK je na ich zozname statov:

http://www.maclarenbaby.com/europe/index.php?op...

dckami
28. led 2008

ahoj, já jsem používala od 8 měsíců parádní golfky Peg Perego plico completo. byla jsem s nimi velmi spokojená. Jsou lehké, skladné, prostě super. 🙂

wladka
29. led 2008

ja by som neriesila ci bude treba kocik do troch rokov.. 😉 .. my mame aj sportovy, PP centro a bugynku 5,5kg- Cosatto.. a nepouzivame ani jeden.. jednak, mala je dost ziva, nechce sediet,a neobsedi.. a ked ideme niekde na dlhsie, vezmem bugynku..ale nevyuzijeme ju.. bo moja je dost vytrvala.. a prejde aj dlhsie trasy 😉 .. niekedy je zabavnejsie pre dieta, ked sme v obchodnom dome, behat same, objavovat vsetky obchody.. v prirode takisto.. 😉 ..a samozrejme robievame pauzy.. vacsinou je to na dlhsie, ale mne to nevadi... 😉