Fajn golfové hole do 5000 Kč, poraďte

gosa22
25. črc 2014

maminky poraďte dobré golfáče, které se netřesou, jako když jedete po D1, jsou polohovací, mají košík a lehounké 😉
našla jsem jen staré diskuse, určitě jsou i nějaké novinky 🙂

01veverka
25. črc 2014

já jsem v podstatě rozhodnutá pro tyhle http://kocarky.heureka.cz/euro-cart-lira-4-carb...

katka_21
25. črc 2014

@gosa22 Doporučuji Chicco Echo, nebo Valco Snap 4 😉

eliska_z
26. črc 2014

Máme Valco a super 🙂

gosa22
autor
28. črc 2014

@01veverka ten vypadá suprově, podle popisu a fotek dost splňuje mou představu....jen bych si ho ráda "osahala", než koupím...neprodává se i pod značkou Espiro viz http://www.detskydum.cz/detail/espiro-kocarek-m... (zdá se mi, že je to tento...)

01veverka
28. črc 2014

@gosa22 myslím, že Espiro je jiná firma a podle videa není stejný 🙂 zítra přijde, tak jsem moc zvědavá, taky jsem si ho nemohla osahat, tak uvidíme, vrátit se dá vždycky 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=tQz4iDqEZgk
duck09
28. črc 2014

@01veverka My máme tu Euro cart Lira 4 a jsme spokojení. Samozřejmě říkám, že je to trochu kostitřas, ale prostě je to takový typ kočárku. Ale jinak spokojení. Mám v autě nonstop a když je potřeba, tak vytáhnu a tradá 🙂

01veverka
28. črc 2014

@duck09 mě se hrozně líbí a za tu cenu počítám s tím, že to nebude top kočár, máme pořádný sporťák a tenhle chci hlavně na cestování autobusem nebo vlakem 🙂

duck09
28. črc 2014

@01veverka Jasny. Uvidite. Jen je fakt, ze ma kratkou zadovou operku. Nase mala ma 83cm na 20,5mesicich a uz je ji to tak tak a hlavou brousi.

gosa22
autor
28. črc 2014

@01veverka máte pravdu, je to jiný, ale hodně podobný...chci do něj hlavně zkusit malého, máme teď půjčené golfky a malý v nich lítá, postupně zjišťujeme, že např. potřebujeme zvednutý podnožník, dobré polohování zad apod...v tom půjčeném se mu špatně sedí a přijde mi i nízký...jsem zvyklá na vyšší kočár...taky se mi ne všechny kočáry dobře "řídí"...snad ho najdu v nějakém obchodě, jinak je to opravdu skvělý tip, díky 😉

loafeer
28. črc 2014

Valco snap, máme a jsou ehounké, mají jen 6kg a výborné na ovládání...nebo pak brtiax Agile

duck09
28. črc 2014

Britax agile souhlas. Ten se mi zda super. Kamosky maji a spokojenost. Ale pry nema ani trochu zvedani nozicek. To ja ji u Liry zvednu, kdyz spi. S Lirou jsem spokojena, ale kdybych si mela vybirat znovu, tak jdu asi do toho Britaxe agile. Ale ne proto, ze bych nebyla s Lirou spokojena. Urcite by sel z domu ke tchanovcum velky kocar korba/sportak a mela bych doma jen 1 kocar. Po koupi Liry jsem navic zjistila v par vecech, ze mi nas velky kocar ve sportaku prestal vyhovovat. Ale zase sportak nedokazu uplne vyradit z pouzivani. Nahodou se me naskytl koupit jiny sportak bazarovy a proto jsem si koupila samostatne ten sportak jiny a nakonec mam doma kocary 3 🙂 Ale velky kocar korba/sportak pujde ted ke tchanovcum, ale budu mit doma porad 2 kocary. Ale asi by byl lepsi rovnou uz ten 1 v kombinaci sportak/golfac. Ale Lira do mesta uplne dostacujici. Pro tento ucel jsem kupovala a spokojenost.
Ale pani pise, ze uz ma Liru 4 na ceste, tak jsem ji ten Agile ani nepsala.

achjonetusim
28. črc 2014

Holky, znate nektera Be Cool Attic 2014? Ma polohovatelny zada, nozicky, spojeny madlo, vypada bytelne. Vaha je 8kg. Ovsem sirka sedaku je 31cm - neni to uzky?

gosa22
autor
1. srp 2014

@01veverka jak jste s kočárkem spokojena, taky zvažuji koupi 😉

01veverka
1. srp 2014

@gosa22 já maximálně, splňuje vše, co jsem od něj chtěla, je lehký, snadno se s ním jezdí a má super odpružení,zvládl i lehčí terén a Miška se skoro ani nepohnul, nejde do úplného lehu, ale to nám nevadí, košík je opravdu malinký a madlo mohlo být o pár cm výš, měřím 1,83 a trochu se musím hrbit, ale jinak jako golfky perfektní 🙂