Fialový kočárek pro kluka, je to blbý?

monca222
22. říj 2013

Holky mám dotaz, myslíte že je blbý mít pro chlapečka fialový kočárek? Konkrétně tento? Líbil se mi od začátku, ale pořád si říkám zda není spíše pro holčičku? ☹ Mrňous se nám nechce ukázat, takže je i možné, že to nakonec bude holčička, ale.. 😠 Díky 😉

itworks
22. říj 2013

Ahoj, kočárek se mi moc líbí, taky jsem fialový blázen a mám doma hodně fialové, tu tmavší fialovou mám na stěně za sedačkou 😝 řekla bych, že fialová není přímo holčičí barva, kdyby byl více zkombinovaný s černou, tak by se mi líbil i pro kluka. Až budu kupovat kočárek já, ale to až se nám konečně teprve povede, tak bych chtěla neutrální barvu, ale to z čistě praktických důvodů 😝

victress
22. říj 2013

@monca222 jestli se ti líbí, tak si ho klidně kup, fialová není vyloženě holčičí nebo klučičí barva, takže bych se toho nebála, dneska je normální úplně všechno, takže i kdybys vozila kluka v růžovém kočárku se zelenýma žabičkama, tak to může být všem fuk.... 🙂
já osobně bych ho ale nechtěla, protože se mi ta hluboká korba zdá dost malá 😝

paracka
22. říj 2013

@monca222 ahoj.ja mam enzo evo 2010 cerveny pro sveho syna 🙂 korbicka je z tech vetsich u espiro enzo evo ;) nevim jak u tohoto typu ;)

lumanima
23. říj 2013

@monca222 Ahoj, já vozila dceru v modrém, protože se mi líbil a syna v zeleném, protože se mi líbil :o) Takže jestli se Ti líbí fialová, nebo puntíkatá, neřešila bych to a koupila si ho.

ladie
23. říj 2013

A já asi budu vyjímka. Ta tmavší fialová mi i pro kluka přijde ok, ale ta doplňující světlá (spodní část korby, vnitřní stříška u sporťáku...) je vyloženě holčičí. Jako jo, pro mě za mě ať si maminy vozí kluky třeba v ostře růžové, když se jim to líbí, ale není to nic pro mě (trojkombinaci jsem měla v hnědé, další kočárek a golfky máme červené).

uztotakbude
23. říj 2013

Mně to připadá hodně holčičí.

sinorina
23. říj 2013

Ahoj, já mám fialovo bílý kočárek od Roanu a taky mám kluka. Myslím, že je to jen tvoje věc.
Když může mít chlap červenou košily nebo růžuvé triko, proč by miminko- chlapeček nemohlo mít fialový kočárek 🙂

janapavlik
23. říj 2013

Já mám taky fialový, boky světle, boudička tmavší, od JEDO. Líbil se mi, mám ráda veselé barvy. My netušíme, kdo na nás vykoukne, tak si myslím, že fialová je taková univerzální a navíc moje oblíběná barva 🙂

ebsian
23. říj 2013

Tento je holčičí. Zdá se mi, že má i růžové prvky, pokud fotka neklame, např. na hluboké korbě. Já sama nad ním kdysi uvažovala jako kočárek pro holčičku.

ebsian
23. říj 2013

@paracka U červené se nedivím, ta je universal víc, než tento kočárek. 😉

beruska1989
23. říj 2013

já mám taky vybraný fialový🙂 http://www.kocarky-kladno.cz/patron-falco-f4r-t...

loafeer
23. říj 2013

Osobně se mi ten kočárek líbí a klidně bych v něm kluka vozila

blahova_andrea
23. říj 2013

fialová není vyloženě holčičí, ale tento konkrétní kočárek mi přijde jako spíš pro holčičku. ono u té fialové pro kluka hodně záleží na odstínu a kombinaci.

jenny.kay
23. říj 2013

S tou kytkou je to dost holčičí, ale myslím, že klukovi to jakožto mrněti bude stejně fuk 🙂 Já jsem teda víc na neutrální kočárky, takže první jsem měla béžový, teď mám červený a golfky hnědo-béžové. Pokud se ti líbí, je to šumák a pořiď si ho. Jen se obrň proti některým "chytrým" řečem typu: "Jéé, to je krásná holčička." Mně za kluka považovali dceru v modré mikince, ačkoli má náušnice. Ale já to neřeším, tudíž modrou malá dál nosí, bo jí sluší a druhá ji bude nosit určitě taky.

renca_hanych
24. říj 2013

Je krasnej,sla bych do toho.koukni na fotoalbum jukl,ta ma taky kluky a kocar fialovej,proste kdyz se ti to libi proc ne?😉