Firkon Quatro set

mirka755
9. čer 2008

ahoj holky, už jste viděli tento kočárek? Vypadá opravdu dobře

http://www.batolatko.cz/?p=productsList&iCatego...

alca22
8. zář 2008

Kočárky firkon prodávají ve Vyškově v prodejně Mimi 😉

renatak
12. zář 2008

Alco - díky.

Nevíte někdo ještě jestli jsou tyto kočárky k dostání na polských tržnicích?

mirka755
autor
12. zář 2008

určitě, v Polském Těšíně 🙂

lenic
12. zář 2008

Ahoj holky, o tomto kočárku uvažujem, fakt se mě líbí, ale přece jen bych ho ráda viděla živě. Nevíte někdo, jestli ho mají v nějakém obchodě v Brně? Díky

dagina
13. zář 2008

Ahojky, Firkon je také náš favorit..., ale v mém okolí nikde nejsou, nebyl by problém si ho objednat přes net na Batolátku, ale chce to opravdu nejdřív vidět v reálu. jj, ty polské tržnice jsou dobrý nápad ..., není to zas tak daleko..., ale to Brno bych možná brala víc..., třeba někdo něco napíše 😉 , ještě máme chvíli čas 🙂 .

sonisek
13. zář 2008

Ahojky,
tak my si včera zarezervovali v Batolátku F7 a už tam na nás čeká, oranžovo-černej 🙂 Příští pátek pro něj frčíme 🙂 Tak se těšíme...Ale my pro něj jedem přímo do Batolátka, což je pro vás z ruky...

dagina
13. zář 2008

Ahojky Soni, tak pak podej info jak se s ním drandí 😵 , určitě ho budeš po bytě chvíli testovat 🙂 . Jj, Batolátko je opravdu z ruky, klidně by jsme pro něj tak daleko jeli jako pro tutovku, ale jak říkám..., nejdřív si ho musím omakat 😵 .

sonisek
13. zář 2008

to máš pravdu...my už tam na něj se byli dívat asi před měsícem, nebo kdy to bylo a fakt super, ale co člověk, to názor, že...mně se líbí, že má spousty věcí ve výbavě a je prostornej 🙂 Pro vás je blbý objednávat něco, co ani nevíš jak vypadá...ale snad ho někde objevíte 🙂 My ho pak povezem ke tchánovcům a tam na nějakou dobu zakotví 🙂 Ale je jasný, že ho vyfotíme, okouknem ze všech stran, tak pak hodím fotky, ale to až příští víkend 🙂

adka24
18. zář 2008

Ahojte. My sme boli okuknúť kočíky v Polskom Tešíne a aj keď sme nevedeli čo presne chceme, v obchodíkoch na tržnici sme si mohli vyberať z rôznych typov podvozkov, počtu a typu koliesok a farieb (podvozky nakombinujú podľa želania). Nakoniec sme si vybrali trojkolku Firkon hnedo-béžovú aj s autosedačkou (ň+klasická vanička a športová časť). Sme spokojní, dúfam, že bude spokojné aj naše malé, keď ho v ňom budeme voziť. Boli sme tam teraz v sobotu 13.9.08. Samotný kočík stál 5.500,- a s autosedačkou, ktorá sa dá dať priamo na povozok sme zaplatili dokopy 7.500,- CZK. (v cene je taška, sieťka proti hmyzu, pláštenka, malý darček a aj záruka). Ak je aj niekde lacnejšie neviem, ale tiež som si nechcela vyberať kočík podľa obrázku - tak sme si urobili výlet. A vyšiel nás lacnejšie ako u nás v SR..
A.

sonisek
21. zář 2008

Ahojky, tak my v pátek byli koupit tu F7 a je teda suprovej 🙂 Teď teda bude kotvit u tchánovců, než se malej narodí, ale tak jsme ho tady rozebírali a pořád někomu ukazovali, tak už to máme pěkně natrénovaný 🙂 Ještě jsme si teda dokupovali pláštěnku a síťku proti hmyzu, to k tomu normálně nebylo...Tak jsme spokojený a doufáme, že budem spokojený i při používání 🙂

nikule
21. zář 2008

Ahojky,

chtela jsem se poradit. Tento kocarek se me libi co do fnkcnosti. Budu sice jezdit po chodnikach ale zase chci, aby zvladl i prirodu. No a tak podminka byly nafukovaci kola. To ze houpe je neco, co chybi mnohym. Musim se na nej samozrejme podivat, ale co nevim je, jestli jit do 4kolky nebo 3kolky. Myslim, ze v terenu bude asi stabilnejsi 4kolka. Jen se me tady zdaji na obrazku ty predni kolecka dost male...

denisa31
28. zář 2008

Ahojky, taky uvažuju o Firkonu a mám podobné dilema. Nevím jestli jít do trojkolky nebo čtyřkolky (přenosná taška vs. klasická hluboká korba). Na stránkách batolatko.cz doporučují ty trojkolky spíš do města, stabilní jsou prý dostatečně.

apel
29. zář 2008

ahoj já mám quatro 2měsíc a předtím jsem měla trojkolku tvist.Trojkolka je těžká na ovládání když jsem chtěla malýho uspat na zahradě nebo jen tak vozit na místě tak se mi kolo chvílema doslova šprajcovalo nemluvě o tom když jsem zastavila a přední kolo bylo v doliku tak jsem s tím doslova zápasila .Quatro je lehčí a kolečka u toho novějšího jsou nafukovací.Ten starší typ měl kolečka malá a plastová.

jjohanka
30. zář 2008

ahoj holky, my jsme pořídili Firkon Ivone set. Je to klasická čtyřkolka, hluboká korba, sporťák a autosedačka. Byli jsme pro něj v Těšíně, prodávají je přímo v bývalé celnici. Celková cena 8500Kč včetně adaptéru na autosedačku. Zatím jsme s koupí spokojení, praxe ukáže. A co mě potěšilo - podvozek vejde v poho do kufru krátké Fabie, z čehož jsem měla obavy. Uvidíme, jak obstojí v terénu, chodníků u nás zrovna moc není 😅

lenic
2. říj 2008

Ahoj holky, tak už jsem zjistila, kde firkony prodávají poblíž Brna - v Újezdu u Brna, ulice Nádražní v objektu prodejny Elektro Spáčil je samostatná prodejna kočárků a dětského zboží, tak tam je mají. 🙂

denisa31
8. říj 2008

Holky, chtěla bych se zeptat na váš názor, jestli se vyplatí investovat do té autosedačky co jde nasadit na podvozek kočárku. Trojkolku Firkon pořídím za 6500, s autosedačkou za 9000, jinou autosedačku bych mohla koupit cca za 1500, tedy o tisícovku levněji, tak mám dilema jestli se vůbec vyplatí tuto vymožnost mít. Je to opravdu tak praktické třeba na nákup a tak? Mimi se narodí v zimě, takže ze začátku bych to stejně nepoužila, díky za rady

apel
8. říj 2008

ahojky no jestli autosedačku ze začátku používat nebudeš tak je to zbytečný.Já mám mrňouska na konci dubna a autosedačka nám začíná být malá,když půjdeš do marketu kde mají vozíky dáš ho s autosedačkou do vozíku jinak já jsem autosedačku dávala na podvozek jen když jsem chodila po městě abych ho nemusela tahat v ruce.I když se Ti mimi narodí v zimě,tak když si dáš do sedačky fusak a tak po městě jít můžete.

lenic
9. říj 2008

Ahoj, tak další obchody, kde firkon prodávají v brně jsou baby line na tomkově náměstí a dětský sen na Václavské. Na tom tomkovým náměstí jsem se na něj byla kouknout, mají tam ale jen trojkolku. Ale vypadá dobře.

mirka755
autor
9. říj 2008

denisa: já neměla autosedačku ke kočárku, já když jsem chodila na nákupy tak jsem měla vajíčko na vozíku nebo jsem prostě chodila po obchodech s kočárem. Nechtěla jsem malou vozit v autosedačce víc než bylo nutné. Prostě jenom pro převoz autem. Když jsem chodila k dr tak jedině s kočárem, nebo jsem parkovala hned u vchodu takže jsem podvozek k tomu nepotřebovala.

denisa31
10. říj 2008

apel: ty sis pořídila Quatro na druhý dítko, nebo tě ta trojkolka natolik odradila, že jsi šla radši po čase do čtyřkolky? Na tom batolátku vychvalujou všechny, cena je taky skoro stejná, takže pořád nevim, který vybrat. Trojkolka má o 100% lepší design, ale zase bych s ní neradal někde zápasila, i když budu jezdit převážně po městě. Jsem zatím jen teoretik, takže jsem vděčná za jakoukoli radu či upozornění
MIrka:ty máš trojkolku a spokojenost? Ohledně té autosedačky asi do ní nepůjdu, chtěla jsem jen znát názor někoho zkušenějšího, prodavačky v krámu nakecají cokoli, aby prodaly...

tamia
10. říj 2008

Je pekný....nedočítala osm sa, alebo osm možno prehliadla... koľko váži? Vyzerá byť ťažký. Pekný ale nekúpila by osm si ho

mirka755
autor
11. říj 2008

denisa: ne ne, nemám Firkon kočárek. Jen jsem reagovala na to, jestli je potřeba kupovat adaptér na autosedačku. Já jsem původně měla vybraný Firkon, nejdřív se mi líbila trojkolka a poté quatro čtyřkolka. Ale nakonec jsem si vybrala jiný kočár
mám známé co mají F7 a trojkolky Firkon: zatím jsou spokojené. Ale kamarádka si kupovala trojkolku a prý se jí malá nevešla do sporťáku, že je malinký. A to je malé teprve 1,5 roku

apel
11. říj 2008

ahoj já měla trojkolku na tohle dítko ale po 2 měsících jsem vyměnila pouze podvozek protože jak jsem psala tak jsem s tím pořád jen zápasila,pro příště kdybych vybírala kočárek tak rozhodně ne s předním dvojkolem,s quatrem jsem spokojená je pohodlný pro mrňouska i pro mě je líp ovladatelný

natysek
17. říj 2008

Ahoj Holky, také u mě na plné čáře vyhrál Firkon 😀 Budeme kupovat FIRKON-IVONE SET S AUTOSEDAČKOU buď to bleděmodro - šedý a nebo tyrkysově - černý 😉 Viděla jsem ho na vlastní oči a to jak tuto čtyřkolku tak i tříkolku (FIRKON F3) a byla jsem z něj úplně nadšená 🙂 Je krásně houpavý, má velká gumová kola, je stabilní, má obrovskou korbyčku, je i pro vysoké lidičky, barvičky nevybledávají atd. Navíc vyhrál v testech české obchodní inspekce jako nejbezpečnější prodávaný kočátek u nás a navíc je za rozumnou cenu 🙂 Prostě super 🙂 Všem doporučuju!!!! 🙂

lennis
18. říj 2008

Měla jsem trojkolku - jak píše Mirka, stejná zkušenost, v necelým roce se mi prcek v zimním oblečení do sporťáku nevešel. Natysku - černá barva byla po 3 měs šedá, zbavila jsem se ho radši hned. Své jsem již psala na začátku diskuse. Jak píšeš velká gumová kola, tak v létě se na nich udělaly boule - ten plast z boku zapracoval v autě - teple, po 3 měs jsme reklamovali celý podvozek, po půl roce jsem ho šťastně prodala. Byla jsem z něj šílená, nikdy víc.

denisa31
19. říj 2008

Mirko: mohla bych se zeptat jaký kočárek jsi nakonec vybrala místo toho Firkonu? Byla jsem rozhodnutá pro Firkon, ale začínám taky trochu váhat...

majabb2
19. říj 2008

ahojte mohol by prosim niekto povedat kedy byvaju trhy v targu? aj v stvrtok?

sayast
30. říj 2008

Ahoj holky,
chtela bych poprosit o radu. Jsme s manzelem temer 100% rozhodnuty koupit firkon quatro a chtela bych znat nazor vas,ktery ho mate. Jste spokojeny? Ma nejaky chyby? Koupili byste ho znovu?
Diskuzi jsem procetla celou,ale zatim z ni moc moudra nejsem 😅
Moc dekuji

apel
31. říj 2008

čauky kdybych se rozhodovala tak bych si quatro koupila znovu je krásně prostorný,houpací, dobře se mi ovládá.Malej má půl roku a v pohodě jsme v hlubokým a to není žadnej prcek.Bydlíme na vesnici takže žádnej hladkej terén a myslím že to kočár zvládá dobře.Já sama za sebe říkám ano

sayast
1. lis 2008

apel,moc dekuji za odpoved. Vicemene uz jsme pro nej rozhodnuty,ale potrebovala jsem jeste ujistit 🙂. Pani v obchode firkony taky moc chvalila.