Firkon Quatro set

mirka755
9. čer 2008

ahoj holky, už jste viděli tento kočárek? Vypadá opravdu dobře

http://www.batolatko.cz/?p=productsList&iCatego...

miky
19. led 2010

taky se přidávám k maminkám, které o tomto kočárku uvažují, teď jsem zvědavá s jakými vychytávkami přijdou na rok 2010 😉

macek
26. led 2010

Prosim vas holky vite nektera jestli se Firkon Verano vleze do panelakoveho vytahu?Dekuju moc Mac

myky
27. led 2010

Ahoj,tak my máme taky Firkona Quatro a naprostá spokojenost. Stabilní, lehký, dobře ovladatelný. Já mu říkám tank 😀, protože ten sjede snad každý terén a dítě je úplně v pohodě. Teď už jezdíme ve sporťáku a supr. Máme 10kg a kšíry, tak akorát. Na jaře, až nebude nakufrovanej do bundy, tak budou volný. Jediný co je, že opravdu potřebuje místo v kufru u auta. Ale to asi každý kočár. Vřele doporučuji. Jo a ještě dodám, že jsme neměli jedinou reklamaci, ani nic porouchanýho. Sjíždím s ním několikrát denně tak 5 schodů bez nájezdu. Jakoby je seskáču schod po schodu a to dolu i nahoru. A nic 😵 . Kolečka v pohodě, konstrukce taky. Fakt to je náš tank 😀 .

myky
27. led 2010

Macek změř výtah a uvidíš. Každý výtah je jiný. Na www.batolatko.cz máš rozměry Firkona a tak poznáš, zda se ti tam vleze. 😉

tygrous
27. led 2010

macek: a jaky mate vytah? Rozmery jsou jedna vec a realita druha. Podle rozmeru se do toho naseho vejdu 😀
My mame stary (novy dle EU budou delat letos), kde jsou navic vnitrni rozeviraci dvere. S veranem se tam vejdu tak, ze sklopim rukojet nad kocarek, zajedu dovnitr pozpatku, uvnitr tocim kocarem na jednu stranu, zavru pulku dveri, zatocim kocarem na druhou stranu a zavru druhou pulku dveri. Pri tom casto dvermi narazim do kolecek...uz jsem si je i odrela 😠 Nastesti mame podvozek s temi jednemi kolecky bliz u sebe. S klasickym podvozkem bych kocar tahala po schodech 😅

denisa31
1. únor 2010

Ahoj kapr, já tě nechtěla odradit 😒 , taky jsem dlouho vybírala a nakonec zvolila Quatro, tenhle kočárek má všechno co od kočáru očekávám, jen prostě v polský kvalitě, ale já musím zaklepat, ale doteď jsme jezdili bez problémů. Dokonalej kočár podle mě neexistuje! A k těm kšírům, koupila jsem si teď ten Firkon fusak, co je origoš na tyhle kočáry a sedí perfektně. Takže v tomhle ohledu musím vzít problémy s kšíry zpět, měla jsem holt blbej fusak. 😝 Ale užší je , to je zase fakt. Co se týče panelákovýho výtahu, tak v tom klasickým starým, co má jedny dveře, tak je to sice natěsno, ale vejdu se.

anitrams
9. únor 2010

myky, prosim o radu. Taky máme tento kocarek a souhlasim, je uplne super. Jenze. Dnes jsem vytahla sportovni korbu a vyzkousela ji nandat. Nasadila boudu a vsimla ,ze tam ta zadni cast s tou kapsou jen tak planda a nejsou kam pricvaknout ty strany jako na hluboke vane. Jak to mas ty vyresene? Díky

sayast
9. únor 2010

ani,nemam to nijak vyresene. mam to tak. ale neprijde mi ze by tam nejak foukalo. teda v porovnani s golfkama to mam jako nebe a dudy 😅 😀

anitrams
9. únor 2010

diky. Objevila jsem takové malé gumícky co sly zahaknout. No, celkem to i vypada. Tak zitra prvni zkouska. Jsem zvedava, co malej.

sayast
9. únor 2010

jo,vidis,na gumickach to vlastne mam 😀. uplne jsem zapomnela 😅 🤐

sayast
9. únor 2010

ani,prosim te. nevrze ti? 😅. me strasne, snazila jsem se ho promazat,ale nevim jak se dostat k tem perum 😒

anitrams
10. únor 2010

sayast, nene, nevrze.Dle manzela to bude nejspis tou soli. My bydlime na vesnici, kde se kvuli podzemnim vodam nesoli, takze no problem. Zkus to vystrikat vodou (treba na rucni mycce) a prostrikat (ve spreji, manzel si urco poradi)

manamaja
22. únor 2010

prosím vás da sa kupit firkon nikde kolo Plzne?

tygrous
22. únor 2010

manamaja: Taky jsem se po tom pidila nekdy pred pulrokem a nepodarilo se mi to zjistit, takze nakonec jsme si udelali vylet primo do Batolatka u Kladna, kocarky jsme si prohlidli a vyzkouseli a pak jsem ho objednala pres net😉

pohodarka
23. únor 2010

Dobrý den, taky uvažuju o koupi kočárku Firkon - asi F7, některé z Vás ale psaly, že není moc skladný. Potřebavali bysme dostat kočárek do kufru krátké Fábie. Nemáte s tím někdo zkušenost? Jestli třeba, když se oddělají kola, tak se tam vejde? Díky předem za názor a radu 🙂

kapr
24. únor 2010

jéjé, to je ale hezkých zpráviček 🙂
No já jsem se dostala do stavu, kdy jsem na vážkách.
Buď Firkon, nebo X lander. Ostatní jsem již odselektovala a mám dva favority. Ještě jsem uvažovala o Q12, ale ten je na 3. místě.
jen holky co materiál? Nezatrhává se? nepromokne?

barunka9
22. bře 2010

Ahoj.
Muzete mi nekdo vysvetlit, jaky je rozdil mezi Firkon Quatro a Firkon Verano? 😉

mucka01
20. dub 2010

ahojte nemate nekdo zkušenost s autosedačku Firkon cargo?my máme set firkon quatro..a chtela jsem se zeptat jestli je vajíčko polohovatelne.? Ptam se proto,že jsem ji ješte nemela v ruce..nemame jeste doma kočarek a veci kolem kočarku tak se jenom tak informuji díky..

ee.liska
13. říj 2010

ahoj 🙂 Tak my jezdíme s kočárkem Firkon quatro, koupili jsme ho jako set. Jsem z něj nadšená, přesně takový kočár jsem hledala. Bydlíme na vesnici a je super na horší cesty, do města jezdím autem, tak oceňuji skladnost, lehce se rozloží i složí a vejde se mi i do malého kufru. Houpání na kočáru je taky super, uvidíme co pak ten sporťák. Z autosedačky-vajíčka malý taky asi brzo nevyroste, zdá se mo dost prostorné. Takyže za mě 1* 😉

raaad
15. lis 2010

ahoj...náhodou jsem narazila na vaši tému:
Tak přidám nějakou tu zkušenost. Máme Firkon Verano...v nááádherné starorůžové barvičce(limitovaná serie). Jezdíme už víc jak 8 měsíců...a naprostá spokojensot. Kočár budí pozitivní reakce okolí. Pro nás je absolutně krásně ovladatelný, vyškově stavitelná rukojeť (kdy manža má 192cm-a super). Korbička je krásně dlouhá (a naše Elli taky-taže paráda), má polohování zádíček- tudíž budeme v zimě vozit ještě v hlubokém- kde jí bude krásně teplíčko a nebude na ni odněkud fučet....máme vnitřní potah do korbičky: letní a zimní. Letní plátěný(žirafky) a zimní krásný "beránek". Přední otočná kolečka- super.Jezdíme jenom na volno. Aretovala si ho párkrát tchýně ze začátku, než si zvykla....Košík prostorný- dám tam celkem velký nákup (jenom malé mínusko jsou tam ty plastové druky,které se občas lehčejc rozepnou...ale přišila jsem si na pár místech trošku sucháče-a pohoda), taška na rukojeť-taky perfektní, drží tvar a vleze se tam celá mimi výbava na cesty 😉 . Sporťák jsem teda vyzkoušela zatím párkrát: a přijde mi pohodlnější vozit malou v hlubokém. Ale je to i tím fusakem. V létě to bude jiné. Ale je dobré, že se může sedačka otočit oběma směry: lehce se nacvakne. Boudička je total nešislá a to jsme v létě denně jezdili, nebo byla malá na zahradě. Krásně se potah omyje: zašpinila jsem si slídu od košíku v obchodě- a bezproblému se lehce vyčistilo.
My jsme teda nebrali 3-kombinaci, protože jsem autosedačku nepotřebovala. Měla jsem NANIU s podvozkem...a to byla supeeer věc! To můžu taky doporučit. Na nákupy, k Doky, nebo jen tak na návštěvu- prostě bomba. Lehoučké, skladné kolečka. Teď už je do ní Elli velká- tak šla do světa a koupili jsme autosedačku větší (Maxi-cosi-Tobi...po dlouhatánském výběru)..... A teď k Veranu hodlám pořídit nějaké golfky se spojenou rukojetí...Tak brouzdám na netu- a vybírám a vybírám. Verano je na lehoučké ježdění na procházky ...a golfky hlavně pro jízdu autem. I když jde Veráno taky lehce složit: konstrukce zvlášť, tak přece jenom zabere dost místa..a i když máme kombi auto, tak na nákup už by tam moc místa nebylo...a taky v hypermarketu jezdit s tak velkým kočárkem není nic moc. ...A do kovového košíku malou dávat ještě nechci.....
Tak jsem se nějak rozepsala 😉 ....ale třeba to někomu pomůže ve výběru. Jinak kupovala jsem přes Batolátko...kočár jsem viděla poprvé až doma-jako překvápko...protože to byla novinka. S batolátkem perfektní domluva.
reklamaci jsme neměli žádnou-tak nemůžu posoudit.
Jinak golfky zatí tápu: Cybex callipso nebo Baby Jogger Mini..... Ale už bych se měla konečně rozhodnout-bo už je to třeba 😀 😀

ee.liska
10. bře 2011

Ahoj 🙂
tak po půl roce ježdění jsem stále nadšená 😀 Jak píšeš
@raaad , okolí se kočár velice líbí a dvě známe už si ho pořídily také. Syn už párkrát na procházcevyužil polohovací záda v hluboké korbě a krásně vidí ven. taška s přebalovací podložkou je hojně využívána.
venku jsem denně i několikrát, podzim byl slunečný a barva se nešisuje. S praním také souhlasím, kočár často skládám do auta a po dvou praních je pořád jako nový. a koukám, žes vybrala i stejnou autosedačku 😀

slunatkoi
2. čer 2011

Ahoj vsem,
vcera jsme si privezli kocarek quatro z batolatka, v te euforii na prodejne jsem si nevsimla, ze spodek hluboke korbicky ma jen takovou drevotrisku ,nevite jestli to maji vsechny koctyto kocarky ? neni to pro mimco moc tvrde ? a take se mi zda docela nestabilni polohovani v hluboke korbicce , jen takova plastova mrizka, mate to take tak ?

slunatkoi
2. čer 2011

jeste jsem se chtela zeotat, jde nejak sundat i vnejsi potah korbicky aby sel vyprat nebo musim houbickou primo na kocarku ?

ktr
2. čer 2011

@slunatkoi my měli Verano a je to stejné jako u Vás 😉 a to polohování v korbičče je celkem na nic,dítě ti klouže dolů 😒 potah sdělat nejde,musíš houbičkou 🙂

denisa31
14. čer 2011

máte někdo zkušenost se skejtem na tenhle kočár?

kleik
2. lis 2012

Holky, jaký je rozdíl mezi Verano a Quatro?

ee.liska
14. lis 2012

@kleik mrkni na www.batolatko, tam je o firkonech vše, máš tam i moc fotek atd