Firkon Quatro set

mirka755
9. čer 2008

ahoj holky, už jste viděli tento kočárek? Vypadá opravdu dobře

http://www.batolatko.cz/?p=productsList&iCatego...

llucinka
18. čer 2008

mirko: A co inglesina magnum? 😉

lennis
18. čer 2008

no, na inglesinu jsem taky koukala, původně jsem ji chtěla koupit 😉

llucinka
18. čer 2008

lennis: já ji mám a do jiného bych už nešla. A rozhodně ne do Firkonu 😒

lennis
18. čer 2008

já jsem na ní koukala tenkrát, když jsme vybírali, to je taky jeden z mála houpacích
mně se teď líbí ty Implasty - implast bolder ta 4kolka, loňská kolekce v oranžový - ten je teda úžasnej 😀 , jeden tady jezdí a slintám na něj, já vždycky chtěla celooranžový kočárek 😉

mirka755
autor
18. čer 2008

Inglesina vypadá dobře, ale nějak mě prostě neoslovila. Asi to bude znít blbě, ale na pohled se mi nelíbí. Firkony nejsou žádní krasavci, ale tak nějak mě prostě dostal ;)

llucinka
18. čer 2008

mirko: No, já jsem spíše vybírala kočárek podle toho, aby byl pohodlný pro malého a ne aby se mi líbil 😅 Ale to je na každém, jak se rozhodne. 😉

mirka755
autor
19. čer 2008

mě se musí i líbit, protože když se mi kočárek nelíbí tak ho prostě nekoupím ;). A co se týče pohodlí-tak to je samozřejmost. I když v dnešní době mi spíš přijde, že dělají kočárky čím dál tím menší 😲 😖

ilci
5. črc 2008

ahoj, chci se zeptat, jestli někdo další máte zkušenosti s Firkonem čtyřkolkou 😉

toni78
5. srp 2008

ahoj.mám kočárek Firkon Twist set s autosedačkou-trojkolku,ano je Polský výrobek ale u nás vyhrál v Mladé frontě dnes na 1.místě mezi kočárky v CR mezi maminkami.je sice polský výrobek ale povedl jse jim! 😉 Takže mamky,já Firkon doporučuji 😉 Známá ho má taky a nemůže si ho vynachválit 😉

mirka755
autor
5. srp 2008

toni78: to se tak krásně čte, když je někdo s Firkonem spokojený. Také mám kamarádky, nemůžou si ho vynachválit

alca22
5. srp 2008

Já mám taky firkon, tak se chci zeptat za jak dlouho vyblednou barvy kočárku. Mám sytě zelený, tak by mě zajímalo jak barva dlouho vydrží.

tevina
6. srp 2008

Ahoj holky,tak mi máme firkon trojkolku,jezdíme s ním asi 14 dní a jsem maximálně spokojená 🙂 Zatím neni co vytknout.Takže doporučuju 🙂 Máme šedo-zelený tak jsem zvědavá jak vydrží barvičky.

mirka755
autor
6. srp 2008

kamarádka jezdí s Firkonem už od února a zatím jí nic nevybledlo 🙂, má zeleno-béžovou trojkolku. Druhá má klasický čtyřkolák, khaki-žlutá a také jí nebledne.

tevina
6. srp 2008

Já si taky myslim že s tim nebude problém,možná že na černé barvě by to bylo trochu vidět že je vyšisovaná ale jinak ne.

toni78
6. srp 2008

Ahoj-já mám kočárek v albíčku zelénkavě-šedý,moje kamarádka má sytě modrý,jezdí s ním celé léto,tudiž je stále na sluníčku-kočárek je stále jako nový 😉

toni78
6. srp 2008

tevina-máš trojkolku? Máme úplně stejný kočárek 😉

tevina
6. srp 2008

No jo,Toni máme ten samý a je fakt super 🙂 Akorát my nemáme autosedačku,máme jí ještě po Tomíkovi tak jsme s kočárkem nekupovali.

toni78
7. srp 2008

aha-to my máme celý set a nelituji že ho máme,snad ani nebuden když s ním začnem jezdit 😉

andelka
7. srp 2008

Holky, můžu se zeptat: Je ve Firkonu vložná taška? Potřebuju (teda až nějaké bude) mimi přenést z kočárku do bytu. A má přehazovací rukojeť?Jsem ráda, že jsou pozitivní ohlasy, mně se moc líbí.

mirka755
autor
8. srp 2008

andelka: pokud si vybereš klasickou čtyřkolku tak tam vložná taška je a má přehaz. rukojeť. Trojkolka a quatro čtyřkolka to nemá, má hlub. korbu a otočnou pouze nástavbu (jak hlubokou tak sportovní, rukojeť nikoliv)

andelka
8. srp 2008

Díky, tak to vypadá na klasickou čtyřkolku. Teda pokud ji v té době budou ještě vyrábět. 😀

vrubel
9. srp 2008

dobry den všem maminkám.jsem asi první tatínek který zde píše tedy spíš se ptám.Do této doby jsme měli kočárek takko klasiku čtyřkolku 😒 .Bez natáčecích kol.Dvojkombinace(zacvaknutí autosedačky do uchytu v korbičce).
Dnes jsme byly s mamčou u soudruhu v PLR.Tam nám nabídli FIRKON QUATRO(kola natáčecí).Gražyna v polsku nam řekla ale nepředvedla že FirkonQUATRO Je trojkombinace rám a na to nacvaknutí korbička -sporták -autosedačka.
A teď se prosím zeptám.mate někdo prosím byť i špatnou zkušenost s kočárkem.budu rád za každou zkušenost.předem díky pyšny tatka

dita22
9. srp 2008

vrubel,moje sousedka nemá Firkon ale Toledo čtyřkolku s kolečky předníma otáčecí,jsou taky menší než přední a docela na ně nadává že při jízdě ji jde celý kočárek doprava když už otáčecí kola tak trojkolku. Nebo čtyřkolku bez otáčecích kol 😅

rrradkah
29. srp 2008

Ahoj holky, když už tu takhle debatíte o Firkonech, nemáte některá zkušenost s tříkolkou On road?
Mirko, řešila jsem při druhým těhu stejný problém... design i funkčnost a velkou korbu na fusak a jednoznačně to u nás vyhrál polský kočárek MIKRUS ALU SPRINT, např. www.darababy.cz Kočárek je to bezvadnej, podle nás krásnej a je vyráběnej v licenci Mutsy. Na starší dceru jsem měla kočárek drahej, za 25tisíc a upřímně mě nijak zvlášt nenadchl, byl to Hauck Asahi, takže nesouhlasím, že drahej kočár rovná se kvalitní kočár.
Přeju štatstnou ruku při výběru.
Radka

mirka755
autor
30. srp 2008

Raduš o Mikrusu jsem také přemýšlela, mají i krásné barvičky. Dneska jsem zrovna viděla Mutsy čtyřkolák a a jelikož je Mikrus o něco levnější, tak už ho má zpátky v oblíbených. A mám stejný názor jako ty, že drahé kočárky neznamenají že také vydrží. Už jsem slyšela negativa i na Casualplay.
Dneska jsem se viděla se známou co má trojkolku Firkon a pak jsem viděla i paní která jí měla v bar. kombinaci khaki-černá - no nádhera. Korba je opravdu velikánská a hodně pruží. Kola obrovská takže super do lesa a špatné tereny

sonisek
30. srp 2008

Ahojky, tak my už máme vyhlídnutý Firkon F7 a zdá se nám dobrý, tak snad bude sloužit. Takže na podzim ho frčíme koupit 🙂

maruna75
30. srp 2008

ahojky...já mám Firkon trojkolku modro-černý....jezdíme s ním 14 dní a jsem s ním maximálně spokojená,mohu doporučit 🙂 ...jen rukojet by mohla být jiná 😉 ,ale už jsem si zvykla 🙂
kamarádka má Firkon čtyřkolku oranžovo-černý....malá se jí narodila vloni v srpnu....a kočárek stále jako nový,vůbec není vybledlý 🙂 ....doporučuje 🙂 🙂

sonisek
30. srp 2008

maru, tak to jsi mě potěšila 🙂 My chcem taky ten oranžovo-černý 🙂

mirka755
autor
31. srp 2008

tak jsem dneska potkala kamarádku co má trojkolku Firkon a měla jsem možnost si jí pořádně prohlídnout. No vypadá fakt super, velká nebo spíš obrovská kola. Korba snad největší co jsem kdy viděla. Malé je půl roku, ale ještě tam má hafo místa. A jak pruží, no super

renatak
8. zář 2008

Ahoj,
poradíte mi prosím nějakou kamennou prodejnu, kde kočírky Firkon prodávají? Jsem z Olomouce a nejbližší jsem našla ve Dvoře Králové, což by se dalo, ale kdyby někdo náhodou věděl o něčem bližším dejte vědět. dík