Firkon Quatro set

mirka755
9. čer 2008

ahoj holky, už jste viděli tento kočárek? Vypadá opravdu dobře

http://www.batolatko.cz/?p=productsList&iCatego...

mirka755
autor
30. lis 2008

denisa31: ahojky, no nejspíš se asi vrátím zpět k Firkonu. Potom se mi zalíbil X Alu sprint ale ještě není nikde na webovkách a hlavně bych ho musela objednávat až z Moravy ☹ a kvůli reklamaci jsem to zamítla. Nemusí se mi s ním nic stát, ale jistota je jistota. Dalším favoritem je Dorjan danny sport, jenomže má malou korbičku a to mě docela štve, přeci jenom Firkon jí má obrovskou. Dneska jsem potkala známou co má trojkolku a v korbě vozí pořád malou, které bylo 8 měsíců a s fusakem se tam vejde perfektně. Sice mám čas minimálně do května, ale furt zvažuju pro a proti - hlavně aby se dal kočárek koupit co nejblíž a hlavně aby byl velký

denisa31
2. pro 2008

taky jsem se nakonec rozhodla pro ten Firkon, byli jsme ho v Kladně v Batolátku omrknout a už mám jasno, že ho chci, tak snad nebudu litovat.

apel
15. led 2009

Ahoj holky máte už někdo vyzkoušený sporťák?Já ho zkoušela a připadá mi malý a nánožník taky nic moc,zdá se mi to nebo to tak je

beruthiel
17. led 2009

My měli, resp. máme X-lander XA, jenže synovi (6,5 měsíce) je korbička už malá (zvlášť s fusakem) a ve sporťáku, když má spuštěnou sedačku tak dolu jak jen to jde, protože ještě nesedí, na něj z boku fouká. Nemožnost otočit sedačku proti směru jízdy mi taky dost vadí. Takže na těch pár měsíců jsme pořídili firkon quatro. Je obrovský, Jsem dost zvědavá jestli jsme neudělali hloupost :-/

zilkojc
2. únor 2009

Ahojky,
tak jsem si tu pročítala celou konverzaci o Firkonu Quatro. Kočárek se mi líbí, i když jsem ho zatím viděla jen na webu. Jsou tu dobré i špatné reference, takže jste mi moc s výběrem nepomohli. 🙂
Jestli přibila nějaká maminka, která ho určitě může doporučit, tak sem s tím... 😉

blka
4. únor 2009

Ahojky, mě se také líbí Firkon Quatro. Prve jsem myslela, že není houpací, že houpací je jen ten Ivone, ale když je houpací i tento, tak mám mezi těma 2 jasno. Ale mám ještě favorita Implast bolder 4, tak uvidím, jak se rozhodnu, až je uvidím naživo.

wwcko
24. bře 2009

Caute baby. Tak ja tiez rozmyslam medzi Firkom verano a Implast bolder 4. Baby co ste tu pislai ze ste si ho kulili, ale nemate ho este odskusany, ako je to teraz?

sayast
17. dub 2009

tak jsem porad procitala tuto diskuzi kdyz jsem se rozhodovala a chci vam napsat nasi zkusenost pro dalsi kdo se o nem rozhoduje 🙂
U nas vyhral firkon quatro a nemuzu si ho vynachvalit! Je houpaci, prostorny, zvlada perfektne obrubniky, chodniky, ale i teren v prirode. Skvele se nam s nim jezdi (i kdyz ze zacatku mi trvalo nez jsem si zvykla).
Jen co jsem si neohlidala je to, ze se nam nevejde do vytahu 😅 (Ivone se vejde). Ale jinou chybu jsem na nem nenasla. priste bych ho koupila zas 😵

julie2905
18. dub 2009

ahojky, taky máme firkon quatro set, zatím maximální spokojenost, využila jsem i autosedačku s adaptérem nacvaknutou na podvozek, když se jelo někam po nákupech nemusela jsem tahat i celou hlubokou korbu, hlavně kvůli místu
hluboká korba je opravdu dost veliká, v zimě se nám tam krásně vešla malá i s fusakem a ještě měla u nožiček místo, vozila jsem tam pláštěnku a další drobnosti
parádně se ovládá, hlavně to zatáčení se mi líbí, moje sestra měla čtyřkolovej kočárek a měla na rukách mozoly od neustálého nazdvihování kočárku
barvy se mi vůbec nevyšisovaly mám teda světle zelený s béžovou, možná ty tmavší odstíny vyblednou, teď na jaře jsme nasadili sportovní korbičku, boudička zůstává stejná jako u korbičky, tak jsem chodila a obkukovala ho ze všech stran, ale opravdu barvy zůstaly stejné
je stabilní, krásně houpe, je dost hluboký - na mimi vůbec nefouká a pěkně přístupný košík pod kočárkem
a teď negativa -
rukojeť se mi zdála ufonská, ale zvykla jsem si
kloub, kde se nastavuje výška rukojeti trošku začal reznout, ty kovové části nejsou nijak kryté, prostě se tam dostala voda
vyměnila jsem si i tašku na rukojeť, při větším dešti, jsem v ní měla docela mokro
a podvozek je trošku širší, ale když mi někdo někde překážel, tak jsem mu přejela nohy a hned jsem měla místo udělané 😀, ne to byl vtip ale je fakt trošku širší, takže pozor
váha s hlubokou je asi těch 16,5 kg, ale vůbec mi to nepřišlo díky těm otočným předním kolečkám
se sportovní 12 kg, což mi příjde taky docela dobrý
jinak sporťák zatím nevím, teprve začínáme jezdit
takže můj závěr - na to, že je to Polsko a za ty peníze, bych si ho koupila znovu a jsem odhodlaná v něm odvozit i případného druhého potomka

natali1401
18. dub 2009

ahojte!
tak ja som pevne rozhodnuta pre firkon verano len problem je ten, ze by som si ho rada vyskusala a kedze som z bratislavy nemam kde.. neviete kde by som si ho mohla vyskusat?

mirka755
autor
18. dub 2009

natali: http://www.mimibazar.sk/nove_fotografie.php tady máš Firkony ze slovenského mimibazaru - zkus se s některými obchodníky domluvit, jestli je neprodávají někde v blízkosti Bratislavy

mirka755
autor
18. dub 2009

oprava: http://www.mimibazar.sk musím to dát takhle a pak si zadej Firkon do vyhledávače 🙂

didi21
7. kvě 2009

Ahojky, taky se mi moc líbí kočárky Firkon, nejvíce Firkon F7. Chtěla bych se zeptat, jestli dostatečně houpe? Jsem pro něj téměř rozhodnutá, jen si ho nemám kde vyzkoušet a chci si ho objednat z netu. Líbí se mi vzhledově, má velkou korbičku, jen bych si ještě přála, aby se v něm dalo miminko hezky pohoupat. Jestli máte nějaké zkušenosti, prosím napište. Díky

tygrous
9. črc 2009

Ahoj, nevíte, jestli mají Firkony někde v Plzni? Chtěla bych ho okouknout a ošahat😉 Dík.

agla
9. črc 2009

Ahoj holky, máme Firkon a už bych do něj v životě nešla - je těžký, těžko ovladatelný. Má sice velkou korbu, ale ta mi nakonec byla k ničemu, protože malá se začala v pěti měsících stavět na čtyři a lézt z kočáru ven, tak musely nastoupit už kšíry. Nehoupe téměř vůbec, zabere dost místa i složený. Kdybych se dnes měla rozhodovat, tak pořídím uplně jiný a holt bych asi připlatila.

sonisek
9. črc 2009

Didi, my máme F7čku a jsem s ním spokojená. Krásně houpe, je prostorný, jediná nevýhoda, že je fakt moc velký na nějaký cestování... ale jinak super...a je lehký. Kamarádka má DorJan a ten je těžký, a že by houpal, to bych netvrdila...

sayast
9. črc 2009

ja mam firkon quatro a jsem opravdu spokojena. houpe,korba velka (coz ocenuju,mala ma v necelych 4 mesicich 8 kg),skvele zvlada jakykoliv teren. jen je pravda ze i slozeny je velky 😒 . ale jinak mu nemam co vytknout 😵

lennis
9. črc 2009

Je sice pravda, že mají mega korbu, ale sporťáková sedačky byla na našeho prcka dost malá, šel z domu i z jiných důvodů. Firkon u mně nikdy více. Vybledlý barvy po 3 měs, měnili nám celý podvozek po 3 měs, naštěstí bez keců a na místě, ovladatelný jednou rukou absolutně nebyl, měla jsem 3kolku, byla jsem z něj nešťastná a litovala jsem peníze za něj - brzy taky rezatěl. Teď máme Jané a jsem max spokojená - váha super, nemusím odendávat sportovní sedačku při cestách, polohování zad to má plynulé a nemusím sahat za prcka, když mi náhodou usne v sedě, nebudím ho tím a o ovladatelnosti ani nemluvím, to se vůbec nedá srovnávat, taky jsem tomu nevěřila jaký je v tom rozdíl a pak i manža (skrbla) pochopil ten rozdíl a už nechává výběr kočáru na mně. 😉

agla
10. črc 2009

Lennis, naprosto s tebou souhlasím. My teď máme peg perego a nedá se to vůbec srovnat. Firkon mě nejdříve nadchl, ale zkušenost hrozná. Škoda, že jsem si ho předtím nemohla aspoň na týden někde ozkoušet a porovnat s jinými.

bubosek
11. črc 2009

Ahoj my máme Firkona tříkolku a jsem spokojená, je houpací, parádně se ovládá, otočím se s ním na fleku a to i na zahradě, kde není zrovna anglický trávníček, trandíme s ním už 4 měsíce a barva rozhodně nebledne, jsme venku pořád 😎 . Velká korba je super, nevýhoda, že sportovní je fakt malinká, ale přes zimu stejně budu dávat hlubokou, tím, že je velká tak si myslím, že se mi tam malý vleze i s fusakem a ještě na něj nebude táhnout. Ještě mu musím vytknout štěžké odbrždování, nohou mi to prostě nejde, musím ručně a dělá to dost rachot, zabrždění i odbrždění, taky brzdné zuby se mi lámou, nicméně to je moje chyba, páč s tím kolikrát lomcuju když je zabržděný. Ještě mi vadí, že na sporťáku nejde vzadu připnout stříška a jen tak tam plandá a nánožník se nepřipíná na stíšku, ale na samotnou korbičku, nechápu, proč tam nedali stejné patenty jako u hluboké, nicméně, to jsou malé věci a jsem spokojená 😉 😉

lennis
14. črc 2009

Agla 😉 , kdo neokusí, neví.
Já z něj byla taky nadšená první měsíce, ale pak, když se to postupně navalovalo, co se na tom po...., tak jsem z toho byla nešťastná a litovala jsem peněz, ale ještě jsem ho prodala za slušnou cenu,jelikož sporťák nebyl vůbec použitý, na letošní zimu by se mi tam rozhodně prcek nevešel a možná už ani na tu minulou a golfáčem bych to tedy rozhodně řešit nechtěla.
Mně na tom mrzelo více věcí, ale to už je pasé....píšu zde jen svoji zkušenost, možná jsem měla nějaký špatný kus nebo nevím, ale do jiný značky než Jané už nikdy nejdu, za celý rok se mi kočár ani nehnul a to v něm prcek dělá psí kusy, materiál na povrchu se super udržuje - jídlo, pití, čokolády, sušenky, vše často rozmatlané, ale neřeším to, je to hned dole a za chvíli suchý, prostě jsem s touto značkou moc spokojená a za ty peníze rozhodně stojí.
Bubosku - mně se pak rozbila aretace, v přírodě se zasekávala, táhnul k jedný straně, přední kolo skákalo, když jsem se na to dívala zepředu, ten nánožník na sporťáku mně taky rozčiloval a jak píšeš o tý boudě, tak to se mi taky nelíbilo, nakonec jsem z něho byla fakt zklamaná, nepíšu to sem, abych někoho naštvala nebo něco podobnýho, jen mi z toho bylo do breku tenkrát.....ale pokud někomu slouží, tak přeju, ať slouží ještě dlouho a bez potíží, já jsem taky spokojená se slalomem a to je hlavní, funkční a bezpečný kočár!!! 😀
Tak holky, dobře vyberte!!!
Aglo - jaký máš typ PP? Máš trojkoláčka 😉 ???

krista
30. črc 2009

bubu.le • 1d • Dnes v 19:22
Jak jste s tímto kočárkem spokojeni ? Je možnot dát sportovní korbičku i tak abych na dítě viděla ? děkuji.

jitka.sen
30. črc 2009

Mám Firkon Quatro a jsem maximálně spokojená 😀 Kdybych měla peníze na vyhazování, tak bych si určitě vybrala dražší a asi i lepší kočárek, ale když porovnám kvalitu a cenu, myslím si, že Firkon je nejlepší. Je to samozřejmě jen můj osobní názor a nikomu ho nechci vnucovat..... Kočár v pohodě otočím na místě jednou rukou, zvládá jakýkoli terén, v korbičce je místa až až... Samozřejmě má i své mouchy - ale to asi každý kočárek - odvětrávání korbičky by mohlo být vyřešeno líp, je dost neskladný (ale když chcete velký kočár, tak s tím musíte holt počítat)... Ale podtrženo sečteno jsem spokojená a příště bych si ho koupila zas. 😵

elvira
21. zář 2009

Máte ještě někdo nové zkušenosti s Firkonem? Přemýšlím nad koupí Firkonu ivone a ve většině diskusí je to půl na půl.
Uvítám osobní postřehy. 😉

kapr
12. led 2010

Ráda bych obnovila tuto diskuzi. Máte někdo další zkušenosti? Taky přemýšlím o tomto kočárku.
Má pro mne spousta vychytávek. jen mě upřímně trochu dopředu děsí cena, jestli v tom není zakopaný pes a pak mi dělá starost ta sportovní verze. Jestli opravdu není moc malá. Děkuji předem za všechny názory.

denisa31
12. led 2010

Máme Firkon Quatro, jako hluboký byl super, malá v něm byla do 11 měsíců!! Ale ten sporťák je fakt hodně malý, takže asi to v něm vydržíme do jara a pak stejně koupím golfky. Je užší než jiné, kšíry dost krátké, takže když má teď zimní bundu, tak se tam skoro nehne a to jí není ani rok a stříška není k tomu spodku přicvaklá, takže mi to vzadu pěkně plandá. Ale nelituju za ty prachy, na zimu jsme ho fakt užili až až, má ten dekl krásně vysoko, takže na mimi nefouká (malá nebyla v kočáru skoro vidět) 😉 Jo a fakt krásně houpe 😉

kapr
12. led 2010

Deni díky za tip. Trochu mě to mrzí. Mám totiž pocit, že si snad kočár nevyberu ☹
Nám se má narodit na léto. takže do sporťáku by malej šel asi až na jaro, tak by nás minuly tlusté bundičky a fusaky. ale i tak. Chtěla bych, aby to mělo smysl. Jinak si můžu rovnou vybrat kočát každý zvlášť. a neřešit kombinaci. 🙂
Moc děkuji za názor.

sayast
12. led 2010

ja ho mam a naprosta spokojenost. dcera ma ted 12 kg (je ji 10 mesicu),jeste pred mesicem jsme jezdili v hluboke a vydrzeli bysme i dale,ale uz jsem chtela aby mela rozhled 🙂. sportak,ksiry nevim. ja ji ted neprivazuju 😅. ale jinak mi zas tak maly neprijde. mame i golfky a prijde mi to se sportakem na stejne urovni 🙂. jen firkon ma vyhodu ze je stabilnejsi,lepsi do terenu a houpavy 🙂.

kapr
12. led 2010

Sayast taky díky za názor 🙂

kapr
18. led 2010

opět postrčím dopředu 🙂 nějak je to stále můj favorit.....a čím víc názorů tím lépe 😵