Fusak Elodie details nebo Mucki L babynest?

anniesfibis
16. srp 2015

FUSAK Elodie details nebo Mucki L babynest? má někdo zkušenost? Mucki L jsme viděla osobně a vypadá super zateplený jako nějaká perfektní zimní bunda do hor :D (ale docela malý 97 cm...málá má být v prosinci v tom roce bych ji ráda ještě vozila se zapnutými nožičkami ve fusaku, takže odepínání neberu jako řešení). A Elodie details - apple of my eye) jsem naživo neviděla - je taky dost huňatý a teplý?

Děkuji

sykorkova
16. srp 2015

Měla jsem Mucki a byla jsem naprosto spokojená, ale ten druhý fusak neznám, takže nemůžu srovnávat. Nicméně Mucki je dost velký i pro dvouleté dítko 🙂

anniesfibis
autor
16. srp 2015

@anniesfibis děkuji

lulii
16. srp 2015

@anniesfibis Já už mám podruhé elodie details a super. Je velký, vozila jsem v něm dvouleťáka s přehledem 😉 Je opravdu hodně teplý, na loňskou zimu až moc 😀 Dobré taky je, že na jaro a podzim jsem si ho dala do kočárku jako teplou podložku (odepla jsem ten vrchní díl)😉

teraolli
16. srp 2015

Já mám Elodie Details Black Edition s kožešinou a naprosto super. Parádně teplý, do korby i do sporťáku, elegantní a dá se použít i pro batole 🙂.

nininka23
17. srp 2015

Já mám elodie apple of my eye a nemůžu si vynachválit.

anniesfibis
autor
17. srp 2015

@nininka23 dekuji a nemate nekde fotku? Je dost teply? A dá se stáhnoout ta šířka? - zdá se mi hodně široky na novorozeně (budeme prosincove)

anniesfibis
autor
17. srp 2015

@lulii
@teraolli
@nininka23
Holky a i novorozeně? Není moc široký? A uvnitř je co za materiál? Nebudete některá prodávat? Ráda bych ten apple of eye nebo ten růžový Petit.

teraolli
17. srp 2015

@anniesfibis Já mám listopadovou holčičku a naprosto vpohodě. Stáhnout do šířky se nedá, ale ničemu to nevadí. Stejně se ti zmáčkne v korbě a spodek jsem měla v začátku zahrnutý. Zase tím že je větší, tak to nemáš jen na jednu zimu a můžeš si ho pak vpohodě dát do sporťáku (má vzadu prostupy pro pásy). Uvnitř je taková jemná chlupatina, něco jako flís.

nininka23
17. srp 2015

@anniesfibis Já ho kupovala loni k vánocům - to byl malé rok a seděl krásně. Myslím, že ani na malé mimčo nebude problém, dá se utáhnout a ve venitř je materiál podobný fleecu, ale fleece to asi nebude. Jinak je luxusní a překrásný. Letos ještě prodávat nebudu, nevím, zda nevyužijeme ještě tuto zimu, malé budou teprve dva.

rencatupa
20. srp 2015
Uživatel rencatupa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rencatupa.

Já jsem taky kupovala fusak jako dárek, pro mimčo od ségry, koupila jsem Britax Cosytoes protože jí to ladilo ke kočárku co měla a je s ním moc spokojená, je teplý a prostorný i když je už mimi větší 🙂

anniesfibis
autor
28. srp 2015

Stalevnikfo neprodsva?😐

katri1
2. zář 2015

@teraolli můžu se zeptat jakou kombinézu jsi do toho dávala? Já budu mit cerny, přemýšlím nad barvou, je to sice blbost ale mám holčičku a chci aby to trosku ladil 🙂 je vůbec potřeba do něj kombineza?

teraolli
2. zář 2015

@katri1 Měli jsme růžovou kombinézu od Nextu 🙂. Fusak je hodně teplý, tak bude záležet na tom, jaká bude zima. My jsme v tom zvládly i -15 v horách. Ve městě jsem jí dávala i takovou chlupatou kombinézku z FF v bílé barvě.
Jinak výhoda černého je, že ať dáš cokoliv, tak to bude vypadat dobře 🙂.

katri1
3. zář 2015

@teraolli moc děkuji 🙂krasne a malá taky 🙂

teraolli
3. zář 2015

@katri1 Díky 🙂. Na letošní zimu máme růžové a červené zimní bundy a kombinézy a myslím, že to barevně bude ok 🙂.

katri1
3. zář 2015

@teraolli malá má 5 měsíců takže budeme teprve začínat experimentovat. Ale koupím jednu kombinézu a jednu bundu a postupně dokoupím 🙂 ale super že ta ruzova v tom jde taky.

katri1
4. zář 2015

Maminky Prosím je ED fusak omyvatelný? Bud kupovat nakonec Apple of my eye tak jestli nevadí ta bila?

katri1
4. zář 2015

@nininka23 Prosím chci se zeptat je fusak omyvatelný? Jako od soli a od bordelu ze zeme?

katulajda2
13. říj 2016

Holky nebudete nektera prodavat fusak elodie details apple of my eye?

barabro
4. pro 2016

Já jsem pořizovala tady tenhle fusak: woolife.cz/vlnene-detske-fusaky/detsky-fusak-woolife-kombi-kasmir-cerny-1.html
a jsem s ním maximálně spokojená. Do pračky jsem ho pro jistotu nedávala. Prostě normálně v rukách. A je ok.